Which Store Is Cheapest for Fruit & Veg?
JFC Online has the lowest average Fruit & Veg price this week. (Based on 165 comparable products; averages reflect different brand/size mixes per store.)
Best Fruit & Veg Deals Right Now
See all →
Betty Blues
Betty Blues Blueberries - 125g
125g
62% off
Save $9.60
$5.79
$15.39
$4.63/ 100g
Driscoll's
Driscoll's Jumbo Blueberries - 125g
125g
62% off
Save $10.20
$6.19
$16.39
$4.95/ 100g
Umall Fresh
Organic Chinese Cauliflower (Leafless) - 900g
900g
50% off
Save $5.90
$5.69
$11.59
$0.63/ 100g
Umall Fresh
Cara Cara Blood Oranges - 0.9kg
0.9kg
50% off
Save $3.20
$3.09
$6.29
$3.43/ 1kg
Umall Fresh
Hydroponically Grown Shanghai Bok Choy - 1 Bundle
1g
46% off
Save $1.30
$1.49
$2.79
$149.00/ 100g
Umall Fresh
Ruby Gold Sweet Crisp Apples - 1kg
1kg
46% off
Save $5.00
$5.79
$10.79
$5.79/ 1kg
