Pet Price Guide · October 2026

Cheapest Fish — Pet

535 products compared

Which Store Is Cheapest for Fish?

VetSupply has the lowest average Fish price this week. (Based on 535 comparable products; averages reflect different brand/size mixes per store.)

Store Avg Price Products
VetSupply Cheapest $14.93 29 Browse →
PetStock $25.66 57 Browse →
PetBarn $25.86 19 Browse →
PeekAPaw $32.07 73 Browse →
PetCircle $32.62 535 Browse →

Best Fish Deals Right Now

See all →
Tetramin Flakes Tropical Fish Food

Tetra

Tetramin Flakes Tropical Fish Food

20g

50% off
VetSupply
$5.61
 
 
Buy
PeekAPaw
$9.51
$13.44
 
Buy
PetBarn
$10.49
$21.00
 
Buy
Tetrabits Mini Tropical Fish Food

Tetra

Tetrabits Mini Tropical Fish Food

35g

50% off
PetBarn
$16.99
$34.00
 
Buy
PetStock
$19.87
 
 
Buy
PetCircle
$15.99
 
 
Sold out
Color Goldfish Granules Fish Food

Tetra

Color Goldfish Granules Fish Food

50% off
VetSupply
$16.65
 
 
Buy
PetBarn
$17.49
$35.00
 
Buy
PetCircle
$19.99
 
 
Buy
Algae Wafers Fish Food

Hikari

Algae Wafers Fish Food

250g

50% off
PetBarn
$16.99
$33.99
$67.96 / kg
Buy
PetCircle
$26.39
$32.99
 
Buy
Colour Xl Tropical Granules Fish Food

Tetra

Colour Xl Tropical Granules Fish Food

300g

50% off
PetBarn
$31.49
$63.00
 
Buy
PetCircle
$36.99
 
 
Buy
Tropical Colour Flakes Fish Food

Tetra

Tropical Colour Flakes Fish Food

200g

50% off
PetBarn
$33.49
$67.00
 
Buy
PetCircle
$47.99
 
 
Buy
PeekAPaw
$42.04
$60.06
 
Sold out
Max Tropical Colour Enhance Flakes

Nutrafin

Max Tropical Colour Enhance Flakes

215g

46% off
PeekAPaw
$19.53
$36.46
$90.84 / kg
Buy
PetCircle
$28.99
 
$96.63 / kg
Buy
Melafix Freshwater Fish Infection Remedy

Api

Melafix Freshwater Fish Infection Remedy

473ml

45% off
PeekAPaw
$26.13
$47.96
$43.55 / kg
Buy
PetCircle
$23.19
$28.99
$44.60 / kg
Buy
Stress Zyme Freshwater And Saltwater Aquarium Water Cleaner

Api

Stress Zyme Freshwater And Saltwater Aquarium Water Cleaner

473ml

45% off
PeekAPaw
$24.75
$45.43
$41.25 / kg
Buy
PetCircle
$23.99
$29.99
$41.36 / kg
Buy
Marine Stress Coat Water Conditioner For Salt Water Aquariums

Api

Marine Stress Coat Water Conditioner For Salt Water Aquariums

473ml

45% off
PeekAPaw
$24.27
$44.51
$43.34 / kg
Buy
PetCircle
$49.99
 
$89.27 / kg
Buy
PetStock
$39.97
 
 
Buy
Bio Chem Zorb Aquarium Canister Filter Filtration Pouch

Api

Bio Chem Zorb Aquarium Canister Filter Filtration Pouch

283g

45% off
PeekAPaw
$24.75
$45.43
$87.46 / kg
Buy
PetCircle
$28.79
$35.99
$92.87 / kg
Buy
Ammo Lock Freshwater And Saltwater Aquarium Ammonia Detoxifer

Api

Ammo Lock Freshwater And Saltwater Aquarium Ammonia Detoxifer

473ml

45% off
PetCircle
$23.19
$28.99
$35.68 / kg
Buy
PeekAPaw
$22.74
$41.63
$37.90 / kg
Buy
Max Tropical Fish Flakes

Nutrafin

Max Tropical Fish Flakes

215 g

44% off
PeekAPaw
$17.44
$31.68
$81.12 / kg
Buy
PetCircle
$34.99
 
 
Buy
Pond Care Quick Testing Strips 5 In 1

Api

Pond Care Quick Testing Strips 5 In 1

each

44% off
PeekAPaw
$21.36
$38.58
 
Buy
PetCircle
$23.19
$28.99
 
Buy
PetStock
$26.98
$44.97
 
Buy
Colour Goldfish And Koi Pellet Mini

Saikoh

Colour Goldfish And Koi Pellet Mini

500g

44% off
PeekAPaw
$8.43
$15.11
$16.21 / kg
Buy
PetCircle
$8.49
 
$16.33 / kg
Buy
Floating Cichlid Pellets Medium

Api

Floating Cichlid Pellets Medium

120g

44% off
PetCircle
$13.49
$14.99
$64.24 / kg
Buy
PeekAPaw
$20.34
$36.46
 
Buy
Colour Goldfish And Koi Pellet Medium

Saikoh

Colour Goldfish And Koi Pellet Medium

1kg

44% off
PetCircle
$13.99
 
$13.85 / kg
Buy
PeekAPaw
$14.64
$26.20
$14.64 / kg
Buy
Max Goldfish Colour Wheatgerm Pellets

Nutrafin

Max Goldfish Colour Wheatgerm Pellets

195g

44% off
PetCircle
$17.99
 
$71.96 / kg
Buy
PeekAPaw
$14.17
$25.37
$72.67 / kg
Buy
Cycle Biological Aquarium Supplement

Nutrafin

Cycle Biological Aquarium Supplement

250ml

43% off
PeekAPaw
$13.91
$24.81
$49.68 / kg
Buy
PetCircle
$15.99
 
$57.11 / kg
Buy
Basic Goldfish And Koi Pellet Mini

Saikoh

Basic Goldfish And Koi Pellet Mini

1kg

43% off
PeekAPaw
$13.17
$23.43
$13.17 / kg
Buy
PetCircle
$16.99
 
$16.66 / kg
Buy

Browse Other Pet Categories

Dog Food Dog Treats Dog Health Cat Food Cat Treats Cat Litter Cat Health Bird Small Animals Reptile Horse

My Basket