✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Steam & Dried Chicken with Orchard Fruits All Lifestages Dry Dog Food

Ziwi

Steam & Dried Chicken with Orchard Fruits All Lifestages Dry Dog Food

800g

55% off
PetCircle
$51.99
 
$61.16 / kg
Buy
PetStock
$52.98
 
$66.22 / kg
Buy
PeekAPaw
$23.50
$52.99
$27.65 / kg
Sold out
Dermacomfort Loaf Adult Wet Dog Food Pouches

Royal Canin

Dermacomfort Loaf Adult Wet Dog Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.56
$44.20
$22.82 / kg
Buy
PetCircle
$42.99
 
$36.74 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Light Weight Care Loaf Adult Wet Dog Food Pouches

Royal Canin

Light Weight Care Loaf Adult Wet Dog Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.56
$44.20
$22.82 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$35.89 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Relax Care Loaf Adult Wet Dog Food Pouch

Royal Canin

Relax Care Loaf Adult Wet Dog Food Pouch

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.56
$44.20
$22.82 / kg
Buy
PetCircle
$42.99
 
$37.38 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Poodle 8 Plus Senior Dry Dog Food

Royal Canin

Poodle 8 Plus Senior Dry Dog Food

1.5kg

39% off
PeekAPaw
$26.86
$44.25
$17.91 / kg
Buy
PetCircle
$41.64
$48.99
$27.76 / kg
Buy
Chihuahua Adult Wet Dog Food Pouches

Royal Canin

Chihuahua Adult Wet Dog Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.88
$44.20
$23.09 / kg
Buy
PetBarn
$41.00
$48.99
$27.33 / kg
Buy
PetCircle
$36.54
$42.99
$31.23 / kg
Buy
Pomeranian Adult Dog Wet Food

Royal Canin

Pomeranian Adult Dog Wet Food

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.88
$44.20
$23.09 / kg
Buy
PetCircle
$38.24
$44.99
$32.97 / kg
Buy
Poodle Adult Dry Dog Food

Royal Canin

Poodle Adult Dry Dog Food

1.5kg

39% off
PeekAPaw
$26.27
$43.10
$17.51 / kg
Buy
PetCircle
$37.39
$43.99
$24.44 / kg
Buy
PetStock
$40.49
 
$26.99 / kg
Buy
Cavalier King Charles Puppy Dry Dog Food

Royal Canin

Cavalier King Charles Puppy Dry Dog Food

1.5kg

38% off
PeekAPaw
$26.07
$42.70
$17.38 / kg
Buy
PetCircle
$34.84
$40.99
$22.62 / kg
Buy
PetStock
$40.49
 
$26.99 / kg
Buy
Miniature Schnauzer Puppy Dry Dog Food

Royal Canin

Miniature Schnauzer Puppy Dry Dog Food

1.5kg

38% off
PetCircle
$39.94
$46.99
$25.94 / kg
Buy
PeekAPaw
$26.07
$42.70
$17.38 / kg
Sold out
Inspired by Raw Immunity Chicken Puppy Wet Dog Food

Ivory Coat

Inspired by Raw Immunity Chicken Puppy Wet Dog Food

9 x 100g

38% off
PetCircle
$18.69
$21.99
$17.80 / kg
Buy
PetStock
$14.70
$21.00
 
Buy
PeekAPaw
$14.15
$23.04
$13.10 / kg
Sold out
Air Dried Lamb Adult Dry Dog Food

Black Hawk

Air Dried Lamb Adult Dry Dog Food

450g

38% off
PeekAPaw
$27.27
$43.99
$60.60 / kg
Buy
PetStock
$32.99
$43.99
$73.31 / kg
Buy
PetCircle
$40.99
 
$81.98 / kg
Buy
Mini Puppy Wet Dog Food Pouches

Royal Canin

Mini Puppy Wet Dog Food Pouches

12 x 85g

37% off
PeekAPaw
$24.73
$39.80
$21.25 / kg
Buy
PetCircle
$40.99
 
$35.96 / kg
Buy
PetStock
$33.60
$42.00
 
Buy
Healthy Ageing Medium Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

Advance

Healthy Ageing Medium Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

15kg

37% off
PetBarn
$115.00
$183.99
$7.67 / kg
Buy
PetStock
$124.00
 
$8.27 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$9.08 / kg
Buy
Healthy Ageing Large Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

Advance

Healthy Ageing Large Adult Dry Dog Food Chicken With Rice

15kg

37% off
PetBarn
$115.00
$183.99
$7.67 / kg
Buy
PetStock
$136.00
 
$9.07 / kg
Buy
PetCircle
$138.99
 
$9.15 / kg
Buy
Perfect Weight Chicken Small Bites Adult Dry Dog Food

Hills Science Diet

Perfect Weight Chicken Small Bites Adult Dry Dog Food

5.44kg

37% off
PeekAPaw
$81.87
$130.00
$15.05 / kg
Buy
PetCircle
$120.99
 
$22.24 / kg
Buy
PetStock
$128.00
 
$23.53 / kg
Buy
7+ Senior Vitality Dry Dog Food

Hills Science Diet

7+ Senior Vitality Dry Dog Food

5.67kg

36% off
PeekAPaw
$82.25
$130.00
$14.51 / kg
Buy
PetCircle
$105.99
 
$18.47 / kg
Buy
Sensitive Skin & Stomach Chicken Small Bites Adult Dry Dog Food

Hills Science Diet

Sensitive Skin & Stomach Chicken Small Bites Adult Dry Dog Food

6.8kg

36% off
PeekAPaw
$95.27
$150.00
$14.01 / kg
Buy
PetCircle
$136.99
 
$19.82 / kg
Buy
PetBarn
$137.00
$144.99
$20.15 / kg
Buy
Pug Adult Dry Dog Food

Royal Canin

Pug Adult Dry Dog Food

7.5kg

36% off
PeekAPaw
$85.89
$134.65
$11.45 / kg
Buy
PetCircle
$97.74
$114.99
$12.81 / kg
Buy
PetStock
$111.00
 
$14.80 / kg
Sold out
Small Bites Chicken & Barley Adult Dry Dog Food

Hills Science Diet

Small Bites Chicken & Barley Adult Dry Dog Food

6.8kg

36% off
PeekAPaw
$92.51
$145.00
$13.60 / kg
Buy
PetCircle
$103.99
 
$15.05 / kg
Buy
PetStock
$105.00
 
$15.44 / kg
Buy
Healthy Mobility Small Bites Adult Dry Dog Food

Hills Science Diet

Healthy Mobility Small Bites Adult Dry Dog Food

7.03kg

36% off
PeekAPaw
$95.73
$150.00
$13.62 / kg
Buy
PetCircle
$117.99
 
$16.53 / kg
Buy
PetBarn
$118.00
$144.99
$16.79 / kg
Buy
Sensitive Stomach & Skin Small Mini Adult Dry Dog Food

Hills Science Diet

Sensitive Stomach & Skin Small Mini Adult Dry Dog Food

1.81kg

36% off
PeekAPaw
$30.71
$48.00
$16.97 / kg
Buy
PetCircle
$46.99
 
$23.50 / kg
Buy
PetBarn
$47.00
$49.99
$25.97 / kg
Buy
Mini Adult Wet Dog Food Pouches

Royal Canin

Mini Adult Wet Dog Food Pouches

48 x 85g

36% off
PeekAPaw
$101.94
$159.20
$21.89 / kg
Buy
PetCircle
$156.99
 
$39.25 / kg
Buy
Cocker Spaniel Puppy Dry Dog Food

Royal Canin

Cocker Spaniel Puppy Dry Dog Food

3kg

35% off
PeekAPaw
$36.48
$56.95
$12.16 / kg
Buy
PetCircle
$41.64
$48.99
$13.65 / kg
Buy

My Basket