✕

Stop paying full price — compare Chemist Warehouse, Priceline, Pharmacy Online & ChemistDirect

Colgate Blast Cordless Water Flosser

Colgate

Colgate Blast Cordless Water Flosser

61% off
C.Warehouse
$70.00
$179.99
 
Buy
Priceline
$70.00
$179.99
 
Buy
Colgate Blast Cordless Waterproof Rechargeable Water Flosser Teal 1 Each

Colgate

Colgate Blast Cordless Waterproof Rechargeable Water Flosser Teal 1 Each

1 Each

61% off
Priceline
$70.00
$179.99
 
Buy
Oral B Power Toothbrush iO 2 Series White

Oral B

Oral B Power Toothbrush iO 2 Series White

56% off
C.Warehouse
$68.99
$159.99
 
Buy
Priceline
$150.00
 
 
Buy
Oral B Power Toothbrush iO 2 Series Electric Forest Green

Oral B

Oral B Power Toothbrush iO 2 Series Electric Forest Green

50% off
C.Warehouse
$68.99
$139.99
 
Buy
Priceline
$180.00
 
 
Buy
Piksters SupaGRIP Braces Floss Picks 20 Pack

Piksters

Piksters SupaGRIP Braces Floss Picks 20 Pack

50% off
Priceline
$1.64
$3.29
$0.08 / unit
Buy
C.Warehouse
$3.49
$3.99
$0.17 / unit
Buy
Piksters Eco Floss Pick Charcoal 30 Pack

Piksters

Piksters Eco Floss Pick Charcoal 30 Pack

30

50% off
Priceline
$2.97
$5.95
$0.06 / unit
Buy
C.Warehouse
$1.99
$3.99
$0.07 / unit
Buy
Colgate Toothpaste Advanced Whitening Tartar 115g

Colgate

Colgate Toothpaste Advanced Whitening Tartar 115g

50% off
Priceline
$3.49
$6.99
$3.03 / 100g
Buy
C.Warehouse
$3.50
$7.00
$3.04 / 100g
Buy
Coles
$4.90
$7.00
$4.26/ 100g
Buy
Colgate Toothpaste Max Fresh Rainbow Fresh 100g

Colgate

Colgate Toothpaste Max Fresh Rainbow Fresh 100g

50% off
C.Warehouse
$3.99
$7.99
$3.99 / 100g
Buy
Woolies
$6.00
$8.00
$6.00 / 100G
Buy
Priceline
$7.99
 
$7.99 / 100g
Buy
Colgate Dental Floss Total Mint Waxed 100m

Colgate

Colgate Dental Floss Total Mint Waxed 100m

50% off
Priceline
$3.99
$7.99
 
Buy
Coles
$4.00
$8.00
$0.04/ 1M
Buy
C.Warehouse
$4.99
$7.99
 
Buy
Colgate Toothpaste Max Fresh Berry Magic 100g

Colgate

Colgate Toothpaste Max Fresh Berry Magic 100g

50% off
C.Warehouse
$3.99
$7.99
$3.99 / 100g
Buy
Woolies
$6.00
$8.00
$6.00 / 100G
Buy
Priceline
$7.99
 
$7.99 / 100g
Buy
Colgate Optic White Teeth Whitening Mouthwash with Optic Brightener, Alcohol Free 500mL

Colgate

Colgate Optic White Teeth Whitening Mouthwash with Optic Brightener, Alcohol Free 500mL

50% off
C.Warehouse
$3.99
$7.99
$0.80 / 100mL
Buy
Priceline
$7.99
 
$1.60 / 100mL
Buy
Coles
$8.00
 
$1.60/ 100mL
Buy
Colgate Toothbrush 360 Deep Clean Soft 2 Pack

Colgate

Colgate Toothbrush 360 Deep Clean Soft 2 Pack

2

50% off
Priceline
$4.49
$8.99
$2.25 / unit
Buy
C.Warehouse
$8.99
$9.00
$4.50 / unit
Buy
Colgate Toothbrush 360 Sensitive Pro-Relief Extra Soft 2 Pack

Colgate

Colgate Toothbrush 360 Sensitive Pro-Relief Extra Soft 2 Pack

2

50% off
Priceline
$4.49
$8.99
$2.25 / unit
Buy
C.Warehouse
$8.99
$9.00
$4.50 / unit
Buy
Colgate Toothbrush 360 Deep Clean Medium 2 Pack

Colgate

Colgate Toothbrush 360 Deep Clean Medium 2 Pack

2

50% off
Priceline
$4.49
$8.99
$2.25 / unit
Buy
C.Warehouse
$8.99
$9.00
$4.50 / unit
Buy
Colgate Total Plaque Release Toothpaste Reviving Cool Mint 95g

Colgate

Colgate Total Plaque Release Toothpaste Reviving Cool Mint 95g

95g

50% off
Priceline
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Coles
$10.00
 
$10.53/ 100g
Buy
Woolies
$10.00
 
$10.53 / 100G
Buy
Colgate Total Plaque Release Toothpaste Gentle Fragrant Mint 95g

Colgate

Colgate Total Plaque Release Toothpaste Gentle Fragrant Mint 95g

95g

50% off
Priceline
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Coles
$10.00
 
$10.53/ 100g
Buy
Woolies
$10.00
 
$10.53 / 100G
Buy
Oral B Teeth Whitening Toothpaste 3D White Luxe Perfection 95g

Oral B

Oral B Teeth Whitening Toothpaste 3D White Luxe Perfection 95g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$5.26/ 100g
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$5.26 / 100G
Buy
Oral B Toothpaste Spiderman Kids 3+ Years 92g

Oral B

Oral B Toothpaste Spiderman Kids 3+ Years 92g

50% off
Woolies
$1.75
$3.50
$1.90 / 100G
Buy
C.Warehouse
$2.99
$3.49
$3.25 / 100g
Buy
Priceline
$3.49
 
$3.79 / 100g
Buy
Oral B Kids Toothpaste 3+ Years Frozen 92g

Oral B

Oral B Kids Toothpaste 3+ Years Frozen 92g

50% off
Woolies
$1.75
$3.50
$1.90 / 100G
Buy
Priceline
$2.79
$3.49
$3.03 / 100g
Buy
C.Warehouse
$3.49
 
$3.79 / 100g
Buy
Oral B Junior Toothpaste 6+ Years Star Wars 95g

Oral B

Oral B Junior Toothpaste 6+ Years Star Wars 95g

50% off
Woolies
$1.75
$3.50
$1.90 / 100G
Buy
Priceline
$2.79
$3.49
$3.03 / 100g
Buy
C.Warehouse
$3.49
 
$3.67 / 100g
Buy
Colgate Toothbrush 360 Deep Clean Medium

Colgate

Colgate Toothbrush 360 Deep Clean Medium

50% off
Woolies
$2.75
$5.50
$2.75 / 1EA
Buy
C.Warehouse
$3.49
$5.50
 
Buy
Coles
$3.85
$5.50
$3.85/ 1ea
Buy
White Glo Charcoal Toothpaste 115g

White Glo

White Glo Charcoal Toothpaste 115g

50% off
Woolies
$2.90
 
$1.61 / 100g
Buy
Coles
$4.50
$9.00
$2.20 / 100g
Buy
C.Warehouse
$4.49
$5.99
$3.90 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 115g · Priceline 115g · Coles 205g · Woolworths 180g · ChemistDirect 150g. Compared per 100g.

White Glo Professional White Toothpaste 115g

White Glo

White Glo Professional White Toothpaste 115g

50% off
Woolies
$3.00
$6.00
$2.61 / 100g
Buy
C.Warehouse
$4.49
$5.99
$3.90 / 100g
Buy
Priceline
$4.79
$5.99
$4.17 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 115g · Priceline 115g · Coles 205g · Woolworths 115g. Compared per 100g.

Oral B Toothpaste Pro Health Complete Defence System Whitening 200g

Oral B

Oral B Toothpaste Pro Health Complete Defence System Whitening 200g

50% off
Coles
$3.00
$6.00
$2.73 / 100g
Buy
C.Warehouse
$8.49
$9.99
$4.25 / 100g
Buy
Woolies
$9.00
 
$4.50 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 200g · Priceline 110g · Coles 110g · Woolworths 200g · ChemistDirect 110g. Compared per 100g.

My Basket