✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Natural Leather Dressing Horse Tack

Equinade

Natural Leather Dressing Horse Tack

400g

31% off
VetSupply
$19.50
 
$48.75 / kg
Buy
PeekAPaw
$23.53
$34.50
$58.83 / kg
Buy
PetCircle
$28.99
 
$65.89 / kg
Buy
Anipal Comfort Horse Halter And Lead Autumn Lilac

Anipal

Anipal Comfort Horse Halter And Lead Autumn Lilac

pony

30% off
PeekAPaw
$27.67
$39.95
$50.31 / kg
Buy
PetCircle
$29.99
 
$54.53 / kg
Buy
Anipal Comfort Horse Halter And Lead Pacific Ocean

Anipal

Anipal Comfort Horse Halter And Lead Pacific Ocean

full size

30% off
PeekAPaw
$27.67
$39.95
$42.57 / kg
Buy
PetCircle
$29.99
 
$45.44 / kg
Buy
Equinade Leather And Saddle Oil Horse Leather Care

Equinade

Equinade Leather And Saddle Oil Horse Leather Care

1L

30% off
PeekAPaw
$32.48
$46.40
$32.61 / kg
Buy
PetCircle
$34.99
 
$39.31 / kg
Buy
Equinade Hoof Grease Horse Hoof Care

Equinade

Equinade Hoof Grease Horse Hoof Care

500ml

29% off
PeekAPaw
$19.85
$28.00
$39.70 / kg
Buy
PetCircle
$24.99
 
$51.00 / kg
Buy
Equinade Premium Light Neatsfoot Oil Horse Leather Care

Equinade

Equinade Premium Light Neatsfoot Oil Horse Leather Care

500ml

28% off
PeekAPaw
$15.43
$21.55
$28.79 / kg
Buy
PetCircle
$18.49
 
$38.52 / kg
Buy
VetSupply
$19.48
 
 
Buy
Equinade Showsilk Hair Polish

Equinade

Equinade Showsilk Hair Polish

1L

28% off
PeekAPaw
$27.07
$37.75
$25.78 / kg
Buy
PetCircle
$29.99
 
$28.84 / kg
Buy
VetSupply
$44.34
 
 
Buy
Hoof Lube

Equinade

Hoof Lube

1L

27% off
PeekAPaw
$34.25
$47.45
$34.39 / kg
Buy
PetCircle
$37.99
 
$39.99 / kg
Buy
Equinade Glycerine Leather Soap Horse Stable Supplies

Equinade

Equinade Glycerine Leather Soap Horse Stable Supplies

220g

26% off
PeekAPaw
$13.85
$18.90
$62.95 / kg
Buy
PetCircle
$16.99
 
$67.96 / kg
Buy
VetSupply
$27.98
 
 
Buy
Showsilk Glo Bay Horse Shampoo

Equinade

Showsilk Glo Bay Horse Shampoo

500ml

26% off
PeekAPaw
$16.76
$22.65
$31.27 / kg
Buy
PetCircle
$18.89
$20.99
$33.73 / kg
Buy
VetSupply
$38.76
 
 
Buy
Equinade Showsilk Glo Chestnut Shampoo

Equinade

Equinade Showsilk Glo Chestnut Shampoo

500ml

26% off
PeekAPaw
$16.76
$22.65
$31.27 / kg
Buy
PetCircle
$18.89
$20.99
$33.73 / kg
Buy
VetSupply
$34.36
 
 
Buy
Equinade Showsilk Mighty Bright

Equinade

Equinade Showsilk Mighty Bright

250ml

25% off
PeekAPaw
$14.96
$19.95
$49.87 / kg
Buy
PetCircle
$15.99
 
$59.22 / kg
Buy
VetSupply
$27.53
 
 
Buy
Pure Raw Linseed Oil

Equinade

Pure Raw Linseed Oil

500ml

24% off
PeekAPaw
$12.59
$16.75
$23.49 / kg
Buy
PetCircle
$14.99
 
$29.39 / kg
Buy
VetSupply
$29.49
 
 
Buy
Stance Equitec Proflex Joint Ligament And Tendon Supplement For Horses

Stance Equitec

Stance Equitec Proflex Joint Ligament And Tendon Supplement For Horses

2kg

24% off
PeekAPaw
$67.78
$90.00
$33.89 / kg
Buy
PetCircle
$87.99
 
$43.99 / kg
Buy
VetSupply
$120.81
 
$60.41 / kg
Buy
Epiitalis Forte Gel For Horses Supports Joint Health

4Cyte

Epiitalis Forte Gel For Horses Supports Joint Health

250ml

24% off
VetSupply
$124.93
 
 
Buy
PetCircle
$139.99
 
 
Buy
PeekAPaw
$143.34
$189.95
 
Buy
Equinade Coconut Leather Conditioner Horse Leather Care

Equinade

Equinade Coconut Leather Conditioner Horse Leather Care

220g

23% off
PeekAPaw
$12.42
$16.15
$56.45 / kg
Buy
PetCircle
$14.39
$15.99
$57.56 / kg
Buy
VetSupply
$25.96
 
 
Buy
Showsilk Protein Conditioner for Horses

Equinade

Showsilk Protein Conditioner for Horses

5l

22% off
PetCircle
$59.84
$62.99
$11.60 / kg
Buy
PeekAPaw
$62.46
$80.95
$12.25 / kg
Buy
VetSupply
$31.25
 
 
Buy
Showsilk Glo White Shampoo

Equinade

Showsilk Glo White Shampoo

1L

21% off
PetCircle
$24.69
$25.99
$23.07 / kg
Buy
PeekAPaw
$25.45
$32.35
$24.24 / kg
Buy
VetSupply
$29.97
 
 
Buy
Equinade Showsilk Glo Black Shampoo

Equinade

Equinade Showsilk Glo Black Shampoo

1L

21% off
PeekAPaw
$25.45
$32.35
$24.24 / kg
Buy
PetCircle
$27.89
$30.99
$26.07 / kg
Buy
VetSupply
$38.76
 
 
Buy
Equinade Showsilk Glo White Conditioner For Horses

Equinade

Equinade Showsilk Glo White Conditioner For Horses

1L

21% off
PeekAPaw
$25.45
$32.35
$24.24 / kg
Buy
PetCircle
$33.24
$34.99
$31.96 / kg
Buy
Equinade Showsilk Shampoo Concentrate

Equinade

Equinade Showsilk Shampoo Concentrate

500ml

20% off
PetCircle
$15.29
$16.99
$27.30 / kg
Buy
PeekAPaw
$15.44
$19.40
$28.81 / kg
Buy
VetSupply
$18.73
 
 
Buy
Gymkhana Plaiting Rubber Bands For Horses

Zilco

Gymkhana Plaiting Rubber Bands For Horses

20% off
PetCircle
$3.99
$4.99
$66.50 / kg
Buy
Groom N Brush Mit For Horse Grooming

Zilco

Groom N Brush Mit For Horse Grooming

20% off
PetCircle
$7.99
$9.99
$34.74 / kg
Buy
Water Brush Bristle And Sponge For Horse Grooming

Zilco

Water Brush Bristle And Sponge For Horse Grooming

20% off
PetCircle
$7.99
$9.99
$38.05 / kg
Buy

My Basket