✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Plus Probiotic Litter

Breeders Choice

Plus Probiotic Litter

3 x 10L

25% off
PeekAPaw
$28.13
$37.50
$2.81 / kg
Buy
PetBarn
$45.49
 
$3.79 / kg
Buy
PetCircle
$46.49
$46.99
$4.12 / kg
Buy
Ultra Clumping Clay Cat Litter

Catsan

Ultra Clumping Clay Cat Litter

15kg

20% off
PetCircle
$29.59
$36.99
$1.97 / kg
Buy
PetBarn
$36.50
$44.99
$2.43 / kg
Buy
PetStock
$36.99
 
$2.47 / kg
Buy
Natural Clumping Tofu Cat Litter Original

Michu

Natural Clumping Tofu Cat Litter Original

3 x 2.5kg

15% off
PetCircle
$36.12
$42.49
$4.82 / kg
Buy
PetBarn
$27.99
 
$5.60 / kg
Buy
Natural Wood Clumping Cat Litter Smart Pellet

Cature

Natural Wood Clumping Cat Litter Smart Pellet

2.4kg

PetCircle
$16.99
 
$6.59 / kg
Buy
PetBarn
$16.99
 
$7.08 / kg
Buy
Softwood Clumping Litter

Catlux

Softwood Clumping Litter

24L

PetBarn
$21.99
 
$5.00 / kg
Buy
PetCircle
$36.99
 
$6.17 / kg
Buy
Natural Clumping Tofu Cat Litter Peach

Michu

Natural Clumping Tofu Cat Litter Peach

3 x 2.5kg

PetBarn
$27.99
 
$5.60 / kg
Buy
PetCircle
$42.49
 
$5.67 / kg
Buy
Natural Way Walnut Shell And Cassava Cat Litter

Zodiac

Natural Way Walnut Shell And Cassava Cat Litter

6kg

PetBarn
$39.99
 
$6.67 / kg
Buy
PetCircle
$39.99
 
$6.67 / kg
Sold out
Tofu Cat Litter Green Tea

Cature

Tofu Cat Litter Green Tea

7.2kg

PetCircle
$51.99
 
$6.87 / kg
Buy
PetBarn
$55.99
 
$7.78 / kg
Buy

My Basket