✕

Stop paying full price — compare Chemist Warehouse, Priceline, Pharmacy Online & ChemistDirect

Hismile Toothpaste Classic Mint 100g

Hismile

Hismile Toothpaste Classic Mint 100g

69% off
C.Warehouse
$4.00
$13.00
$4.00 / 100g
Buy
Woolies
$13.00
 
$13.00 / 100G
Buy
Hismile Toothpaste Blue Raspberry 100g

Hismile

Hismile Toothpaste Blue Raspberry 100g

58% off
Coles
$3.25
$7.80
$3.25/ 100g
Buy
C.Warehouse
$12.99
$13.00
$12.99 / 100g
Buy
Woolies
$13.00
 
$13.00 / 100G
Buy
Smilie Teeth Whitening Kit

Smilie

Smilie Teeth Whitening Kit

54% off
C.Warehouse
$98.99
$219.00
 
Buy
Woolies
$99.00
 
$99.00 / 1EA
Buy
Waterpik Cordless Select Rechargeable Water Flosser White

Waterpik

Waterpik Cordless Select Rechargeable Water Flosser White

52% off
C.Warehouse
$100.00
$212.00
 
Buy
Woolies
$146.95
 
$146.95 / 1EA
Buy
Oral B Toothbrush Stages 3 5-7 years

Oral B

Oral B Toothbrush Stages 3 5-7 years

50% off
Woolies
$1.75
$3.55
$1.75 / 1EA
Buy
C.Warehouse
$3.99
 
 
Buy
Coles
$4.00
 
$4.00/ 1ea
Buy
Oral B Toothbrush Advantage Complete 5 Way Clean Medium

Oral B

Oral B Toothbrush Advantage Complete 5 Way Clean Medium

50% off
C.Warehouse
$1.99
$3.99
 
Buy
Woolies
$2.00
$4.00
$2.00 / 1EA
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$1.67/ 1ea
Buy
Red Seal Toothpaste Complete Care Fluoride 100g

Red Seal

Red Seal Toothpaste Complete Care Fluoride 100g

50% off
C.Warehouse
$2.92
$5.85
$2.92 / 100g
Buy
Woolies
$4.80
 
$4.80 / 100G
Buy
Red Seal Toothpaste Lemon 100g

Red Seal

Red Seal Toothpaste Lemon 100g

50% off
C.Warehouse
$2.92
$5.85
$2.92 / 100g
Buy
Woolies
$5.62
 
$5.62 / 100G
Buy
Red Seal Toothpaste Herbal 100g

Red Seal

Red Seal Toothpaste Herbal 100g

50% off
C.Warehouse
$2.92
$5.85
$2.92 / 100g
Buy
Coles
$4.80
 
$4.80/ 100g
Buy
Woolies
$5.62
 
$5.62 / 100G
Buy
Red Seal Toothpaste Strong Mint 100g

Red Seal

Red Seal Toothpaste Strong Mint 100g

50% off
C.Warehouse
$2.92
$5.85
$2.92 / 100g
Buy
Woolies
$4.80
 
$4.80 / 100G
Buy
Red Seal Toothpaste Baking Soda

Red Seal

Red Seal Toothpaste Baking Soda

50% off
Coles
$4.80
 
$4.80/ 100g
Buy
Woolies
$4.80
 
$4.80 / 100G
Buy
C.Warehouse
$2.92
$5.85
 
Buy
Red Seal Toothpaste Propolis

Red Seal

Red Seal Toothpaste Propolis

50% off
Woolies
$5.62
 
$5.62 / 100G
Buy
C.Warehouse
$2.92
$5.85
 
Buy
Colgate Toothbrush Slim Soft Advanced Gold Charcoal Ultra Soft

Colgate

Colgate Toothbrush Slim Soft Advanced Gold Charcoal Ultra Soft

50% off
C.Warehouse
$2.99
$5.99
 
Buy
Coles
$6.00
 
$6.00/ 1ea
Buy
Woolies
$6.00
 
$6.00 / 1EA
Buy
Oral B Toothbrush SensitiveX Gentle Clean

Oral B

Oral B Toothbrush SensitiveX Gentle Clean

50% off
C.Warehouse
$2.99
$5.99
 
Buy
Coles
$6.00
$12.00
$2.00/ 1ea
Buy
Woolies
$6.00
 
$6.00 / 1EA
Buy
White Glo Toothpaste Professional Choice Extra Strength Whitening 150g

White Glo

White Glo Toothpaste Professional Choice Extra Strength Whitening 150g

50% off
Woolies
$4.50
$9.00
$2.20 / 100g
Buy
C.Warehouse
$3.49
$6.99
$2.33 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 150g · Woolworths 205g · ChemistDirect 150g. Compared per 100g.

Colgate Toothpaste Advanced Whitening Tartar 115g

Colgate

Colgate Toothpaste Advanced Whitening Tartar 115g

50% off
Priceline
$3.49
$6.99
$3.03 / 100g
Buy
C.Warehouse
$3.50
$7.00
$3.04 / 100g
Buy
Coles
$4.90
$7.00
$4.26/ 100g
Buy
Colgate Dental Floss Total Mint Waxed 100m

Colgate

Colgate Dental Floss Total Mint Waxed 100m

50% off
Priceline
$3.99
$7.99
 
Buy
Coles
$4.00
$8.00
$0.04/ 1M
Buy
C.Warehouse
$4.99
$7.99
 
Buy
Colgate Optic White Teeth Whitening Mouthwash with Optic Brightener, Alcohol Free 500mL

Colgate

Colgate Optic White Teeth Whitening Mouthwash with Optic Brightener, Alcohol Free 500mL

50% off
C.Warehouse
$3.99
$7.99
$0.80 / 100mL
Buy
Priceline
$7.99
 
$1.60 / 100mL
Buy
Coles
$8.00
 
$1.60/ 100mL
Buy
Colgate Toothpaste Max Fresh Rainbow Fresh 100g

Colgate

Colgate Toothpaste Max Fresh Rainbow Fresh 100g

50% off
C.Warehouse
$3.99
$7.99
$3.99 / 100g
Buy
Woolies
$6.00
$8.00
$6.00 / 100G
Buy
Priceline
$7.99
 
$7.99 / 100g
Buy
Colgate Toothpaste Max Fresh Berry Magic 100g

Colgate

Colgate Toothpaste Max Fresh Berry Magic 100g

50% off
C.Warehouse
$3.99
$7.99
$3.99 / 100g
Buy
Woolies
$6.00
$8.00
$6.00 / 100G
Buy
Priceline
$7.99
 
$7.99 / 100g
Buy
Colgate Toothpaste Total Active Prevention Active Fresh Pump 100g

Colgate

Colgate Toothpaste Total Active Prevention Active Fresh Pump 100g

50% off
C.Warehouse
$4.49
$8.99
$4.49 / 100g
Buy
Woolies
$4.50
$9.00
$4.50 / 100G
Buy
Colgate Total Plaque Release Toothpaste Reviving Cool Mint 95g

Colgate

Colgate Total Plaque Release Toothpaste Reviving Cool Mint 95g

95g

50% off
Priceline
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Coles
$10.00
 
$10.53/ 100g
Buy
Woolies
$10.00
 
$10.53 / 100G
Buy
Oral B Teeth Whitening Toothpaste 3D White Luxe Perfection 95g

Oral B

Oral B Teeth Whitening Toothpaste 3D White Luxe Perfection 95g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$5.26/ 100g
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$5.26 / 100G
Buy
Oral B Teeth Whitening Toothpaste 3D White Luxe Diamond Strong 95g

Oral B

Oral B Teeth Whitening Toothpaste 3D White Luxe Diamond Strong 95g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$5.26 / 100G
Buy

My Basket