Asian Price Guide · October 2026

Cheapest Dairy & Eggs — Asian

71 products compared

Best Dairy & Eggs Deals Right Now

See all →
AMX Greek Yogurt, Strawberry Flavour, 205ml x 12 Bottles per Case

AMX

AMX Greek Yogurt, Strawberry Flavour, 205ml x 12 Bottles per Case

60% off
$13.69 $34.59
$6.68/ 100ml
Shop uMall
IF 100% Natural Coconut Water - 1L

IF

IF 100% Natural Coconut Water - 1L

1L

60% off
$6.79 $16.99
$6.79/ 1L
Shop uMall
Pace Farm Caged Eggs Large 30 Pack - 1.5kg  (Limited 1 PP)

Pace Farm

Pace Farm Caged Eggs Large 30 Pack - 1.5kg (Limited 1 PP)

1.5kg

60% off
$9.99 $24.99
$6.66/ 1kg
Shop uMall
Dairy Farmers Full Cream Milk 2L

Dairy Farmers

Dairy Farmers Full Cream Milk 2L

2L

40% off
$4.19 $6.99
$2.10/ 1L
Shop uMall
Calpis Water - 310ml x 6 Cans

Calpis

Calpis Water - 310ml x 6 Cans

6 Cans

32% off
$12.19 $17.99
$3.93/ 100ml
Shop uMall
IF Coconut Water 350ml

IF

IF Coconut Water 350ml

350ml

30% off
$2.49 $3.59
$0.71/ 100ml
Shop uMall
Lactasoy Original Soymilk 350ml

Lactasoy

Lactasoy Original Soymilk 350ml

350ml

29% off
$1.89 $2.69
$0.54/ 100ml
Shop uMall
a2 Organic Full Cream Instant Milk Powder 800g

a2

a2 Organic Full Cream Instant Milk Powder 800g

800g

25% off
$27.39 $36.79
$3.42/ 100g
Shop uMall
AMX Greek Yogurt in Mango & Passionfruit Flavour 230ml*10 Bottles/Case

AMX

AMX Greek Yogurt in Mango & Passionfruit Flavour 230ml*10 Bottles/Case

24% off
$29.99 $39.89
$13.04/ 100ml
Shop uMall
Qiancheng Preserved Duck Eggs - 6 Pieces, 360g

Qiancheng

Qiancheng Preserved Duck Eggs - 6 Pieces, 360g

360g

24% off
$5.99 $7.89
$1.66/ 100g
Shop uMall
Qiancheng Cooked Salted Duck Eggs - 6 Pieces, 360g

Qiancheng

Qiancheng Cooked Salted Duck Eggs - 6 Pieces, 360g

360g

24% off
$5.99 $7.89
$1.66/ 100g
Shop uMall
Qiancheng Frozen Salted Duck Egg Yolks - 12 Pieces, 145g

Qiancheng

Qiancheng Frozen Salted Duck Egg Yolks - 12 Pieces, 145g

145g

22% off
$11.69 $15.09
$8.06/ 100g
Shop uMall
Black & White Evaporated Milk - 385ml

Black & White

Black & White Evaporated Milk - 385ml

385ml

21% off
$3.69 $4.69
$0.96/ 100ml
Shop uMall
Mingwu Banana Milk - 500ml

Miniso

Mingwu Banana Milk - 500ml

500ml

20% off
$3.19 $3.99
$0.64/ 100ml
Shop uMall
Ming Wu Papaya Milk - 500ml

Miniso

Ming Wu Papaya Milk - 500ml

500ml

20% off
$3.19 $3.99
$0.64/ 100ml
Shop uMall
MINGFA Plum Flavoured Century Eggs 480g

MINGFA

MINGFA Plum Flavoured Century Eggs 480g

480g

18% off
$9.99 $12.29
$2.08/ 100g
Shop uMall
Lechun Yogurt with Red Dates Flavour 1kg

Lechun

Lechun Yogurt with Red Dates Flavour 1kg

1kg

18% off
$7.99 $9.79
$7.99/ 1kg
Shop uMall
Evergreen Sweetened Soy Milk 2L

Evergreen

Evergreen Sweetened Soy Milk 2L

2L

17% off
$6.09 $7.39
$3.04/ 1L
Shop uMall
Nestle Carnation Creamy Evaporated Milk - 340ml

Nestlé

Nestle Carnation Creamy Evaporated Milk - 340ml

340ml

16% off
$3.99 $4.79
$1.17/ 100ml
Shop uMall
Alternative Dairy Co. Barista Oat Milk - 1L

Alternative

Alternative Dairy Co. Barista Oat Milk - 1L

1L

15% off
$4.99 $5.89
$4.99/ 1L
Shop uMall

Browse Other Asian Categories

Fruit & Veg Meat & Seafood Bakery Pantry Frozen Snacks Drinks Household

My Basket