✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Churu Pop N Serve Chicken Recipe Cat Treats

Inaba

Churu Pop N Serve Chicken Recipe Cat Treats

2 x 35g

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
PetCircle
$5.09
$5.99
$72.71 / kg
Buy
Churu Tuna With Scallop Recipe Cat Treat

Inaba

Churu Tuna With Scallop Recipe Cat Treat

4 x 14g

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
VetSupply
$5.31
 
 
Buy
PetCircle
$5.39
$5.99
$77.00 / kg
Buy
Churu Skin And Coat Chicken Recipe Cat Treat

Inaba

Churu Skin And Coat Chicken Recipe Cat Treat

2 x (4 x 14g)

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
VetSupply
$5.61
 
 
Buy
PetCircle
$9.77
$11.49
$69.79 / kg
Buy
Churu Skin And Coat Tuna With Scallop Recipe Cat Treat

Inaba

Churu Skin And Coat Tuna With Scallop Recipe Cat Treat

4 x 14g

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
PetCircle
$5.09
$5.99
$72.71 / kg
Buy
Churu Salmon Recipe Cat Treats

Inaba

Churu Salmon Recipe Cat Treats

4 x 14g

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
$71.43 / kg
Buy
PetCircle
$5.39
$5.99
$89.83 / kg
Buy
Churu Tuna Recipe Kitten Cat Treats

Inaba

Churu Tuna Recipe Kitten Cat Treats

4 x 14g

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
$71.43 / kg
Buy
PetCircle
$5.09
$5.99
$84.83 / kg
Buy
VetSupply
$5.89
 
 
Buy
Churu Chicken Recipe Kitten Cat Treats

Inaba

Churu Chicken Recipe Kitten Cat Treats

4 x 14g

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
$71.43 / kg
Buy
PetCircle
$5.09
$5.99
$84.83 / kg
Buy
VetSupply
$5.89
 
 
Buy
Churu For Senior Cat 10 Plus Tuna Recipe Cat Treats

Inaba

Churu For Senior Cat 10 Plus Tuna Recipe Cat Treats

4 x 14g

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
PetCircle
$5.39
$5.99
$89.83 / kg
Buy
VetSupply
$5.89
 
 
Buy
Juicy Bites Tuna And Chicken Cat Treat

Inaba

Juicy Bites Tuna And Chicken Cat Treat

2 x (3 x 11g)

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
PetCircle
$10.34
$11.49
 
Buy
Churu Pops Tuna Cat Treat

Inaba

Churu Pops Tuna Cat Treat

2 x (4 x 15g)

33% off
PeekAPaw
$10.89
$15.99
$59.51 / kg
Buy
PetCircle
$11.49
 
$82.07 / kg
Buy
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
Churu Pops Chicken Cat Treat

Inaba

Churu Pops Chicken Cat Treat

4 x 15g

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
PetCircle
$5.09
$5.99
$63.62 / kg
Buy
VetSupply
$6.75
 
 
Buy
Churu Pops Tuna With Chicken Cat Treat

Inaba

Churu Pops Tuna With Chicken Cat Treat

4 x 15g

33% off
PetCircle
$5.09
$5.99
$63.62 / kg
Buy
VetSupply
$5.31
 
 
Buy
PetStock
$4.00
$5.98
 
Sold out
Churu Bites Chicken Wraps Chicken Recipe Cat Treat

Inaba

Churu Bites Chicken Wraps Chicken Recipe Cat Treat

2 x (3 x 10g)

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
VetSupply
$5.93
 
 
Buy
PetCircle
$10.34
$11.49
 
Buy
Churu Fun Bites Chicken Recipe Wraps Tuna With Cheese Cat Treats

Inaba

Churu Fun Bites Chicken Recipe Wraps Tuna With Cheese Cat Treats

3 x 12g

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
PetCircle
$5.52
$6.49
 
Buy
VetSupply
$7.60
 
 
Buy
Churu Chicken Recipe Cat Treat

Inaba

Churu Chicken Recipe Cat Treat

2 x (4 x 14g)

33% off
PetStock
$4.00
$5.98
 
Buy
VetSupply
$5.31
 
 
Buy
PetCircle
$10.34
$11.49
 
Buy
Churu Tuna Variety Box Cat Treats

Inaba

Churu Tuna Variety Box Cat Treats

20 x 14g

32% off
PetCircle
$22.49
$24.99
$62.47 / kg
Buy
PetStock
$24.98
 
 
Buy
PeekAPaw
$14.90
$21.99
$42.57 / kg
Sold out
Churu Chicken Variety Box Cat Treats

Inaba

Churu Chicken Variety Box Cat Treats

20 x 14g

32% off
PeekAPaw
$14.90
$21.99
$42.57 / kg
Buy
PetCircle
$21.24
$24.99
$59.00 / kg
Buy
PetStock
$24.98
 
 
Buy
Feline Dental Treats Oven Roasted Chicken Flavour Tub

Greenies

Feline Dental Treats Oven Roasted Chicken Flavour Tub

277g

28% off
PetCircle
$29.99
 
$78.92 / kg
Buy
VetSupply
$27.66
 
$99.86 / kg
Buy
PetBarn
$30.00
$42.00
 
Buy
Feline Treats Dental Catnip Flavour Tub

Greenies

Feline Treats Dental Catnip Flavour Tub

277g

28% off
PetCircle
$29.99
 
$83.31 / kg
Buy
VetSupply
$27.66
 
$99.86 / kg
Buy
PetBarn
$30.00
$42.00
 
Buy
Prime Pantry Nibbles Salmon Cat & Kitten Treats

Prime100

Prime Pantry Nibbles Salmon Cat & Kitten Treats

40g

20% off
PetCircle
$3.99
$4.99
$66.50 / kg
Buy
PeekAPaw
$3.99
$4.99
$99.75 / kg
Buy
PetStock
$5.00
 
 
Buy
Creamy Dairy Cat Treats

Temptations

Creamy Dairy Cat Treats

85g

14% off
PetCircle
$4.67
$5.49
$51.89 / kg
Buy
PetStock
$7.19
 
$84.59 / kg
Buy
Seafood Medley Cat Treats

Temptations

Seafood Medley Cat Treats

85g

14% off
PetCircle
$4.67
$5.49
$51.89 / kg
Buy
VetSupply
$6.83
 
$80.35 / kg
Buy
PetStock
$7.19
 
$84.59 / kg
Buy
Tantalising Turkey Cat Treats

Temptations

Tantalising Turkey Cat Treats

85g

14% off
PetCircle
$4.67
$5.49
$51.89 / kg
Buy
VetSupply
$6.83
 
$80.35 / kg
Buy
PetStock
$7.19
 
$84.59 / kg
Buy
Churu Fun Bites Chicken Recipe Wraps Tuna Recipe Cat Treats

Inaba

Churu Fun Bites Chicken Recipe Wraps Tuna Recipe Cat Treats

3 x 12g

14% off
PetCircle
$5.52
$6.49
 
Buy
VetSupply
$7.60
 
 
Buy
PetStock
$5.98
 
 
Sold out

My Basket