✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Natural Leather Dressing Horse Tack

Equinade

Natural Leather Dressing Horse Tack

400g

31% off
VetSupply
$19.50
 
$48.75 / kg
Buy
PeekAPaw
$23.53
$34.50
$58.83 / kg
Buy
PetCircle
$28.99
 
$65.89 / kg
Buy
Equinade Premium Light Neatsfoot Oil Horse Leather Care

Equinade

Equinade Premium Light Neatsfoot Oil Horse Leather Care

500ml

28% off
PeekAPaw
$15.43
$21.55
$28.79 / kg
Buy
PetCircle
$18.49
 
$38.52 / kg
Buy
VetSupply
$19.48
 
 
Buy
Equinade Showsilk Hair Polish

Equinade

Equinade Showsilk Hair Polish

1L

28% off
PeekAPaw
$27.07
$37.75
$25.78 / kg
Buy
PetCircle
$29.99
 
$28.84 / kg
Buy
VetSupply
$44.34
 
 
Buy
Equinade Glycerine Leather Soap Horse Stable Supplies

Equinade

Equinade Glycerine Leather Soap Horse Stable Supplies

220g

26% off
PeekAPaw
$13.85
$18.90
$62.95 / kg
Buy
PetCircle
$16.99
 
$67.96 / kg
Buy
VetSupply
$27.98
 
 
Buy
Showsilk Glo Bay Horse Shampoo

Equinade

Showsilk Glo Bay Horse Shampoo

500ml

26% off
PeekAPaw
$16.76
$22.65
$31.27 / kg
Buy
PetCircle
$18.89
$20.99
$33.73 / kg
Buy
VetSupply
$38.76
 
 
Buy
Equinade Showsilk Glo Chestnut Shampoo

Equinade

Equinade Showsilk Glo Chestnut Shampoo

500ml

26% off
PeekAPaw
$16.76
$22.65
$31.27 / kg
Buy
PetCircle
$18.89
$20.99
$33.73 / kg
Buy
VetSupply
$34.36
 
 
Buy
Equinade Showsilk Mighty Bright

Equinade

Equinade Showsilk Mighty Bright

250ml

25% off
PeekAPaw
$14.96
$19.95
$49.87 / kg
Buy
PetCircle
$15.99
 
$59.22 / kg
Buy
VetSupply
$27.53
 
 
Buy
Pure Raw Linseed Oil

Equinade

Pure Raw Linseed Oil

500ml

24% off
PeekAPaw
$12.59
$16.75
$23.49 / kg
Buy
PetCircle
$14.99
 
$29.39 / kg
Buy
VetSupply
$29.49
 
 
Buy
Stance Equitec Proflex Joint Ligament And Tendon Supplement For Horses

Stance Equitec

Stance Equitec Proflex Joint Ligament And Tendon Supplement For Horses

2kg

24% off
PeekAPaw
$67.78
$90.00
$33.89 / kg
Buy
PetCircle
$87.99
 
$43.99 / kg
Buy
VetSupply
$120.81
 
$60.41 / kg
Buy
Epiitalis Forte Gel For Horses Supports Joint Health

4Cyte

Epiitalis Forte Gel For Horses Supports Joint Health

250ml

24% off
VetSupply
$124.93
 
 
Buy
PetCircle
$139.99
 
 
Buy
PeekAPaw
$143.34
$189.95
 
Buy
Equinade Coconut Leather Conditioner Horse Leather Care

Equinade

Equinade Coconut Leather Conditioner Horse Leather Care

220g

23% off
PeekAPaw
$12.42
$16.15
$56.45 / kg
Buy
PetCircle
$14.39
$15.99
$57.56 / kg
Buy
VetSupply
$25.96
 
 
Buy
Showsilk Protein Conditioner for Horses

Equinade

Showsilk Protein Conditioner for Horses

5l

22% off
PetCircle
$59.84
$62.99
$11.60 / kg
Buy
PeekAPaw
$62.46
$80.95
$12.25 / kg
Buy
VetSupply
$31.25
 
 
Buy
Showsilk Glo White Shampoo

Equinade

Showsilk Glo White Shampoo

1L

21% off
PetCircle
$24.69
$25.99
$23.07 / kg
Buy
PeekAPaw
$25.45
$32.35
$24.24 / kg
Buy
VetSupply
$29.97
 
 
Buy
Equinade Showsilk Glo Black Shampoo

Equinade

Equinade Showsilk Glo Black Shampoo

1L

21% off
PeekAPaw
$25.45
$32.35
$24.24 / kg
Buy
PetCircle
$27.89
$30.99
$26.07 / kg
Buy
VetSupply
$38.76
 
 
Buy
Equinade Showsilk Shampoo Concentrate

Equinade

Equinade Showsilk Shampoo Concentrate

500ml

20% off
PetCircle
$15.29
$16.99
$27.30 / kg
Buy
PeekAPaw
$15.44
$19.40
$28.81 / kg
Buy
VetSupply
$18.73
 
 
Buy
Betavet Super Boost

Betavet

Betavet Super Boost

30g

20% off
PetCircle
$19.19
$23.99
 
Buy
PeekAPaw
$23.69
$24.90
 
Buy
VetSupply
$27.48
 
 
Buy
Equinade Rug Seal Horse Stable Supplies

Equinade

Equinade Rug Seal Horse Stable Supplies

1L

17% off
PetCircle
$28.99
 
$27.09 / kg
Buy
PeekAPaw
$30.19
$36.65
$28.75 / kg
Buy
VetSupply
$47.99
 
 
Buy
Stance Equitec Toxfree Mycotoxin Binder For Horses

Stance Equitec

Stance Equitec Toxfree Mycotoxin Binder For Horses

1kg

16% off
VetSupply
$36.49
 
$36.49 / kg
Buy
PeekAPaw
$45.97
$55.00
$45.97 / kg
Buy
PetCircle
$54.99
 
$54.99 / kg
Buy
Stance Equitec Placid Rein Plus Supplement For Nervous Horses

Stance Equitec

Stance Equitec Placid Rein Plus Supplement For Nervous Horses

3kg

12% off
VetSupply
$62.55
 
$20.85 / kg
Buy
PetCircle
$177.99
 
$53.94 / kg
Buy
PeekAPaw
$170.13
$195.00
$56.71 / kg
Buy
Stance Equitec Vitamin C Antioxidant Supplement For Horses

Stance Equitec

Stance Equitec Vitamin C Antioxidant Supplement For Horses

3kg

11% off
VetSupply
$89.92
 
$29.97 / kg
Buy
PeekAPaw
$123.56
$140.00
$41.19 / kg
Buy
PetCircle
$136.99
 
$45.66 / kg
Buy
Equigloss 5 In 1 Provitamin B5 Horse Grooming Spray

Vetsense

Equigloss 5 In 1 Provitamin B5 Horse Grooming Spray

500ml

10% off
PetCircle
$17.09
$18.99
$29.47 / kg
Buy
VetSupply
$22.14
 
 
Buy
NRG Gloss Arena Natural Coat Shine Spray

Nrg

NRG Gloss Arena Natural Coat Shine Spray

500ml

10% off
PetCircle
$26.09
$28.99
$43.48 / kg
Buy
VetSupply
$30.76
 
 
Buy
Regain Electrolyte Replacer for Horses

Hygain

Regain Electrolyte Replacer for Horses

5kg

10% off
VetSupply
$29.14
 
$5.83 / kg
Buy
PetCircle
$57.59
$63.99
$11.29 / kg
Buy
Horse Electrolytes Supplement

Cen

Horse Electrolytes Supplement

2kg

10% off
PetCircle
$44.99
$49.99
$21.73 / kg
Buy
VetSupply
$50.36
 
$25.18 / kg
Buy

My Basket