✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Chihuahua Adult Wet Dog Food Pouches

Royal Canin

Chihuahua Adult Wet Dog Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.88
$44.20
$23.09 / kg
Buy
PetBarn
$41.00
$48.99
$27.33 / kg
Buy
PetCircle
$36.54
$42.99
$31.23 / kg
Buy
Poodle Adult Dry Dog Food

Royal Canin

Poodle Adult Dry Dog Food

1.5kg

39% off
PeekAPaw
$26.27
$43.10
$17.51 / kg
Buy
PetCircle
$37.39
$43.99
$24.44 / kg
Buy
PetStock
$40.49
 
$26.99 / kg
Buy
Air Dried Lamb Adult Dry Dog Food

Black Hawk

Air Dried Lamb Adult Dry Dog Food

450g

38% off
PeekAPaw
$27.27
$43.99
$60.60 / kg
Buy
PetStock
$32.99
$43.99
$73.31 / kg
Buy
PetCircle
$40.99
 
$81.98 / kg
Buy
Sensitive Skin & Stomach Chicken Small Bites Adult Dry Dog Food

Hills Science Diet

Sensitive Skin & Stomach Chicken Small Bites Adult Dry Dog Food

6.8kg

36% off
PeekAPaw
$95.27
$150.00
$14.01 / kg
Buy
PetCircle
$136.99
 
$19.82 / kg
Buy
PetBarn
$137.00
$144.99
$20.15 / kg
Buy
Healthy Mobility Small Bites Adult Dry Dog Food

Hills Science Diet

Healthy Mobility Small Bites Adult Dry Dog Food

7.03kg

36% off
PeekAPaw
$95.73
$150.00
$13.62 / kg
Buy
PetCircle
$117.99
 
$16.53 / kg
Buy
PetBarn
$118.00
$144.99
$16.79 / kg
Buy
Sensitive Stomach & Skin Small Mini Adult Dry Dog Food

Hills Science Diet

Sensitive Stomach & Skin Small Mini Adult Dry Dog Food

1.81kg

36% off
PeekAPaw
$30.71
$48.00
$16.97 / kg
Buy
PetCircle
$46.99
 
$23.50 / kg
Buy
PetBarn
$47.00
$49.99
$25.97 / kg
Buy
Mini Adult Loaf Wet Dog Food Can

Royal Canin

Mini Adult Loaf Wet Dog Food Can

12 x 195g

35% off
PeekAPaw
$33.47
$51.95
$11.16 / kg
Buy
PetCircle
$49.99
 
$17.66 / kg
Buy
PetBarn
$43.00
$50.99
$21.50 / kg
Buy
Sensitive Stomach & Skin Large Breed Adult Dry Dog Food

Hills Science Diet

Sensitive Stomach & Skin Large Breed Adult Dry Dog Food

13.6kg

35% off
PetBarn
$137.00
$211.99
$11.42 / kg
Buy
PetCircle
$204.99
 
$14.88 / kg
Buy
PetStock
$206.00
 
$15.15 / kg
Buy
Mobility Large Breed Chicken Dry Dog Food

Advance

Mobility Large Breed Chicken Dry Dog Food

13kg

35% off
PetBarn
$119.00
$183.99
$7.93 / kg
Buy
PetStock
$139.00
 
$9.27 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$10.54 / kg
Buy
Healthy Ageing Large Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

Advance

Healthy Ageing Large Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

15kg

35% off
PetBarn
$119.00
$183.99
$7.93 / kg
Buy
PetStock
$136.00
 
$9.07 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$9.15 / kg
Buy
Healthy Ageing Medium Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

Advance

Healthy Ageing Medium Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

15kg

35% off
PetBarn
$119.00
$183.99
$7.93 / kg
Buy
PetStock
$124.00
 
$8.27 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$9.08 / kg
Buy
Golden Retriever Puppy Dry Dog Food

Royal Canin

Golden Retriever Puppy Dry Dog Food

12kg

35% off
PetCircle
$123.29
$136.99
$10.10 / kg
Buy
PetBarn
$123.00
$189.99
$10.25 / kg
Buy
PeekAPaw
$123.01
$188.15
$10.25 / kg
Buy
Labrador Retriever Puppy Dry Dog Food

Royal Canin

Labrador Retriever Puppy Dry Dog Food

12kg

34% off
PeekAPaw
$123.01
$188.15
$10.25 / kg
Buy
PetCircle
$125.99
$139.99
$10.38 / kg
Buy
PetBarn
$126.00
$189.99
$10.50 / kg
Buy
Salmon & Ocean Fish Grain Free Adult Dry Dog Food

Ivory Coat

Salmon & Ocean Fish Grain Free Adult Dry Dog Food

13kg

33% off
PetBarn
$119.00
$177.99
$9.15 / kg
Buy
PetStock
$119.00
$170.00
$9.15 / kg
Buy
PetCircle
$133.19
$139.99
$10.25 / kg
Buy
Healthy Weight Medium Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

Advance

Healthy Weight Medium Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

13kg

32% off
PetBarn
$119.00
$175.99
$9.15 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$10.53 / kg
Buy
PeekAPaw
$159.61
$160.00
$12.28 / kg
Buy
High Protein Adult Lamb Dry Dog Food

Advance

High Protein Adult Lamb Dry Dog Food

13kg

32% off
PetCircle
$114.99
 
$8.85 / kg
Buy
PetBarn
$119.00
$175.99
$9.15 / kg
Buy
PetStock
$139.00
 
$10.69 / kg
Buy
High Protein Adult Chicken Dry Dog Food

Advance

High Protein Adult Chicken Dry Dog Food

13kg

32% off
PetCircle
$114.99
 
$8.85 / kg
Buy
PetBarn
$119.00
$175.99
$9.15 / kg
Buy
PetStock
$139.00
 
$10.69 / kg
Buy
Small Oodles Dry Dog Food Turkey With Rice

Advance

Small Oodles Dry Dog Food Turkey With Rice

13kg

32% off
PetBarn
$119.00
$175.99
$9.15 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$10.47 / kg
Buy
PetStock
$139.00
 
$10.69 / kg
Buy
Lamb Feast Freeze Dried All Lifestages Dry Dog Food

K9 Natural

Lamb Feast Freeze Dried All Lifestages Dry Dog Food

3.6kg

32% off
PeekAPaw
$197.19
$289.99
$54.77 / kg
Buy
PetCircle
$263.99
 
$73.33 / kg
Buy
PetBarn
$264.00
$292.99
$73.33 / kg
Buy
Large Adult Dry Dog Food Turkey With Rice

Advance

Large Adult Dry Dog Food Turkey With Rice

15kg

31% off
PetBarn
$119.00
$173.99
$7.93 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$9.02 / kg
Buy
PetStock
$139.00
 
$9.27 / kg
Buy
Medium Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

Advance

Medium Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

15kg

31% off
PetBarn
$119.00
$173.99
$7.93 / kg
Buy
PetStock
$136.00
 
$9.07 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$9.37 / kg
Buy
Medium Adult Dry Dog Food Lamb With Rice

Advance

Medium Adult Dry Dog Food Lamb With Rice

15kg

31% off
PetBarn
$119.00
$173.99
$7.93 / kg
Buy
PetStock
$131.00
 
$8.73 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$9.11 / kg
Buy
Mobility Medium Breed Chicken Dry Dog Food

Advance

Mobility Medium Breed Chicken Dry Dog Food

13kg

31% off
PetBarn
$119.00
$173.99
$7.93 / kg
Buy
PetStock
$136.00
 
$9.07 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$10.51 / kg
Buy
SPD Air Dried Duck & Sweet Potato All Lifestage Dry Dog Food

Prime100

SPD Air Dried Duck & Sweet Potato All Lifestage Dry Dog Food

600g

31% off
PetCircle
$51.29
$56.99
$63.32 / kg
Buy
PeekAPaw
$41.28
$59.99
$68.80 / kg
Buy
PetBarn
$57.00
$59.99
$95.00 / kg
Buy

My Basket