✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Soya Clump Litter Original

Kit Cat

Soya Clump Litter Original

7L

32% off
PeekAPaw
$17.84
$26.34
$7.08 / kg
Buy
PetCircle
$18.44
$20.49
$7.29 / kg
Buy
PetStock
$20.81
 
 
Sold out
Soya Clump Litter Charcoal

Kit Cat

Soya Clump Litter Charcoal

7L

32% off
PeekAPaw
$17.84
$26.34
$7.08 / kg
Buy
PetCircle
$18.44
$20.49
$7.26 / kg
Buy
PetStock
$20.81
 
 
Buy
Soya Clump Litter Green Tea

Kit Cat

Soya Clump Litter Green Tea

7L

32% off
PeekAPaw
$17.84
$26.34
$7.08 / kg
Buy
PetCircle
$18.44
$20.49
$7.32 / kg
Buy
PetStock
$20.81
 
 
Sold out
Plus Probiotic Litter

Breeders Choice

Plus Probiotic Litter

3 x 10L

25% off
PeekAPaw
$28.13
$37.50
$2.81 / kg
Buy
PetBarn
$45.49
 
$3.79 / kg
Buy
PetCircle
$46.49
$46.99
$4.12 / kg
Buy
Super Mixed Lite Tofu Bentonite Cat Litter

Michu

Super Mixed Lite Tofu Bentonite Cat Litter

2.5kg

20% off
PetStock
$10.39
$12.99
$4.16 / kg
Buy
PetCircle
$11.04
$12.99
$4.42 / kg
Buy
Plus Kitten Litter

Breeders Choice

Plus Kitten Litter

10L

20% off
PeekAPaw
$13.59
$16.99
$4.38 / kg
Buy
PetCircle
$18.49
 
$5.71 / kg
Buy
PetStock
$40.00
 
 
Buy
Ultra Clumping Clay Cat Litter

Catsan

Ultra Clumping Clay Cat Litter

15kg

20% off
PetCircle
$29.59
$36.99
$1.97 / kg
Buy
PetBarn
$36.50
$44.99
$2.43 / kg
Buy
PetStock
$36.99
 
$2.47 / kg
Buy
Natural Tofu Clumping Cat Litter

Catmate

Natural Tofu Clumping Cat Litter

6kg

15% off
PetCircle
$32.29
$37.99
$5.21 / kg
Buy
PeekAPaw
$48.00
 
$8.00 / kg
Buy
PetStock
$42.99
 
$7.17 / kg
Sold out
Litter Clumping Bentonite Sakura

Kit Cat

Litter Clumping Bentonite Sakura

7kg

10% off
PetCircle
$14.84
$16.49
$2.11 / kg
Buy
PetStock
$16.77
 
$2.40 / kg
Buy
Litter Clumping Bentonite Charcoal

Kit Cat

Litter Clumping Bentonite Charcoal

7kg

10% off
PetCircle
$14.84
$16.49
$2.11 / kg
Buy
PetStock
$16.77
 
$2.40 / kg
Buy
Soya Clump Litter Lavender

Kit Cat

Soya Clump Litter Lavender

7L

10% off
PetCircle
$18.44
$20.49
$7.47 / kg
Buy
PetStock
$20.81
 
 
Buy
Soya Clump Litter Confetti

Kit Cat

Soya Clump Litter Confetti

7L

10% off
PetCircle
$18.44
$20.49
$7.23 / kg
Buy
PetStock
$20.81
 
 
Buy
Wood Pellet Cat Litter

Catmate

Wood Pellet Cat Litter

15kg

5% off
PeekAPaw
$27.53
$29.00
$1.84 / kg
Buy
PetCircle
$31.99
 
$2.13 / kg
Buy
PetStock
$36.99
 
$2.47 / kg
Buy
Sensitive Organic Clumping Cat Litter

Cats Best

Sensitive Organic Clumping Cat Litter

7.2kg

PetCircle
$76.99
 
$10.40 / kg
Buy
PetStock
$79.98
 
$11.11 / kg
Buy

My Basket