✕

Stop paying full price — compare Chemist Warehouse, Priceline, Pharmacy Online & ChemistDirect

Hismile Toothpaste Blue Raspberry 100g

Hismile

Hismile Toothpaste Blue Raspberry 100g

58% off
Coles
$3.25
$7.80
$3.25/ 100g
Buy
C.Warehouse
$12.99
$13.00
$12.99 / 100g
Buy
Woolies
$13.00
 
$13.00 / 100G
Buy
Oral B Electric Toothbrush iO 2 Kids Clean & Gentle Spiderman Black

Oral B

Oral B Electric Toothbrush iO 2 Kids Clean & Gentle Spiderman Black

56% off
C.Warehouse
$68.99
$159.99
 
Buy
Coles
$80.00
$160.00
$80.00/ 1ea
Buy
Oral B Toothbrush Stages 3 5-7 years

Oral B

Oral B Toothbrush Stages 3 5-7 years

50% off
Woolies
$1.75
$3.55
$1.75 / 1EA
Buy
C.Warehouse
$3.99
 
 
Buy
Coles
$4.00
 
$4.00/ 1ea
Buy
Oral B Toothbrush Advantage Complete 5 Way Clean Medium

Oral B

Oral B Toothbrush Advantage Complete 5 Way Clean Medium

50% off
C.Warehouse
$1.99
$3.99
 
Buy
Woolies
$2.00
$4.00
$2.00 / 1EA
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$1.67/ 1ea
Buy
Piksters Smooth Floss Tape 35m

Piksters

Piksters Smooth Floss Tape 35m

50% off
C.Warehouse
$1.99
$3.99
 
Buy
Coles
$5.00
 
$0.13/ 1ea
Buy
Red Seal Toothpaste Herbal 100g

Red Seal

Red Seal Toothpaste Herbal 100g

50% off
C.Warehouse
$2.92
$5.85
$2.92 / 100g
Buy
Coles
$4.80
 
$4.80/ 100g
Buy
Woolies
$5.62
 
$5.62 / 100G
Buy
Red Seal Toothpaste Baking Soda

Red Seal

Red Seal Toothpaste Baking Soda

50% off
Coles
$4.80
 
$4.80/ 100g
Buy
Woolies
$4.80
 
$4.80 / 100G
Buy
C.Warehouse
$2.92
$5.85
 
Buy
Oral B Toothbrush SensitiveX Gentle Clean

Oral B

Oral B Toothbrush SensitiveX Gentle Clean

50% off
C.Warehouse
$2.99
$5.99
 
Buy
Coles
$6.00
$12.00
$2.00/ 1ea
Buy
Woolies
$6.00
 
$6.00 / 1EA
Buy
Colgate Toothbrush Slim Soft Advanced Gold Charcoal Ultra Soft

Colgate

Colgate Toothbrush Slim Soft Advanced Gold Charcoal Ultra Soft

50% off
C.Warehouse
$2.99
$5.99
 
Buy
Coles
$6.00
 
$6.00/ 1ea
Buy
Woolies
$6.00
 
$6.00 / 1EA
Buy
Colgate Toothpaste Advanced Whitening Tartar 115g

Colgate

Colgate Toothpaste Advanced Whitening Tartar 115g

50% off
Priceline
$3.49
$6.99
$3.03 / 100g
Buy
C.Warehouse
$3.50
$7.00
$3.04 / 100g
Buy
Coles
$4.90
$7.00
$4.26/ 100g
Buy
Colgate Optic White Teeth Whitening Mouthwash with Optic Brightener, Alcohol Free 500mL

Colgate

Colgate Optic White Teeth Whitening Mouthwash with Optic Brightener, Alcohol Free 500mL

50% off
C.Warehouse
$3.99
$7.99
$0.80 / 100mL
Buy
Priceline
$7.99
 
$1.60 / 100mL
Buy
Coles
$8.00
 
$1.60/ 100mL
Buy
Colgate Toothpaste Max Fresh Rainbow Fresh 100g

Colgate

Colgate Toothpaste Max Fresh Rainbow Fresh 100g

50% off
C.Warehouse
$3.99
$7.99
$3.99 / 100g
Buy
Woolies
$6.00
$8.00
$6.00 / 100G
Buy
Priceline
$7.99
 
$7.99 / 100g
Buy
Colgate Dental Floss Total Mint Waxed 100m

Colgate

Colgate Dental Floss Total Mint Waxed 100m

50% off
Priceline
$3.99
$7.99
 
Buy
Coles
$4.00
$8.00
$0.04/ 1M
Buy
C.Warehouse
$4.99
$7.99
 
Buy
Oral B Toothpaste Gum & Enamel Breath Purify 110g

Oral B

Oral B Toothpaste Gum & Enamel Breath Purify 110g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$4.54 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$4.55/ 100g
Buy
Oral B Toothpaste Sensitivity and Gum All Day Protection 90g

Oral B

Oral B Toothpaste Sensitivity and Gum All Day Protection 90g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$5.54 / 100g
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$5.56 / 100G
Buy
Coles
$10.00
 
$11.11/ 100g
Buy
Oral B Toothpaste Sensitivity and Gum Extra Fresh Breath 90g

Oral B

Oral B Toothpaste Sensitivity and Gum Extra Fresh Breath 90g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$5.54 / 100g
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$5.56 / 100G
Buy
Coles
$10.00
 
$11.11/ 100g
Buy
Oral B Gum Care & Sensitivity Repair Toothpaste 110g

Oral B

Oral B Gum Care & Sensitivity Repair Toothpaste 110g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$4.54 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$4.55/ 100g
Buy
Oral B Gum Care & Enamel Restore Toothpaste 110g

Oral B

Oral B Gum Care & Enamel Restore Toothpaste 110g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$4.54 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$4.55/ 100g
Buy
Oral B Toothpaste Gum Care & Intensive Clean 110g

Oral B

Oral B Toothpaste Gum Care & Intensive Clean 110g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$4.54 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$4.55/ 100g
Buy
Woolies
$10.00
 
$9.09 / 100G
Buy
Colgate Total Plaque Release Toothpaste Reviving Cool Mint 95g

Colgate

Colgate Total Plaque Release Toothpaste Reviving Cool Mint 95g

95g

50% off
Priceline
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Coles
$10.00
 
$10.53/ 100g
Buy
Woolies
$10.00
 
$10.53 / 100G
Buy
Colgate Total Plaque Release Toothpaste Gentle Fragrant Mint 95g

Colgate

Colgate Total Plaque Release Toothpaste Gentle Fragrant Mint 95g

95g

50% off
Priceline
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Coles
$10.00
 
$10.53/ 100g
Buy
Woolies
$10.00
 
$10.53 / 100G
Buy
Oral B 3D White Luxe Glamorous White Toothpaste 95g

Oral B

Oral B 3D White Luxe Glamorous White Toothpaste 95g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$5.26/ 100g
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$5.26 / 100G
Buy
Oral B Teeth Whitening Toothpaste 3D White Luxe Perfection 95g

Oral B

Oral B Teeth Whitening Toothpaste 3D White Luxe Perfection 95g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$5.25 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$5.26/ 100g
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$5.26 / 100G
Buy
Oral B Kids Toothpaste 3+ Years Frozen 92g

Oral B

Oral B Kids Toothpaste 3+ Years Frozen 92g

50% off
Woolies
$1.75
$3.50
$1.90 / 100G
Buy
Priceline
$2.79
$3.49
$3.03 / 100g
Buy
C.Warehouse
$3.49
 
$3.79 / 100g
Buy

My Basket