✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Churu Roll Chicken Wraps With Cheese Recipe Dog Treat

Inaba

Churu Roll Chicken Wraps With Cheese Recipe Dog Treat

8 x 12g

77% off
PetCircle
$13.49
$14.99
$14.99 / kg
Buy
PeekAPaw
$19.95
$89.94
$22.17 / kg
Buy
VetSupply
$8.33
 
 
Buy
Beef Liver and Kidney Biscuits Dog Treats

Blackdog

Beef Liver and Kidney Biscuits Dog Treats

1kg

39% off
VetSupply
$7.25
 
$7.25 / kg
Buy
PeekAPaw
$7.26
$11.99
$7.26 / kg
Buy
PetCircle
$10.19
$11.99
$9.61 / kg
Buy
Easy Treat Puppy Paste

Kong

Easy Treat Puppy Paste

226g

36% off
PeekAPaw
$12.27
$19.38
$54.29 / kg
Buy
VetSupply
$12.87
 
$56.95 / kg
Buy
PetCircle
$24.99
 
$86.17 / kg
Buy
Easy Treat Bacon Cheese Paste for Dogs

Kong

Easy Treat Bacon Cheese Paste for Dogs

226g

36% off
PeekAPaw
$12.29
$19.38
$54.38 / kg
Buy
VetSupply
$12.87
 
$56.95 / kg
Buy
PetCircle
$24.99
 
 
Buy
Biscuits Regular Glucosabics Dog Treats

Blackdog

Biscuits Regular Glucosabics Dog Treats

1kg

35% off
VetSupply
$9.08
 
$9.08 / kg
Buy
PeekAPaw
$9.09
$13.99
$9.09 / kg
Buy
PetCircle
$11.04
$12.99
$10.51 / kg
Buy
Australian Milky Training Treats for Dogs

Savourlife

Australian Milky Training Treats for Dogs

150g

27% off
PeekAPaw
$10.93
$14.99
$66.24 / kg
Buy
PetCircle
$13.49
$13.99
$79.35 / kg
Buy
VetSupply
$12.16
 
$81.07 / kg
Buy
Australian Kangaroo Training Treats for Dogs

Savourlife

Australian Kangaroo Training Treats for Dogs

165g

27% off
PeekAPaw
$10.93
$14.99
$66.24 / kg
Buy
VetSupply
$11.43
 
$69.27 / kg
Buy
PetCircle
$13.49
$13.99
$71.00 / kg
Buy
Milky Strips Dog Treats

Savourlife

Milky Strips Dog Treats

150g

27% off
PeekAPaw
$10.93
$14.99
$72.87 / kg
Buy
VetSupply
$11.43
 
$76.20 / kg
Buy
PetCircle
$13.49
$15.99
$79.35 / kg
Buy
Chicken Strips Dog Treats

Savourlife

Chicken Strips Dog Treats

165g

27% off
PeekAPaw
$10.93
$14.99
$66.24 / kg
Buy
VetSupply
$11.43
 
$69.27 / kg
Buy
PetCircle
$13.49
$13.99
$74.94 / kg
Buy
Lamb Lung Protein Bites Dog Treats

K9 Natural

Lamb Lung Protein Bites Dog Treats

50g

26% off
PeekAPaw
$10.47
$14.19
 
Buy
VetSupply
$12.00
 
 
Buy
PetCircle
$15.99
 
 
Buy
Beef Hooves Dog Treats

The Pet Project

Beef Hooves Dog Treats

130g

25% off
VetSupply
$10.56
 
$81.23 / kg
Buy
PeekAPaw
$12.00
$15.99
$92.31 / kg
Buy
PetCircle
$14.99
 
$99.93 / kg
Buy
Australian Salmon Training Treats for Dogs

Savourlife

Australian Salmon Training Treats for Dogs

150g

24% off
PeekAPaw
$11.28
$14.99
$75.20 / kg
Buy
VetSupply
$11.80
 
$78.67 / kg
Buy
PetCircle
$13.49
$13.99
$84.31 / kg
Buy
Australian Chicken Training Treats for Dogs

Savourlife

Australian Chicken Training Treats for Dogs

165g

24% off
PeekAPaw
$11.28
$14.99
$68.36 / kg
Buy
VetSupply
$11.43
 
$69.27 / kg
Buy
PetCircle
$13.49
$13.99
$74.94 / kg
Buy
Kangaroo Tendon Dog Treats

The Pet Project

Kangaroo Tendon Dog Treats

80g

24% off
PeekAPaw
$11.37
$14.99
 
Buy
VetSupply
$12.22
 
 
Buy
PetCircle
$14.99
 
 
Buy
Shark Cartilage Dog Treats

The Pet Project

Shark Cartilage Dog Treats

100g

23% off
PeekAPaw
$11.48
$14.99
 
Buy
VetSupply
$12.78
 
 
Buy
PetCircle
$14.99
 
 
Buy
Kangaroo Jerky Dog Treats

The Pet Project

Kangaroo Jerky Dog Treats

100g

23% off
PeekAPaw
$11.48
$14.99
 
Buy
VetSupply
$12.78
 
 
Buy
PetCircle
$18.99
 
 
Buy
Chicken Flavoured Biscuit Treats for Dogs

Savourlife

Chicken Flavoured Biscuit Treats for Dogs

500g

20% off
VetSupply
$11.40
 
$22.80 / kg
Buy
PeekAPaw
$11.85
$14.99
$23.70 / kg
Buy
PetCircle
$13.99
 
$25.44 / kg
Buy
Original Petite Puppy Dental Dog Treats

Greenies

Original Petite Puppy Dental Dog Treats

20 Chews

17% off
PetBarn
$30.00
$36.50
$88.24 / kg
Buy
PetCircle
$34.99
 
 
Buy
PetStock
$32.79
 
$96.44 / kg
Sold out
Original Teenie Puppy Dental Dog Treats

Greenies

Original Teenie Puppy Dental Dog Treats

43 Chews

17% off
PetBarn
$30.00
$36.50
$88.24 / kg
Buy
PetStock
$32.79
 
$96.44 / kg
Buy
PetCircle
$34.99
 
 
Buy
Original Regular Puppy Dental Dog Treats

Greenies

Original Regular Puppy Dental Dog Treats

12 Chews

17% off
PetBarn
$30.00
$36.50
$88.24 / kg
Buy
PetCircle
$34.99
 
 
Buy
PetStock
$32.79
 
$96.44 / kg
Sold out
Air Dried Beef Liver Dog Treats

Love Em

Air Dried Beef Liver Dog Treats

200g

17% off
PeekAPaw
$11.53
$13.99
$57.65 / kg
Buy
PetCircle
$12.99
 
$61.86 / kg
Buy
VetSupply
$12.53
 
$62.65 / kg
Buy
Peanut Butter Flavour Bikkie Bites Dog Treats

Savourlife

Peanut Butter Flavour Bikkie Bites Dog Treats

180g

16% off
PeekAPaw
$7.46
$8.89
$41.44 / kg
Buy
VetSupply
$8.97
 
$49.83 / kg
Buy
PetStock
$8.98
 
$49.89 / kg
Buy
Australian Cheese Flavoured Biscuits Dog Treats

Savourlife

Australian Cheese Flavoured Biscuits Dog Treats

450g

15% off
VetSupply
$11.40
 
$25.33 / kg
Buy
PeekAPaw
$12.63
$14.99
$28.07 / kg
Buy
PetStock
$16.98
 
$33.96 / kg
Buy
Australian Salmon Flavour Grain Free Biscuit Dog Treats

Savourlife

Australian Salmon Flavour Grain Free Biscuit Dog Treats

425g

15% off
VetSupply
$11.40
 
$26.82 / kg
Buy
PeekAPaw
$12.65
$14.99
$29.76 / kg
Buy
PetCircle
$13.99
 
$31.09 / kg
Buy

My Basket