✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Churu Roll Chicken Wraps With Cheese Recipe Dog Treat

Inaba

Churu Roll Chicken Wraps With Cheese Recipe Dog Treat

8 x 12g

77% off
PetCircle
$13.49
$14.99
$14.99 / kg
Buy
PeekAPaw
$19.95
$89.94
$22.17 / kg
Buy
VetSupply
$8.33
 
 
Buy
Shark Cartilage

Blackdog

Shark Cartilage

100g

40% off
PeekAPaw
$7.12
$11.99
$71.20 / kg
Buy
PetCircle
$11.89
$13.99
$99.08 / kg
Buy
Lamb Puff Dog Treats

The Pet Project

Lamb Puff Dog Treats

55g

40% off
PeekAPaw
$8.91
$14.99
 
Buy
PetCircle
$13.49
 
 
Buy
Cow Ears Air Dried Dog Chew Treats

Blackdog

Cow Ears Air Dried Dog Chew Treats

10 Pack

40% off
PeekAPaw
$19.58
$32.99
$77.70 / kg
Buy
PetCircle
$29.74
$34.99
$84.97 / kg
Buy
PetStock
$35.00
 
 
Buy
Duck Jerky Dog Treats

Blackdog

Duck Jerky Dog Treats

120g

39% off
PeekAPaw
$7.20
$11.99
$60.00 / kg
Buy
PetCircle
$9.34
$10.99
$66.71 / kg
Buy
PetStock
$10.98
 
$91.50 / kg
Buy
Charcoal Biscuits Dog Treats

Blackdog

Charcoal Biscuits Dog Treats

1kg

39% off
PeekAPaw
$7.25
$11.99
$7.25 / kg
Buy
PetCircle
$10.19
$11.99
$9.70 / kg
Buy
Beef Liver and Kidney Biscuits Dog Treats

Blackdog

Beef Liver and Kidney Biscuits Dog Treats

1kg

39% off
VetSupply
$7.25
 
$7.25 / kg
Buy
PeekAPaw
$7.26
$11.99
$7.26 / kg
Buy
PetCircle
$10.19
$11.99
$9.61 / kg
Buy
Biscuits Regular Multi Mix Dog Treats

Blackdog

Biscuits Regular Multi Mix Dog Treats

1kg

39% off
PeekAPaw
$7.27
$11.99
$7.27 / kg
Buy
PetCircle
$10.19
$11.99
$9.89 / kg
Buy
Beef Sticks Dog Treats

Black Hawk

Beef Sticks Dog Treats

100g

39% off
PeekAPaw
$9.14
$14.99
$91.40 / kg
Sold out
PetCircle
$14.99
 
 
Sold out
PetStock
$15.22
 
 
Sold out
Australian Chicken Breast Dog Treats

Blackdog

Australian Chicken Breast Dog Treats

100g

38% off
PeekAPaw
$8.61
$13.99
$86.10 / kg
Buy
PetCircle
$12.74
$14.99
 
Buy
PetBarn
$15.00
 
 
Buy
Flake Fillets Fish Treats for Dogs

Blackdog

Flake Fillets Fish Treats for Dogs

100g

36% off
PeekAPaw
$7.56
$11.99
$75.60 / kg
Buy
PetCircle
$10.19
$11.99
$84.92 / kg
Buy
PetStock
$11.98
 
 
Buy
Easy Treat Puppy Paste

Kong

Easy Treat Puppy Paste

226g

36% off
PeekAPaw
$12.27
$19.38
$54.29 / kg
Buy
VetSupply
$12.87
 
$56.95 / kg
Buy
PetCircle
$24.99
 
$86.17 / kg
Buy
Bully Sticks Dog Treats

Blackdog

Bully Sticks Dog Treats

5 Pack

36% off
PeekAPaw
$9.51
$14.99
$63.40 / kg
Buy
PetCircle
$28.47
$33.49
 
Buy
PetStock
$33.98
 
 
Buy
Easy Treat Liver Paste

Kong

Easy Treat Liver Paste

226g

36% off
PeekAPaw
$12.29
$19.38
$54.38 / kg
Buy
PetCircle
$24.99
 
$83.30 / kg
Buy
PetStock
$20.48
 
$90.62 / kg
Sold out
Easy Treat Bacon Cheese Paste for Dogs

Kong

Easy Treat Bacon Cheese Paste for Dogs

226g

36% off
PeekAPaw
$12.29
$19.38
$54.38 / kg
Buy
VetSupply
$12.87
 
$56.95 / kg
Buy
PetCircle
$24.99
 
 
Buy
Biscuits Regular Cheese Dog Treats

Blackdog

Biscuits Regular Cheese Dog Treats

1kg

36% off
PeekAPaw
$7.61
$11.99
$7.61 / kg
Buy
PetCircle
$10.19
$11.99
$9.89 / kg
Buy
Sweet Potato and Chicken Wrap Dog Treats

Blackdog

Sweet Potato and Chicken Wrap Dog Treats

150g

36% off
PeekAPaw
$7.62
$11.99
$50.80 / kg
Buy
PetCircle
$11.89
$13.99
$79.27 / kg
Buy
PetStock
$13.98
 
$93.20 / kg
Buy
Pig Ear Strips Dog Treats

Blackdog

Pig Ear Strips Dog Treats

500g

36% off
PeekAPaw
$20.47
$31.99
$40.94 / kg
Buy
PetCircle
$25.49
$29.99
$46.35 / kg
Buy
PetStock
$30.00
 
$60.00 / kg
Buy
Fish And Chicken Sushi Dog Treats

Blackdog

Fish And Chicken Sushi Dog Treats

150g

35% off
PeekAPaw
$7.06
$10.99
$47.07 / kg
Buy
PetCircle
$10.19
$11.99
$67.93 / kg
Buy
PetStock
$11.98
 
$79.87 / kg
Buy
Chicken Breast Dog Treats

Blackdog

Chicken Breast Dog Treats

1kg

35% off
PetCircle
$42.46
$49.95
$40.83 / kg
Buy
PeekAPaw
$44.38
$69.18
$44.38 / kg
Buy
PetStock
$75.00
 
$75.00 / kg
Buy
Yoghurt Drops Dog Treats

Blackdog

Yoghurt Drops Dog Treats

250g

35% off
PeekAPaw
$7.07
$10.99
$28.28 / kg
Buy
PetCircle
$11.89
$13.99
$44.04 / kg
Buy
PetStock
$12.00
 
$48.00 / kg
Sold out
Beef Liver Treats for Dogs

Blackdog

Beef Liver Treats for Dogs

150g

35% off
PeekAPaw
$7.07
$10.99
$47.13 / kg
Buy
PetStock
$11.98
 
$79.87 / kg
Buy
PetCircle
$9.77
$11.49
$97.70 / kg
Buy
Pigs Ears Dog Treats

Blackdog

Pigs Ears Dog Treats

10 Pack

35% off
PeekAPaw
$22.65
$34.99
$60.24 / kg
Buy
PetCircle
$29.74
$34.99
$90.12 / kg
Buy
PetStock
$20.00
 
 
Buy
Biscuits Regular Glucosabics Dog Treats

Blackdog

Biscuits Regular Glucosabics Dog Treats

1kg

35% off
VetSupply
$9.08
 
$9.08 / kg
Buy
PeekAPaw
$9.09
$13.99
$9.09 / kg
Buy
PetCircle
$11.04
$12.99
$10.51 / kg
Buy

My Basket