Baby Price Guide · October 2026

Cheapest Sleeping — Baby

62 products compared

Which Store Is Cheapest for Sleeping?

Baby Bunting has the lowest average Sleeping price this week. (Based on 62 comparable products; averages reflect different brand/size mixes per store.)

Store Avg Price Products
Baby Bunting Cheapest $10.87 4 Browse →
Coles $20.09 14 Browse →
Woolworths $24.59 17 Browse →
Chemist Direct $25.19 11 Browse →
Chemist Warehouse $29.52 52 Browse →
Priceline $30.08 38 Browse →
Pharmacy Online $32.30 21 Browse →

Best Sleeping Deals Right Now

See all →
Swisse Ultiboost Sleep 200 Tablets

Swisse

Swisse Ultiboost Sleep 200 Tablets

52% off
C.Warehouse
$38.40
$79.99
$0.19 / Tablet
Buy
Priceline
$24.99
 
$0.25 / Tablet
Buy
Brauer Baby & Child Sleep 100mL

Brauer

Brauer Baby & Child Sleep 100mL

100mL

50% off
Priceline
$10.49
$20.99
$10.49 / 100mL
Buy
Woolies
$20.99
 
$20.99 / 100ML
Buy
Nature's Way Kids Smart Vita Gummies 99% Sugar Free Calm & Sleep Raspberry Flavour 50 Pastilles

Nature's Way

Nature's Way Kids Smart Vita Gummies 99% Sugar Free Calm & Sleep Raspberry Flavour 50 Pastilles

50% off
Woolies
$11.00
$22.00
$22.00 / 100EA
Buy
Priceline
$13.19
$21.99
 
Buy
Coles
$21.00
$42.00
$19.09/ 100ea
Buy
Nature's Way High Strength Adult Vita Gummies Sleep Ashwagandha 40 Pastilles

Nature's Way

Nature's Way High Strength Adult Vita Gummies Sleep Ashwagandha 40 Pastilles

50% off
Woolies
$14.00
$28.00
$35.00 / 100EA
Buy
Priceline
$24.99
 
 
Buy
Coles
$28.00
 
$70.00/ 100ea
Buy
Swisse Magnesium + Sleep Powder 180g

Swisse

Swisse Magnesium + Sleep Powder 180g

50% off
C.Warehouse
$27.99
$44.99
$15.55 / 100g
Buy
Ph.Online
$32.50
 
$18.06 / 100g
Buy
Priceline
$41.99
 
$23.33 / 100g
Buy
Swisse Ultiboost Sleep 100 Tablets

Swisse

Swisse Ultiboost Sleep 100 Tablets

50% off
Ph.Online
$23.95
 
$0.24 / Tablet
Buy
C.Warehouse
$24.99
$49.99
$0.25 / Tablet
Buy
Priceline
$24.99
 
$0.25 / Tablet
Buy
Swisse Ultiboost Magnesium + Sleep Powder 360g

Swisse

Swisse Ultiboost Magnesium + Sleep Powder 360g

50% off
C.Warehouse
$53.99
$71.99
$15.00 / 100g
Buy
Ph.Online
$32.50
 
$18.06 / 100g
Buy
Coles
$24.75
$49.50
 
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 360g · Pharmacy Online 180g. Compared per 100g.

Swisse Ultiboost Magnesium + Sleep 60 Tablets

Swisse

Swisse Ultiboost Magnesium + Sleep 60 Tablets

48% off
C.Warehouse
$22.99
$35.99
$0.38 / Tablet
Buy
Ph.Online
$27.99
 
$0.47 / Tablet
Buy
Priceline
$35.99
 
$0.60 / Tablet
Buy
Rescue Remedy Sleep 20ml Spray

Rescue Remedy

Rescue Remedy Sleep 20ml Spray

42% off
Ph.Online
$23.95
$29.95
$119.75 / 100mL
Buy
C.Warehouse
$34.99
$41.20
$174.95 / 100mL
Buy
Bosisto's Native Sleep Roll On 10ml

Bosisto's

Bosisto's Native Sleep Roll On 10ml

41% off
C.Warehouse
$11.69
$19.95
$116.90 / 100mL
Buy
Priceline
$19.95
 
$199.50 / 100mL
Buy
Gaia Natural Baby Sleeptime Bath Wash 500ml

GAIA

Gaia Natural Baby Sleeptime Bath Wash 500ml

41% off
Coles
$10.00
$17.00
$2.00/ 100mL
Buy
C.Warehouse
$16.99
$17.95
$3.40 / 100mL
Buy
Priceline
$16.99
 
$3.40 / 100mL
Buy
Revlon Colorstay Limitless Matte Lipstick Beauty Sleep

Revlon

Revlon Colorstay Limitless Matte Lipstick Beauty Sleep

40% off
Priceline
$32.00
 
$640.00 / 100mL
Buy
C.Warehouse
$18.99
$32.00
 
Buy
Bioglan Magnesium + Ashwagandha Relax Calm & Sleep 60 Tablets

Bioglan

Bioglan Magnesium + Ashwagandha Relax Calm & Sleep 60 Tablets

40% off
Priceline
$28.77
$47.99
$0.48 / Tablet
Buy
Ph.Online
$34.95
 
$0.58 / Tablet
Buy
C.Warehouse
$34.99
$47.89
$0.58 / Tablet
Buy
Dr. LeWinn's Plump + Lift Collagen Surge Overnight Sleep Mask 30ml

Dr. Lewinn's

Dr. LeWinn's Plump + Lift Collagen Surge Overnight Sleep Mask 30ml

40% off
C.Warehouse
$46.69
$77.99
$155.63 / 100mL
Buy
Ph.Online
$64.95
 
$216.50 / 100mL
Buy
Priceline
$77.99
 
$259.97 / 100mL
Buy
Gaia Natural Baby Bubble Bath Sleeptime 250ml

GAIA

Gaia Natural Baby Bubble Bath Sleeptime 250ml

40% off
Priceline
$5.99
$9.99
$2.40 / 100mL
Buy
C.Warehouse
$8.99
$9.99
$3.60 / 100mL
Buy
Woolies
$10.00
 
$4.00 / 100ML
Buy
Bioglan Active Magnesium PM Deep Sleep Formula 240g

Bioglan

Bioglan Active Magnesium PM Deep Sleep Formula 240g

40% off
Priceline
$28.79
$47.99
$12.00 / 100g
Buy
Ph.Online
$33.50
 
$13.96 / 100g
Buy
C.Warehouse
$34.99
$47.99
$14.58 / 100g
Buy
Fusion Sleep 60 Tablets

Fusion

Fusion Sleep 60 Tablets

40% off
C.Warehouse
$31.77
$52.95
$0.53 / Tablet
Buy
Ph.Online
$39.95
 
$0.67 / Tablet
Buy
Priceline
$29.00
 
$0.97 / Tablet
Buy
Swisse Ultiboost Magnesium + Sleep 120 Tablets

Swisse

Swisse Ultiboost Magnesium + Sleep 120 Tablets

40% off
Priceline
$29.70
$49.50
$0.30 / Tablet
Buy
C.Warehouse
$36.99
$41.99
$0.31 / Tablet
Buy
Ph.Online
$39.95
 
$0.40 / Tablet
Buy
Avene Hydrance Hydrating Sleeping Mask 50ml - Night moisturiser for dehydrated skin

Avene

Avene Hydrance Hydrating Sleeping Mask 50ml - Night moisturiser for dehydrated skin

40% off
C.Warehouse
$35.99
$59.99
$71.98 / 100mL
Buy
Ph.Online
$45.50
 
$91.00 / 100mL
Buy
Bosisto's Native Sleep Aroma Mist 100ml

Bosisto's

Bosisto's Native Sleep Aroma Mist 100ml

39% off
Woolies
$7.00
$10.00
$5.60 / 100mL
Buy
C.Warehouse
$13.69
$22.49
$13.69 / 100mL
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 100mL · Woolworths 125mL. Compared per 100mL.

Browse Other Baby Categories

Nappies & Wipes Formula Baby Food Feeding Baby Care

My Basket