✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Chicken & Lamb Feast All Lifestages Freeze Dried Cat Food

Feline Natural

Chicken & Lamb Feast All Lifestages Freeze Dried Cat Food

320g

45% off
PeekAPaw
$26.67
$48.49
$83.34 / kg
Buy
PetCircle
$49.99
 
 
Buy
PetStock
$50.69
 
 
Buy
Care Appetite Control Gravy Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Care Appetite Control Gravy Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

40% off
PeekAPaw
$26.61
$44.35
$22.86 / kg
Buy
PetCircle
$42.99
 
$36.74 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Light Weight Care Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Light Weight Care Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

40% off
PeekAPaw
$26.61
$44.35
$22.86 / kg
Buy
PetBarn
$46.00
$50.99
$30.67 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$35.58 / kg
Buy
Hairball Care Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Hairball Care Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

40% off
PeekAPaw
$26.61
$44.35
$22.86 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$35.89 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Light Weight Care Gravy Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Light Weight Care Gravy Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

40% off
PeekAPaw
$26.61
$44.35
$22.86 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$36.51 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Ageing 11+ Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Ageing 11+ Adult Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$34.41
$57.35
$17.20 / kg
Buy
PetStock
$57.35
 
$28.68 / kg
Buy
PetCircle
$59.99
 
$29.55 / kg
Buy
Exigent Aroma Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Exigent Aroma Adult Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$35.12
$58.50
$17.56 / kg
Buy
PetCircle
$47.99
 
$23.52 / kg
Buy
PetStock
$55.97
 
$27.98 / kg
Buy
Mother And Baby Dry Cat Food

Royal Canin

Mother And Baby Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$36.12
$60.20
$18.06 / kg
Buy
PetCircle
$56.99
 
$27.94 / kg
Buy
PetBarn
$57.00
$61.99
$28.50 / kg
Buy
Persian Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Persian Adult Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$37.05
$61.75
$18.52 / kg
Buy
PetCircle
$50.14
$58.99
$24.70 / kg
Buy
PetBarn
$57.00
$69.99
$28.50 / kg
Buy
Ragdoll Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Ragdoll Adult Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$37.05
$61.75
$18.52 / kg
Buy
PetCircle
$48.44
$56.99
$23.63 / kg
Buy
PetBarn
$50.00
$69.99
$25.00 / kg
Buy
Maine Coon Kitten Dry Cat Food

Royal Canin

Maine Coon Kitten Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$37.98
$63.30
$18.99 / kg
Buy
PetBarn
$43.00
$66.99
$21.50 / kg
Buy
PetStock
$43.75
$54.69
$21.88 / kg
Buy
Persian Kitten Dry Cat Food

Royal Canin

Persian Kitten Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$37.98
$63.30
$18.99 / kg
Buy
PetStock
$54.52
$57.39
$27.26 / kg
Buy
PetCircle
$55.24
$64.99
$28.62 / kg
Buy
Hair and Skin Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Hair and Skin Adult Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$40.32
$67.20
$20.16 / kg
Buy
PetStock
$63.79
 
$31.89 / kg
Buy
PetCircle
$65.99
 
$32.35 / kg
Buy
Urinary Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Urinary Care Adult Dry Cat Food

4kg

40% off
PeekAPaw
$63.75
$106.25
$15.94 / kg
Buy
PetCircle
$75.99
 
$18.67 / kg
Buy
PetBarn
$76.00
$112.99
$19.00 / kg
Buy
Digestive Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Digestive Care Adult Dry Cat Food

4kg

40% off
PeekAPaw
$63.75
$106.25
$15.94 / kg
Buy
PetCircle
$79.99
 
$19.70 / kg
Buy
PetBarn
$79.00
$112.99
$19.75 / kg
Buy
Hairball Care Gravy Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Hairball Care Gravy Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.64
$44.35
$22.89 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$36.51 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Hair And Skin Gravy Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Hair And Skin Gravy Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.64
$44.35
$22.89 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$36.20 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Digestive Care Gravy Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Digestive Care Gravy Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.64
$44.35
$22.89 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$36.51 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Hair and Skin Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Hair and Skin Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.64
$44.35
$22.89 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$36.51 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Care Appetite Control Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Care Appetite Control Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.64
$44.35
$22.89 / kg
Buy
PetCircle
$42.99
 
$36.74 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Urinary Gravy Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Urinary Gravy Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

39% off
PeekAPaw
$26.64
$44.35
$22.89 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$36.51 / kg
Buy
PetStock
$42.00
 
 
Buy
Lightweight Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Lightweight Care Adult Dry Cat Food

3kg

39% off
PeekAPaw
$46.87
$78.05
$15.62 / kg
Buy
PetBarn
$65.00
$81.99
$21.67 / kg
Buy
PetCircle
$66.99
 
$21.89 / kg
Buy
Dental Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Dental Care Adult Dry Cat Food

3.5kg

39% off
PeekAPaw
$53.66
$88.90
$15.33 / kg
Buy
PetCircle
$64.99
 
$18.26 / kg
Buy
PetBarn
$65.00
$94.99
$18.57 / kg
Buy
Care Appetite Control Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Care Appetite Control Adult Dry Cat Food

3.5kg

39% off
PeekAPaw
$53.66
$88.90
$15.33 / kg
Buy
PetBarn
$83.00
$94.99
$23.71 / kg
Buy
PetStock
$83.69
 
$23.91 / kg
Buy

My Basket