✕

Stop paying full price — compare Chemist Warehouse, Priceline, Pharmacy Online & ChemistDirect

Elastoplast Second Skin Hydrocolloid 10 Plasters

Elastoplast

Elastoplast Second Skin Hydrocolloid 10 Plasters

50% off
Coles
$5.50
$11.00
$0.92/ 1ea
Buy
C.Warehouse
$8.49
$11.00
 
Buy
Woolies
$11.00
 
$1.83 / 1EA
Buy
Berocca Hydrate Raspberry Blackcurrant 20 Effervescent Tablets

Berocca

Berocca Hydrate Raspberry Blackcurrant 20 Effervescent Tablets

40% off
Woolies
$8.95
 
$0.90 / 1EA
Buy
C.Warehouse
$10.39
$17.45
 
Buy
Priceline
$15.99
 
 
Buy
Deep Heat Lower Back & Hip Heating Belt

Deep Heat

Deep Heat Lower Back & Hip Heating Belt

40% off
C.Warehouse
$7.49
$12.50
 
Buy
Coles
$10.50
 
$10.50/ 1ea
Buy
Woolies
$10.50
 
$10.50 / 1EA
Buy
Deep Heat Extra Strength Cream 100g

Deep Heat

Deep Heat Extra Strength Cream 100g

40% off
Woolies
$7.00
$10.00
$7.00 / 100G
Buy
Coles
$8.00
$10.00
$8.00/ 100g
Buy
C.Warehouse
$8.39
$13.99
$8.39 / 100g
Buy
Deep Heat Original Pain Relief Spray 100ml

Deep Heat

Deep Heat Original Pain Relief Spray 100ml

40% off
C.Warehouse
$9.59
$15.99
$9.59 / 100mL
Buy
Ph.Online
$12.95
 
$12.95 / 100mL
Buy
Priceline
$14.49
 
$14.49 / 100mL
Buy
Pain Away Forte + Joint & Muscle Pain Relief Cream 70g

Pain Away

Pain Away Forte + Joint & Muscle Pain Relief Cream 70g

40% off
C.Warehouse
$17.69
$29.50
$25.27 / 100g
Buy
Coles
$19.00
 
$27.14/ 100g
Buy
Woolies
$22.01
 
$31.44 / 100G
Buy
Dermal Therapy Warteze 75ml

Dermal Therapy

Dermal Therapy Warteze 75ml

40% off
C.Warehouse
$17.99
$29.99
$23.99 / 100mL
Buy
Ph.Online
$23.95
 
$31.93 / 100mL
Buy
Coles
$30.00
 
$40.00/ 100mL
Buy
BioGaia Protectis Kids with Vitamin D Orange Flavour 30 Chewable Tablets

BioGaia

BioGaia Protectis Kids with Vitamin D Orange Flavour 30 Chewable Tablets

40% off
Priceline
$24.59
$40.99
 
Buy
Woolies
$41.39
 
$1.38 / 1EA
Buy
Coles
$41.40
 
$1.38/ 1ea
Buy
Betadine Sore Throat Gargle Concentrated 15mL

Betadine

Betadine Sore Throat Gargle Concentrated 15mL

36% off
Priceline
$10.79
$13.49
$71.93 / 100mL
Buy
Ph.Online
$10.95
 
$73.00 / 100mL
Buy
C.Warehouse
$10.99
$17.37
$73.27 / 100mL
Buy
GastroStop Plus Chewable Tablets 12

GastroStop

GastroStop Plus Chewable Tablets 12

35% off
C.Warehouse
$8.99
$13.99
 
Buy
Coles
$10.00
 
$1.67/ 1ea
Buy
Thursday Plantation Tea Tree Oil and Manuka Honey Healing Balm 30g

Thursday Plantation

Thursday Plantation Tea Tree Oil and Manuka Honey Healing Balm 30g

33% off
C.Warehouse
$9.99
$14.99
$33.30 / 100g
Buy
Coles
$11.00
 
$36.67/ 100g
Buy
Priceline
$14.99
 
$49.97 / 100g
Buy
Hydralyte Electrolyte Ice Blocks Tropical 16

Hydralyte

Hydralyte Electrolyte Ice Blocks Tropical 16

33% off
Coles
$7.82
$11.73
$0.49/ 1ea
Buy
C.Warehouse
$14.99
$19.30
 
Buy
Medicreme Antiseptic Cream 50g

Medicreme

Medicreme Antiseptic Cream 50g

31% off
C.Warehouse
$7.49
$10.99
$14.98 / 100g
Buy
Coles
$8.50
 
$17.00/ 100g
Buy
Priceline
$10.95
 
$21.90 / 100g
Buy
Fisiocrem Solugel 250g

Fisiocrem

Fisiocrem Solugel 250g

31% off
Ph.Online
$33.50
$34.50
$13.40 / 100g
Buy
Priceline
$31.19
$38.99
$15.60 / 100g
Buy
C.Warehouse
$39.99
$48.95
$16.00 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 250g · Priceline 200g · Pharmacy Online 250g · Coles 120g · Woolworths 120g · ChemistDirect 250g. Compared per 100g.

Fisiocrem Solugel 60g

Fisiocrem

Fisiocrem Solugel 60g

31% off
Coles
$25.00
 
$20.83 / 100g
Buy
Woolies
$25.00
 
$20.83 / 100g
Buy
Ph.Online
$15.95
 
$26.58 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 60g · Pharmacy Online 60g · Coles 120g · Woolworths 120g · ChemistDirect 60g. Compared per 100g.

Medi Wound Care Gel 50g

Medigel

Medi Wound Care Gel 50g

31% off
C.Warehouse
$10.99
$15.99
$21.98 / 100g
Buy
Coles
$14.00
 
$28.00/ 100g
Buy
TouchBio UTI Test - Urinary Tract Infections (with a Holder) 2 Tests

TouchBio

TouchBio UTI Test - Urinary Tract Infections (with a Holder) 2 Tests

31% off
Coles
$11.00
$16.00
$5.50/ 1ea
Buy
C.Warehouse
$16.00
 
 
Buy
Hydralyte Orange Flavoured Electrolyte 20 Effervescent Tablets

Hydralyte

Hydralyte Orange Flavoured Electrolyte 20 Effervescent Tablets

31% off
Woolies
$6.00
$8.70
$0.60 / 1EA
Buy
Priceline
$12.75
$17.00
 
Buy
Coles
$24.40
 
$0.61/ 1ea
Buy
Hydralyte Electrolyte Ice Blocks Strawberry Kiwi 16

Hydralyte

Hydralyte Electrolyte Ice Blocks Strawberry Kiwi 16

31% off
Woolies
$6.00
$8.70
$0.60 / 1EA
Buy
C.Warehouse
$14.99
$19.30
 
Buy
Coles
$15.65
 
$0.98/ 1ea
Buy
Voltaren Pain Relief Gel 50g

Voltaren

Voltaren Pain Relief Gel 50g

31% off
Woolies
$10.70
$15.50
$21.40 / 100G
Buy
Priceline
$14.49
 
$28.98 / 100g
Buy
C.Warehouse
$14.99
$15.50
$29.98 / 100g
Buy
FLO Saline Plus Nasal Spray 30ml

FLO

FLO Saline Plus Nasal Spray 30ml

30% off
Ph.Online
$8.95
 
$29.83 / 100mL
Buy
C.Warehouse
$8.99
$12.95
$29.97 / 100mL
Buy
Priceline
$12.99
 
$43.30 / 100mL
Buy
Fisiocrem Solugel 120g

Fisiocrem

Fisiocrem Solugel 120g

30% off
Priceline
$31.19
$38.99
$15.60 / 100g
Buy
Ph.Online
$19.99
$20.99
$16.66 / 100g
Buy
C.Warehouse
$23.99
$28.95
$19.99 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 120g · Priceline 200g · Pharmacy Online 120g · Coles 120g · Woolworths 120g · ChemistDirect 120g. Compared per 100g.

Dermal Therapy Cold Sore Lysine+ Gel 5g

Dermal Therapy

Dermal Therapy Cold Sore Lysine+ Gel 5g

30% off
C.Warehouse
$8.99
$12.99
$179.80 / 100g
Buy
Coles
$9.60
$12.00
$192.00/ 100g
Buy
Ph.Online
$11.50
 
$230.00 / 100g
Buy
Strepsils Extra Honey Lemon Lozenges 16pk Fast Numbing Sore Throat Pain Relief with Anaesthetic

Strepsils

Strepsils Extra Honey Lemon Lozenges 16pk Fast Numbing Sore Throat Pain Relief with Anaesthetic

16

30% off
C.Warehouse
$10.49
$11.00
 
Buy
Woolies
$11.00
 
$0.69 / 1EA
Buy
Coles
$13.50
$19.50
$0.38/ 1ea
Buy

My Basket