✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Zebra Stainless Jumbo Spoon 6pc

Zebra

Zebra Stainless Jumbo Spoon 6pc

140g

59% off
$7.99 $19.74
$5.71/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife Wooden Handle #171

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife Wooden Handle #171

80g

26% off
$10.99 $14.99
$13.74/ 100g
Shop Asian Pantry
TBWare Microwavable Ramen Bowl Set

T.B. Ware

TBWare Microwavable Ramen Bowl Set

1.35kg

20% off
$39.99 $50.00
$29.62/ 1kg
Shop Asian Pantry
Rose Korean Spoon & Chopstick Set

Rose

Rose Korean Spoon & Chopstick Set

90g

16% off
$4.99 $6.00
$5.54/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife #171P

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife #171P

80g

16% off
$9.99 $11.99
$12.49/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife Wooden Handle #502

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife Wooden Handle #502

440g

15% off
$5.49 $6.50
$1.25/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife #194P

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife #194P

30g

15% off
$5.49 $6.50
$18.30/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife #511P

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife #511P

30g

15% off
$5.49 $6.50
$18.30/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife #512P

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife #512P

30g

15% off
$5.49 $6.50
$18.30/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife Wooden Handle #501

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife Wooden Handle #501

30g

15% off
$5.49 $6.50
$18.30/ 100g
Shop Asian Pantry
Kom Kom Kitchen Knife Wooden Handle #792

Kiwi Brand

Kom Kom Kitchen Knife Wooden Handle #792

500g

13% off
$4.75 $5.50
$0.95/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife #850P

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife #850P

320g

10% off
$24.99 $28.00
$7.81/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife #172P

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife #172P

80g

10% off
$8.99 $9.99
$11.24/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Knife Starter Bundle 314g

Kiwi Brand

Kiwi Brand Knife Starter Bundle 314g

314g

10% off
$17.99 $19.99
$5.73/ 100g
Shop Asian Pantry
Zebra Stainless Ramen Spoon 2pc

Zebra

Zebra Stainless Ramen Spoon 2pc

80g

9% off
$6.80 $7.50
$8.50/ 100g
Shop Asian Pantry
Kiwi Brand Kitchen Knife #173P

Kiwi Brand

Kiwi Brand Kitchen Knife #173P

90g

9% off
$9.99 $10.99
$11.10/ 100g
Shop Asian Pantry
Omok Korean Stainless Chopstick 10 pairs

Omok

Omok Korean Stainless Chopstick 10 pairs

210g

6% off
$14.99 $16.00
$7.14/ 100g
Shop Asian Pantry
Kaesung  Dong-Suh Aluminum Korea Yellow Handle Pot 20cm (Golden Ramen Pot)

Kaesung

Kaesung Dong-Suh Aluminum Korea Yellow Handle Pot 20cm (Golden Ramen Pot)

340g

6% off
$28.00 $29.80
$8.24/ 100g
Shop Asian Pantry
Asian Pantry Cooler Bag

Asian Pantry

Asian Pantry Cooler Bag

100g

4% off
$12.00 $12.50
$12.00/ 100g
Shop Asian Pantry
Long Cam Coffee Filter 1pc

Long Cam

Long Cam Coffee Filter 1pc

140g

SALE
$8.99
$6.42/ 100g
Shop Asian Pantry
SCT Finger Chopsticks for Snacks

SCT

SCT Finger Chopsticks for Snacks

50g

SALE
$3.99
$7.98/ 100g
Shop Asian Pantry
Ssada Pre-Soap Scrub Sponge

Ssada

Ssada Pre-Soap Scrub Sponge

100g

SALE
$16.99
$16.99/ 100g
Shop Asian Pantry
AI Grazing Box Small Square Set 2 22.5*22.5cm 170g

AI

AI Grazing Box Small Square Set 2 22.5*22.5cm 170g

170g

SALE
$5.00
$2.94/ 100g
Shop Asian Pantry
Sunhak Slicer 3mm 1pc (Assorted Colour)

Sunhak

Sunhak Slicer 3mm 1pc (Assorted Colour)

110g

SALE
$9.99
$9.08/ 100g
Shop Asian Pantry

My Basket