✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Native Wild Bird Forager Seed Mix

Aus Organic Feeds

Native Wild Bird Forager Seed Mix

15kg

30% off
PetStock
$34.99
$49.99
$2.33 / kg
Buy
PetCircle
$49.99
 
$3.33 / kg
Buy
Parrot And Wild Bird Hanging Pod Treat Tropical Blend

Whistler

Parrot And Wild Bird Hanging Pod Treat Tropical Blend

320g

20% off
PetCircle
$8.79
$10.99
$27.47 / kg
Buy
PetStock
$5.00
 
$15.62 / kg
Sold out
Parrot And Wild Bird Hanging Pod Berries Blend

Whistler

Parrot And Wild Bird Hanging Pod Berries Blend

320g

20% off
PetCircle
$8.79
$10.99
$27.47 / kg
Buy
PetStock
$14.50
 
$45.31 / kg
Buy
Small Wild Bird And Parrot Peanut And Sunflower Block Treat

Whistler

Small Wild Bird And Parrot Peanut And Sunflower Block Treat

725g

20% off
PetCircle
$10.39
$12.99
$14.23 / kg
Buy
PetStock
$19.50
 
$26.90 / kg
Sold out
Vetafrm South American Mix Bird Pellets

Vetafarm

Vetafrm South American Mix Bird Pellets

350g

20% off
PeekAPaw
$13.10
$15.57
$37.43 / kg
Buy
PetCircle
$14.39
$17.99
$41.11 / kg
Buy
PetBarn
$22.50
 
$64.29 / kg
Buy
Parrot B Calm Bird Pellets

Vetafarm

Parrot B Calm Bird Pellets

350g

20% off
PetCircle
$17.59
$21.99
$50.26 / kg
Buy
PetStock
$23.47
 
$67.06 / kg
Sold out
Lori And Honeyeater Food

Wombaroo

Lori And Honeyeater Food

300g

19% off
PetCircle
$9.89
 
$29.97 / kg
Buy
PeekAPaw
$9.60
$11.93
$32.00 / kg
Buy
PetStock
$13.99
 
$46.63 / kg
Buy
Insectivore Rearing Mix

Wombaroo

Insectivore Rearing Mix

250g

17% off
PeekAPaw
$9.89
$11.93
$39.56 / kg
Buy
PetStock
$14.09
 
$56.36 / kg
Buy
PetCircle
$12.99
 
$59.05 / kg
Buy
Avi Care Concentrate

Vetafarm

Avi Care Concentrate

500ml

16% off
PeekAPaw
$43.92
$52.33
$77.73 / kg
Buy
PetCircle
$64.99
$67.99
 
Buy
PetStock
$24.81
 
 
Sold out
Spark Liquid Concentrate

Vetafarm

Spark Liquid Concentrate

125ml

16% off
VetSupply
$19.77
 
 
Buy
PeekAPaw
$20.00
$23.82
$100.00 / kg
Buy
PetCircle
$22.99
 
 
Buy
Avi Care Ready To Use

Vetafarm

Avi Care Ready To Use

500ml

16% off
PeekAPaw
$20.05
$23.87
$35.49 / kg
Buy
PetCircle
$24.49
 
$43.73 / kg
Buy
PetStock
$28.97
 
 
Sold out
No Waste Seed Block

Harmony

No Waste Seed Block

330g

PetCircle
$4.99
 
$13.49 / kg
Buy
PetStock
$6.99
 
$21.18 / kg
Sold out
Cockatiel And Lovebird Hanging Pod Treat Fruit And Spice

Whistler

Cockatiel And Lovebird Hanging Pod Treat Fruit And Spice

210g

PetCircle
$10.99
 
$52.33 / kg
Buy
PetStock
$5.00
 
$23.81 / kg
Sold out
Parrot Fruit Nut And Vegetable Health Bar Treat

Whistler

Parrot Fruit Nut And Vegetable Health Bar Treat

85g

PetCircle
$8.49
 
$94.33 / kg
Buy
PetStock
$5.00
 
$58.82 / kg
Sold out
Cockatiel And Lovebird Fruit And Spice Health Bar Treat

Whistler

Cockatiel And Lovebird Fruit And Spice Health Bar Treat

75g

PetCircle
$5.99
 
$74.88 / kg
Buy
PetStock
$10.00
 
 
Buy
Lorikeet Fruit Vegetable And Herb Health Bar Treat

Whistler

Lorikeet Fruit Vegetable And Herb Health Bar Treat

100g

PetCircle
$5.99
 
$59.90 / kg
Buy
PetStock
$10.00
 
$100.00 / kg
Buy
Parrot Pellets

Passwell

Parrot Pellets

1kg

PetCircle
$13.49
 
$12.49 / kg
Buy
PetStock
$15.09
 
$15.09 / kg
Buy
Destructive Shredz Cardboard Hangs Bird Toy

Bainbridge

Destructive Shredz Cardboard Hangs Bird Toy

PetCircle
$29.99
 
$74.97 / kg
Buy
PetStock
$14.55
 
 
Sold out
Exotic Large Parrot Nut Fruit And Herb Treat Mix

Whistler

Exotic Large Parrot Nut Fruit And Herb Treat Mix

450g

PetCircle
$20.49
 
$45.53 / kg
Buy
PetStock
$15.00
 
$33.33 / kg
Sold out
Medium Parrot Nut Fruit And Biscuit Treat Mix

Whistler

Medium Parrot Nut Fruit And Biscuit Treat Mix

450g

PetStock
$15.00
 
$33.33 / kg
Sold out
PetCircle
$19.99
 
$44.42 / kg
Sold out
Large Parrot Freeze Dried Tropical Fruit Salad Medley Treats

Whistler

Large Parrot Freeze Dried Tropical Fruit Salad Medley Treats

90g

PetCircle
$18.99
 
 
Buy
PetStock
$15.00
 
 
Sold out
Bird Hand Rearing Food

Passwell

Bird Hand Rearing Food

300g

PetCircle
$15.99
 
$47.03 / kg
Buy
PetStock
$19.19
 
$63.97 / kg
Sold out
Avian Insect Liquidator

Vetafarm

Avian Insect Liquidator

500ml

PetCircle
$43.99
 
$93.60 / kg
Buy
PetBarn
$53.00
 
$100.00 / kg
Buy
PetStock
$96.99
 
 
Sold out
Small And Medium Parrot Freeze Dried Medley Treats

Whistler

Small And Medium Parrot Freeze Dried Medley Treats

120g

PetCircle
$18.99
 
 
Sold out
PetStock
$28.97
 
 
Sold out

My Basket