Asian Price Guide · October 2026

Cheapest Household — Asian

1346 products compared

Which Store Is Cheapest for Household?

Asian Pantry has the lowest average Household price this week. (Based on 1346 comparable products; averages reflect different brand/size mixes per store.)

Store Avg Price Products
Asian Pantry Cheapest $13.22 44 Browse →
uMall $14.66 648 Browse →
JFC Online $19.86 102 Browse →
eBest $50.67 552 Browse →

Best Household Deals Right Now

See all →
AHC B5 Hyaluronic Acid Sheet Mask 5pc

AHC B5 Hyaluronic Acid Sheet Mask 5pc

SALE
$999.00
Shop eBest
Rycolnia Lanolin & Vitamin E Cream 15g

Rycolnia Lanolin & Vitamin E Cream 15g

15g

80% off
$0.99 $5.00
$6.60/ 100g
Shop eBest
Rycolnia Lanolin & Papaya Face Cream 15g

Rycolnia Lanolin & Papaya Face Cream 15g

15g

80% off
$0.99 $5.00
$6.60/ 100g
Shop eBest
Rycolnia Lanolin & Oatmeal Face Cream 15g

Rycolnia Lanolin & Oatmeal Face Cream 15g

15g

80% off
$0.99 $5.00
$6.60/ 100g
Shop eBest
Rycolnia Natural Probiotic Papaya Lanolin Cream 50g500g

Rycolnia Natural Probiotic Papaya Lanolin Cream 50g500g

78% off
$7.50 $35.00
$1.50/ 100g
Shop eBest
Rycolnia Niacinamide Lanolin Cream 50g500g

Rycolnia Niacinamide Lanolin Cream 50g500g

78% off
$7.50 $35.00
$1.50/ 100g
Shop eBest
Floor Mat

Floor Mat

76% off
$6.99 $29.99
Shop eBest
Lanyard (Yellow)

Lanyard (Yellow)

72% off
$2.99 $10.99
Shop eBest
Lanyard (Pink & Green)

Lanyard (Pink & Green)

72% off
$2.99 $10.99
Shop eBest
Lanyard (Black)

Lanyard (Black)

72% off
$2.99 $10.99
Shop eBest
Rycolnia Natural Lanolin Cream Set 50g5pc

Rycolnia Natural Lanolin Cream Set 50g5pc

69% off
$29.99 $99.00
Shop eBest
Spray Bottle

Spray Bottle

68% off
$9.99 $32.00
Shop eBest
Selected Japan Yukihira Pots 16cm/18cm/20cm/22cm (4 sizes)

Selected Japan Yukihira Pots 16cm/18cm/20cm/22cm (4 sizes)

67% off
$29.99 $91.99
Shop eBest
Safety Buckle

Safety Buckle

66% off
$1.99 $5.99
Shop eBest
Frozen Themed Kids Slippers Blue Sole

Frozen Themed Kids Slippers Blue Sole

66% off
$9.99 $29.99
Shop eBest
Fabric Print / Cloth Poster

Fabric Print / Cloth Poster

66% off
$5.99 $17.80
Shop eBest
BF Deep Nourishing Oil Control Hair Mask 500ml

BF Deep Nourishing Oil Control Hair Mask 500ml

500ml

63% off
$36.00 $99.00
$7.20/ 100ml
Shop eBest
BF hair shampoo 500ML

BF hair shampoo 500ML

500ML

63% off
$36.00 $99.00
$7.20/ 100ml
Shop eBest
Hair Curler

Hair Curler

62% off
$2.99 $7.99
Shop eBest
Hair Band (Green)

Hair Band (Green)

62% off
$2.99 $7.99
Shop eBest

Browse Other Asian Categories

Fruit & Veg Meat & Seafood Dairy & Eggs Bakery Pantry Frozen Snacks Drinks

My Basket