✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Cow Ears Air Dried Dog Chew Treats

Blackdog

Cow Ears Air Dried Dog Chew Treats

10 Pack

40% off
PeekAPaw
$19.58
$32.99
$77.70 / kg
Buy
PetCircle
$29.74
$34.99
$84.97 / kg
Buy
PetStock
$35.00
 
 
Buy
Duck Jerky Dog Treats

Blackdog

Duck Jerky Dog Treats

120g

39% off
PeekAPaw
$7.20
$11.99
$60.00 / kg
Buy
PetCircle
$9.34
$10.99
$66.71 / kg
Buy
PetStock
$10.98
 
$91.50 / kg
Buy
Beef Sticks Dog Treats

Black Hawk

Beef Sticks Dog Treats

100g

39% off
PeekAPaw
$9.14
$14.99
$91.40 / kg
Sold out
PetCircle
$14.99
 
 
Sold out
PetStock
$15.22
 
 
Sold out
Flake Fillets Fish Treats for Dogs

Blackdog

Flake Fillets Fish Treats for Dogs

100g

36% off
PeekAPaw
$7.56
$11.99
$75.60 / kg
Buy
PetCircle
$10.19
$11.99
$84.92 / kg
Buy
PetStock
$11.98
 
 
Buy
Easy Treat Puppy Paste

Kong

Easy Treat Puppy Paste

226g

36% off
PeekAPaw
$12.27
$19.38
$54.29 / kg
Buy
VetSupply
$12.87
 
$56.95 / kg
Buy
PetCircle
$24.99
 
$86.17 / kg
Buy
Bully Sticks Dog Treats

Blackdog

Bully Sticks Dog Treats

5 Pack

36% off
PeekAPaw
$9.51
$14.99
$63.40 / kg
Buy
PetCircle
$28.47
$33.49
 
Buy
PetStock
$33.98
 
 
Buy
Easy Treat Bacon Cheese Paste for Dogs

Kong

Easy Treat Bacon Cheese Paste for Dogs

226g

36% off
PeekAPaw
$12.29
$19.38
$54.38 / kg
Buy
VetSupply
$12.87
 
$56.95 / kg
Buy
PetCircle
$24.99
 
 
Buy
Easy Treat Liver Paste

Kong

Easy Treat Liver Paste

226g

36% off
PeekAPaw
$12.29
$19.38
$54.38 / kg
Buy
PetCircle
$24.99
 
$83.30 / kg
Buy
PetStock
$20.48
 
$90.62 / kg
Sold out
Sweet Potato and Chicken Wrap Dog Treats

Blackdog

Sweet Potato and Chicken Wrap Dog Treats

150g

36% off
PeekAPaw
$7.62
$11.99
$50.80 / kg
Buy
PetCircle
$11.89
$13.99
$79.27 / kg
Buy
PetStock
$13.98
 
$93.20 / kg
Buy
Pig Ear Strips Dog Treats

Blackdog

Pig Ear Strips Dog Treats

500g

36% off
PeekAPaw
$20.47
$31.99
$40.94 / kg
Buy
PetCircle
$25.49
$29.99
$46.35 / kg
Buy
PetStock
$30.00
 
$60.00 / kg
Buy
Fish And Chicken Sushi Dog Treats

Blackdog

Fish And Chicken Sushi Dog Treats

150g

35% off
PeekAPaw
$7.06
$10.99
$47.07 / kg
Buy
PetCircle
$10.19
$11.99
$67.93 / kg
Buy
PetStock
$11.98
 
$79.87 / kg
Buy
Chicken Breast Dog Treats

Blackdog

Chicken Breast Dog Treats

1kg

35% off
PetCircle
$42.46
$49.95
$40.83 / kg
Buy
PeekAPaw
$44.38
$69.18
$44.38 / kg
Buy
PetStock
$75.00
 
$75.00 / kg
Buy
Yoghurt Drops Dog Treats

Blackdog

Yoghurt Drops Dog Treats

250g

35% off
PeekAPaw
$7.07
$10.99
$28.28 / kg
Buy
PetCircle
$11.89
$13.99
$44.04 / kg
Buy
PetStock
$12.00
 
$48.00 / kg
Sold out
Beef Liver Treats for Dogs

Blackdog

Beef Liver Treats for Dogs

150g

35% off
PeekAPaw
$7.07
$10.99
$47.13 / kg
Buy
PetStock
$11.98
 
$79.87 / kg
Buy
PetCircle
$9.77
$11.49
$97.70 / kg
Buy
Pigs Ears Dog Treats

Blackdog

Pigs Ears Dog Treats

10 Pack

35% off
PeekAPaw
$22.65
$34.99
$60.24 / kg
Buy
PetCircle
$29.74
$34.99
$90.12 / kg
Buy
PetStock
$20.00
 
 
Buy
SPD Venison Prime Cut Dog Treats

Prime100

SPD Venison Prime Cut Dog Treats

100g

34% off
PetCircle
$9.99
$12.49
$76.85 / kg
Buy
PeekAPaw
$8.23
$12.49
$82.30 / kg
Buy
PetStock
$12.50
 
 
Buy
Sweet Potato Slice Dog Treats

Blackdog

Sweet Potato Slice Dog Treats

120g

33% off
PeekAPaw
$5.67
$8.49
$47.25 / kg
Buy
PetCircle
$7.56
$8.89
$54.00 / kg
Buy
PetStock
$8.98
 
$74.83 / kg
Buy
Chicken Meat Balls Dog Treats

Blackdog

Chicken Meat Balls Dog Treats

180g

32% off
PeekAPaw
$6.08
$8.99
$33.78 / kg
Buy
PetCircle
$7.22
$8.49
$40.11 / kg
Buy
PetStock
$8.49
 
$47.17 / kg
Buy
Roo Meat Balls Dog Treats

Blackdog

Roo Meat Balls Dog Treats

180g

32% off
PeekAPaw
$6.08
$8.99
$33.78 / kg
Buy
PetCircle
$8.49
 
$47.17 / kg
Buy
PetStock
$8.49
 
$47.17 / kg
Buy
Liver Balls Dog Treats

Blackdog

Liver Balls Dog Treats

180g

32% off
PeekAPaw
$6.08
$8.99
$33.78 / kg
Buy
PetCircle
$7.22
$8.49
$40.11 / kg
Buy
PetStock
$8.49
 
$47.17 / kg
Buy
Roo Jerky Dog Treats

Blackdog

Roo Jerky Dog Treats

80g

30% off
PeekAPaw
$6.90
$9.99
$86.25 / kg
Buy
PetCircle
$8.41
$9.89
$93.44 / kg
Buy
PetStock
$11.98
 
 
Buy
Beef Jerky Dog Treats

Blackdog

Beef Jerky Dog Treats

500g

30% off
PetStock
$20.00
 
$40.00 / kg
Buy
PeekAPaw
$31.33
$44.99
$62.66 / kg
Buy
PetCircle
$39.09
$45.99
$71.07 / kg
Buy
SPD Beef Prime Cut Dog Treats

Prime100

SPD Beef Prime Cut Dog Treats

100g

30% off
PeekAPaw
$8.39
$11.99
$83.90 / kg
Buy
PetCircle
$9.99
$12.49
$99.90 / kg
Buy
PetStock
$12.50
 
 
Buy
SPD Chicken Prime Cut Dog Treats

Prime100

SPD Chicken Prime Cut Dog Treats

100g

30% off
PeekAPaw
$8.39
$11.99
$83.90 / kg
Buy
PetCircle
$9.99
$12.49
$99.90 / kg
Buy
PetStock
$12.50
 
 
Buy

My Basket