✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Australian Chicken Breast Dog Treats

Blackdog

Australian Chicken Breast Dog Treats

100g

38% off
PeekAPaw
$8.61
$13.99
$86.10 / kg
Buy
PetCircle
$12.74
$14.99
 
Buy
PetBarn
$15.00
 
 
Buy
Original Petite Dog Dental Treats

Greenies

Original Petite Dog Dental Treats

60 Chews

29% off
PetCircle
$56.99
 
$48.30 / kg
Buy
PetBarn
$59.00
$84.00
$59.00 / kg
Buy
PetStock
$60.00
 
$60.00 / kg
Buy
Original Regular Dog Dental Treats

Greenies

Original Regular Dog Dental Treats

36 Chews

29% off
PetCircle
$56.99
 
$48.71 / kg
Buy
PetBarn
$59.00
$84.00
$59.00 / kg
Buy
Original Teenie Dog Dental Treats

Greenies

Original Teenie Dog Dental Treats

129 Chews

29% off
PetCircle
$56.99
 
$54.28 / kg
Buy
PetBarn
$59.00
$84.00
$59.00 / kg
Buy
PetStock
$60.00
 
$60.00 / kg
Buy
Dog Treats Bully Stick Regular

Wag

Dog Treats Bully Stick Regular

4 Pack

18% off
PetBarn
$25.50
 
 
Buy
PeekAPaw
$29.34
$36.00
 
Buy
PetCircle
$33.99
 
 
Buy
Original Regular Puppy Dental Dog Treats

Greenies

Original Regular Puppy Dental Dog Treats

12 Chews

17% off
PetBarn
$30.00
$36.50
$88.24 / kg
Buy
PetCircle
$34.99
 
 
Buy
PetStock
$32.79
 
$96.44 / kg
Sold out
Original Petite Puppy Dental Dog Treats

Greenies

Original Petite Puppy Dental Dog Treats

20 Chews

17% off
PetBarn
$30.00
$36.50
$88.24 / kg
Buy
PetCircle
$34.99
 
 
Buy
PetStock
$32.79
 
$96.44 / kg
Sold out
Original Teenie Puppy Dental Dog Treats

Greenies

Original Teenie Puppy Dental Dog Treats

43 Chews

17% off
PetBarn
$30.00
$36.50
$88.24 / kg
Buy
PetStock
$32.79
 
$96.44 / kg
Buy
PetCircle
$34.99
 
 
Buy
Air Dried Beef Liver Dog Treats

Love Em

Air Dried Beef Liver Dog Treats

200g

17% off
PeekAPaw
$11.53
$13.99
$57.65 / kg
Buy
PetCircle
$12.99
 
$61.86 / kg
Buy
VetSupply
$12.53
 
$62.65 / kg
Buy
Beef Cheek Stick Large Dog Treats

Wag

Beef Cheek Stick Large Dog Treats

1 Pack

15% off
PetBarn
$12.74
$15.00
 
Buy
PetCircle
$14.99
 
 
Buy
Chicken Tenders Dog Treat

Yours Droolly

Chicken Tenders Dog Treat

500g

VetSupply
$23.88
 
$47.76 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$80.75 / kg
Buy
PetBarn
$42.00
 
$84.00 / kg
Buy
Jerhigh Chicken Sticks Dog Treats

Vitapet

Jerhigh Chicken Sticks Dog Treats

400g

PetCircle
$25.99
 
$60.44 / kg
Buy
PetBarn
$26.00
 
$65.00 / kg
Buy
PetStock
$27.46
 
$68.65 / kg
Buy

My Basket