✕

Stop paying full price — compare PetCircle, PetBarn, PetStock, VetSupply & PeekAPaw

Bird Mite Lice Spray

Avitrol

Bird Mite Lice Spray

125ml

44% off
PeekAPaw
$8.28
$14.99
$48.71 / kg
Buy
PetCircle
$9.99
 
$66.60 / kg
Buy
VetSupply
$10.69
 
 
Buy
Plus Bird Wormer Syrup Concentrate

Avitrol

Plus Bird Wormer Syrup Concentrate

25ml

33% off
PeekAPaw
$13.38
$19.99
 
Buy
VetSupply
$17.61
 
 
Buy
PetCircle
$18.99
 
 
Buy
Pinata Garland Hanging Bird Toy

Nature Island

Pinata Garland Hanging Bird Toy

30% off
PetCircle
$5.59
$7.99
$18.63 / kg
Sold out
PeekAPaw
$6.37
$7.49
 
Sold out
Nature Island Party Ball Pinata Hanging Bird Toy

Nature Island

Nature Island Party Ball Pinata Hanging Bird Toy

Each

30% off
PetCircle
$7.69
$10.99
$25.63 / kg
Buy
PeekAPaw
$6.37
$7.49
 
Sold out
Nature Island Natural Chew Hanging Bird Toy

Nature Island

Nature Island Natural Chew Hanging Bird Toy

Each

30% off
PetCircle
$6.99
$9.99
$23.30 / kg
Buy
PeekAPaw
$8.49
$9.99
 
Sold out
Nature Island Pinata Heart Hanging Bird Toy

Nature Island

Nature Island Pinata Heart Hanging Bird Toy

Each

30% off
PetCircle
$9.79
$13.99
$32.63 / kg
Buy
PeekAPaw
$12.74
$14.99
 
Buy
Nature Island Sisal Rope And Log Bridge Bird Toy

Nature Island

Nature Island Sisal Rope And Log Bridge Bird Toy

Medium

30% off
PetCircle
$11.19
$15.99
$37.30 / kg
Sold out
PeekAPaw
$11.59
$14.49
$57.95 / kg
Sold out
Nature Island Super Shredding Ball Bird Toy

Nature Island

Nature Island Super Shredding Ball Bird Toy

30% off
PeekAPaw
$12.39
$15.49
$41.30 / kg
Buy
PetCircle
$11.89
$16.99
$39.63 / kg
Sold out
Birdies Play Snack And Bird Gym

Beakjoy

Birdies Play Snack And Bird Gym

30% off
PeekAPaw
$45.49
$64.99
$30.53 / kg
Buy
PetCircle
$64.49
 
$42.99 / kg
Sold out
Apple Wood Platform Perch Bird

Beakjoy

Apple Wood Platform Perch Bird

22% off
PeekAPaw
$8.47
$10.99
$70.58 / kg
Buy
PetCircle
$10.99
 
$73.27 / kg
Sold out
Finch Canary Budgie Crumbles

Vetafarm

Finch Canary Budgie Crumbles

10kg

22% off
PetCircle
$124.79
$155.99
$12.31 / kg
Buy
PeekAPaw
$125.74
$162.90
$12.57 / kg
Sold out
Birdie Jungle Java Wood Bird Gym

Beakjoy

Birdie Jungle Java Wood Bird Gym

20% off
PeekAPaw
$62.10
$77.99
$20.63 / kg
Buy
PetCircle
$77.49
 
$22.14 / kg
Buy
Natural Branch Wooden Bird Perch

Nature Island

Natural Branch Wooden Bird Perch

Large

20% off
PetCircle
$11.19
$13.99
$37.30 / kg
Buy
PeekAPaw
$12.00
$15.00
 
Sold out
Cork Bark Perch Bird

Beakjoy

Cork Bark Perch Bird

20% off
PeekAPaw
$11.99
$14.99
$92.23 / kg
Buy
PetCircle
$14.99
 
 
Sold out
Vetafrm South American Mix Bird Pellets

Vetafarm

Vetafrm South American Mix Bird Pellets

350g

20% off
PeekAPaw
$13.10
$15.57
$37.43 / kg
Buy
PetCircle
$14.39
$17.99
$41.11 / kg
Buy
PetBarn
$22.50
 
$64.29 / kg
Buy
Parrot Essentials Pellet Food

Vetafarm

Parrot Essentials Pellet Food

350g

20% off
PeekAPaw
$13.58
$15.57
$38.80 / kg
Buy
PetCircle
$17.59
$21.99
$50.26 / kg
Buy
Parrot Breeder Pellets

Vetafarm

Parrot Breeder Pellets

2kg

20% off
PetCircle
$25.59
$31.99
$12.79 / kg
Buy
PeekAPaw
$33.19
$39.18
$16.59 / kg
Buy
Forest Fusion Lorikeet Vet Formulated Complete Diet

Vetafarm

Forest Fusion Lorikeet Vet Formulated Complete Diet

10kg

20% off
PetCircle
$125.59
$156.99
$11.85 / kg
Buy
PeekAPaw
$158.84
$162.90
$15.88 / kg
Buy
Lori And Honeyeater Food

Wombaroo

Lori And Honeyeater Food

300g

19% off
PetCircle
$9.89
 
$29.97 / kg
Buy
PeekAPaw
$9.60
$11.93
$32.00 / kg
Buy
PetStock
$13.99
 
$46.63 / kg
Buy
Insectivore Rearing Mix

Wombaroo

Insectivore Rearing Mix

250g

17% off
PeekAPaw
$9.89
$11.93
$39.56 / kg
Buy
PetStock
$14.09
 
$56.36 / kg
Buy
PetCircle
$12.99
 
$59.05 / kg
Buy
Bird Multivet With Moulting Aid

Vetafarm

Bird Multivet With Moulting Aid

100ml

16% off
VetSupply
$15.08
 
 
Buy
PeekAPaw
$18.53
$22.09
 
Buy
PetCircle
$26.99
 
 
Buy
Avian Insect Liquidator Concentrate

Vetafarm

Avian Insect Liquidator Concentrate

100ml

16% off
PeekAPaw
$22.85
$27.23
 
Buy
PetCircle
$26.99
 
 
Buy
PetBarn
$28.50
 
 
Buy
Avi Care Concentrate

Vetafarm

Avi Care Concentrate

500ml

16% off
PeekAPaw
$43.92
$52.33
$77.73 / kg
Buy
PetCircle
$64.99
$67.99
 
Buy
PetStock
$68.45
 
 
Sold out
Bird Power Shampoo

Vetafarm

Bird Power Shampoo

100ml

16% off
PeekAPaw
$18.66
$22.22
 
Buy
PetCircle
$27.99
 
 
Buy

My Basket