✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Indoor Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Indoor Adult Dry Cat Food

4kg

41% off
PeekAPaw
$58.16
$94.25
$14.54 / kg
Buy
PetBarn
$59.00
$99.99
$14.75 / kg
Buy
PetCircle
$62.99
 
$15.51 / kg
Buy
Light Weight Care Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

Light Weight Care Jelly Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

40% off
PeekAPaw
$26.61
$44.35
$22.86 / kg
Buy
PetBarn
$46.00
$50.99
$30.67 / kg
Buy
PetCircle
$41.99
 
$35.58 / kg
Buy
Mother And Baby Dry Cat Food

Royal Canin

Mother And Baby Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$36.12
$60.20
$18.06 / kg
Buy
PetCircle
$56.99
 
$27.94 / kg
Buy
PetBarn
$57.00
$61.99
$28.50 / kg
Buy
Persian Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Persian Adult Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$37.05
$61.75
$18.52 / kg
Buy
PetCircle
$50.14
$58.99
$24.70 / kg
Buy
PetBarn
$57.00
$69.99
$28.50 / kg
Buy
Ragdoll Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Ragdoll Adult Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$37.05
$61.75
$18.52 / kg
Buy
PetCircle
$48.44
$56.99
$23.63 / kg
Buy
PetBarn
$50.00
$69.99
$25.00 / kg
Buy
Maine Coon Kitten Dry Cat Food

Royal Canin

Maine Coon Kitten Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$37.98
$63.30
$18.99 / kg
Buy
PetStock
$43.75
$54.69
$21.88 / kg
Buy
PetCircle
$48.59
$53.99
$23.70 / kg
Buy
Persian Kitten Dry Cat Food

Royal Canin

Persian Kitten Dry Cat Food

2kg

40% off
PeekAPaw
$37.98
$63.30
$18.99 / kg
Buy
PetStock
$54.52
$57.39
$27.26 / kg
Buy
PetCircle
$55.24
$64.99
$28.62 / kg
Buy
Urinary Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Urinary Care Adult Dry Cat Food

4kg

40% off
PeekAPaw
$63.75
$106.25
$15.94 / kg
Buy
PetBarn
$72.00
$112.99
$18.00 / kg
Buy
PetCircle
$75.99
 
$18.67 / kg
Buy
Digestive Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Digestive Care Adult Dry Cat Food

4kg

40% off
PeekAPaw
$63.75
$106.25
$15.94 / kg
Buy
PetBarn
$75.00
$112.99
$18.75 / kg
Buy
PetCircle
$79.99
 
$19.70 / kg
Buy
British Shorthair Adult Wet Cat Food Pouches

Royal Canin

British Shorthair Adult Wet Cat Food Pouches

48 x 85g

40% off
PetBarn
$84.00
$103.99
$21.00 / kg
Buy
PeekAPaw
$106.44
$177.40
$22.86 / kg
Buy
PetCircle
$132.29
$146.99
$33.07 / kg
Buy
Lightweight Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Lightweight Care Adult Dry Cat Food

3kg

39% off
PeekAPaw
$46.87
$78.05
$15.62 / kg
Buy
PetBarn
$60.00
$81.99
$20.00 / kg
Buy
PetCircle
$66.99
 
$21.89 / kg
Buy
Care Appetite Control Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Care Appetite Control Adult Dry Cat Food

3.5kg

39% off
PeekAPaw
$53.66
$88.90
$15.33 / kg
Buy
PetBarn
$83.00
$94.99
$23.71 / kg
Buy
PetStock
$83.69
 
$23.91 / kg
Buy
Dental Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Dental Care Adult Dry Cat Food

3.5kg

39% off
PeekAPaw
$53.66
$88.90
$15.33 / kg
Buy
PetBarn
$61.00
$94.99
$17.43 / kg
Buy
PetCircle
$64.99
 
$18.26 / kg
Buy
Maine Coon Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Maine Coon Adult Dry Cat Food

10kg

37% off
PeekAPaw
$132.41
$213.00
$13.24 / kg
Buy
PetCircle
$150.29
$166.99
$14.79 / kg
Buy
PetBarn
$162.00
$229.99
$16.20 / kg
Buy
Oral Care Adult Dry Cat Food

Hills Science Diet

Oral Care Adult Dry Cat Food

4kg

37% off
PetBarn
$62.00
$98.99
$15.50 / kg
Buy
PetStock
$62.00
 
$15.50 / kg
Buy
PetCircle
$63.49
 
$15.56 / kg
Buy
7+ Senior Vitality Dry Cat Food

Hills Science Diet

7+ Senior Vitality Dry Cat Food

2.72kg

37% off
PeekAPaw
$53.51
$85.00
$19.67 / kg
Buy
PetCircle
$65.99
 
$21.85 / kg
Buy
PetBarn
$66.00
$84.99
$24.26 / kg
Buy
Perfect Weight Adult Dry Cat Food

Hills Science Diet

Perfect Weight Adult Dry Cat Food

3.17kg

35% off
PeekAPaw
$54.64
$85.00
$17.24 / kg
Buy
PetCircle
$68.99
 
$19.82 / kg
Buy
PetBarn
$69.00
$84.99
$21.77 / kg
Buy
Sensitive Stomach & Skin Adult Dry Cat Food

Hills Science Diet

Sensitive Stomach & Skin Adult Dry Cat Food

3.17kg

35% off
PeekAPaw
$54.64
$85.00
$17.24 / kg
Buy
PetCircle
$68.99
 
$20.47 / kg
Buy
PetBarn
$69.00
$84.99
$21.77 / kg
Buy
Urinary Hairball Control Adult Dry Cat Food

Hills Science Diet

Urinary Hairball Control Adult Dry Cat Food

3.17kg

35% off
PeekAPaw
$54.64
$85.00
$17.24 / kg
Buy
PetCircle
$67.99
 
$19.54 / kg
Buy
PetBarn
$68.00
$84.99
$21.45 / kg
Buy
7+ Hairball Control Senior Dry Cat Food

Hills Science Diet

7+ Hairball Control Senior Dry Cat Food

4kg

35% off
PeekAPaw
$67.64
$105.00
$16.91 / kg
Buy
PetCircle
$89.99
 
$22.11 / kg
Buy
PetBarn
$90.00
$101.99
$22.50 / kg
Buy
Adult Hairball Control Dry Cat Food

Hills Science Diet

Adult Hairball Control Dry Cat Food

4kg

35% off
PeekAPaw
$67.64
$105.00
$16.91 / kg
Buy
PetCircle
$89.99
 
$22.11 / kg
Buy
PetBarn
$90.00
$101.99
$22.50 / kg
Buy
Hairball Care Adult Dry Cat Food

Royal Canin

Hairball Care Adult Dry Cat Food

4kg

35% off
PetBarn
$73.00
$112.99
$18.25 / kg
Buy
PetCircle
$76.99
 
$18.92 / kg
Buy
PeekAPaw
$77.42
$106.25
$19.36 / kg
Buy
11+ Indoor Senior Dry Cat Food

Hills Science Diet

11+ Indoor Senior Dry Cat Food

3.17kg

34% off
PeekAPaw
$50.76
$78.00
$16.01 / kg
Buy
PetCircle
$69.99
 
$20.17 / kg
Buy
PetBarn
$70.00
$77.99
$22.01 / kg
Buy
Urinary Hairball Control Adult Wet Cat Food Pouches

Hills Science Diet

Urinary Hairball Control Adult Wet Cat Food Pouches

12 x 85g

34% off
PeekAPaw
$30.74
$47.00
$26.05 / kg
Buy
PetBarn
$53.00
$59.99
$33.54 / kg
Buy
PetCircle
$38.99
 
$33.61 / kg
Buy

My Basket