✕

Stop paying full price — compare Chemist Warehouse, Priceline, Pharmacy Online & ChemistDirect

Red Seal Toothpaste Lemon 100g

Red Seal

Red Seal Toothpaste Lemon 100g

50% off
C.Warehouse
$2.92
$5.85
$2.92 / 100g
Buy
Woolies
$5.62
 
$5.62 / 100G
Buy
Red Seal Toothpaste Herbal 100g

Red Seal

Red Seal Toothpaste Herbal 100g

50% off
C.Warehouse
$2.92
$5.85
$2.92 / 100g
Buy
Coles
$4.80
 
$4.80/ 100g
Buy
Woolies
$5.62
 
$5.62 / 100G
Buy
Red Seal Toothpaste Baking Soda

Red Seal

Red Seal Toothpaste Baking Soda

50% off
Coles
$4.80
 
$4.80/ 100g
Buy
Woolies
$4.80
 
$4.80 / 100G
Buy
C.Warehouse
$2.92
$5.85
 
Buy
White Glo Toothpaste Professional Choice Extra Strength Whitening 150g

White Glo

White Glo Toothpaste Professional Choice Extra Strength Whitening 150g

50% off
Woolies
$4.50
$9.00
$2.20 / 100g
Buy
C.Warehouse
$3.49
$6.99
$2.33 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 150g · Woolworths 205g · ChemistDirect 150g. Compared per 100g.

Colgate Dental Floss Total Mint Waxed 100m

Colgate

Colgate Dental Floss Total Mint Waxed 100m

50% off
Priceline
$3.99
$7.99
 
Buy
Coles
$4.00
$8.00
$0.04/ 1M
Buy
C.Warehouse
$4.99
$7.99
 
Buy
Oral B Gum Care & Enamel Restore Toothpaste 110g

Oral B

Oral B Gum Care & Enamel Restore Toothpaste 110g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$4.54 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$4.55/ 100g
Buy
Oral B Gum Care & Sensitivity Repair Toothpaste 110g

Oral B

Oral B Gum Care & Sensitivity Repair Toothpaste 110g

50% off
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$4.54 / 100g
Buy
Coles
$5.00
$10.00
$4.55/ 100g
Buy
Colgate Toothbrush 360 Deep Clean Medium

Colgate

Colgate Toothbrush 360 Deep Clean Medium

50% off
Woolies
$2.75
$5.50
$2.75 / 1EA
Buy
C.Warehouse
$3.49
$5.50
 
Buy
Coles
$3.85
$5.50
$3.85/ 1ea
Buy
White Glo Charcoal Toothpaste 115g

White Glo

White Glo Charcoal Toothpaste 115g

50% off
Woolies
$2.90
 
$1.61 / 100g
Buy
Coles
$4.50
$9.00
$2.20 / 100g
Buy
C.Warehouse
$4.49
$5.99
$3.90 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 115g · Priceline 115g · Coles 205g · Woolworths 180g · ChemistDirect 150g. Compared per 100g.

Oral B Toothpaste Pro Health Complete Defence System Whitening 200g

Oral B

Oral B Toothpaste Pro Health Complete Defence System Whitening 200g

50% off
Coles
$3.00
$6.00
$2.73 / 100g
Buy
C.Warehouse
$8.49
$9.99
$4.25 / 100g
Buy
Woolies
$9.00
 
$4.50 / 100g
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 200g · Priceline 110g · Coles 110g · Woolworths 200g · ChemistDirect 110g. Compared per 100g.

Red Seal Toothpaste Baking Soda +HAP 100g

Red Seal

Red Seal Toothpaste Baking Soda +HAP 100g

50% off
C.Warehouse
$4.50
$9.00
$4.50 / 100g
Buy
Coles
$4.80
 
$4.80/ 100g
Buy
Woolies
$4.80
 
$4.80 / 100G
Buy
Colgate Toothpaste Total Active Prevention Active Fresh 200g

Colgate

Colgate Toothpaste Total Active Prevention Active Fresh 200g

50% off
Priceline
$5.49
$10.99
$2.75 / 100g
Buy
C.Warehouse
$6.59
$11.00
$3.30 / 100g
Buy
Coles
$7.70
$11.00
$3.85/ 100g
Buy
Colgate Toothpaste Sensitive ProRelief Whitening 110g

Colgate

Colgate Toothpaste Sensitive ProRelief Whitening 110g

50% off
C.Warehouse
$5.49
$10.99
$4.99 / 100g
Buy
Priceline
$10.99
 
$9.99 / 100g
Buy
Coles
$11.00
 
$10.00/ 100g
Buy
Colgate Toothpaste Sensitive ProRelief Multi Protection 110g

Colgate

Colgate Toothpaste Sensitive ProRelief Multi Protection 110g

50% off
C.Warehouse
$5.49
$10.99
$4.99 / 100g
Buy
Priceline
$10.99
 
$9.99 / 100g
Buy
Coles
$11.00
 
$10.00/ 100g
Buy
Colgate Toothpaste Sensitive ProRelief Enamel Repair 110g

Colgate

Colgate Toothpaste Sensitive ProRelief Enamel Repair 110g

50% off
C.Warehouse
$5.49
$10.99
$4.99 / 100g
Buy
Priceline
$10.99
 
$9.99 / 100g
Buy
Coles
$11.00
 
$10.00/ 100g
Buy
Colgate Toothpaste Total Active Prevention Deep Clean 200g

Colgate

Colgate Toothpaste Total Active Prevention Deep Clean 200g

50% off
Priceline
$5.49
$10.99
$2.75 / 100g
Buy
C.Warehouse
$6.59
$11.00
$3.30 / 100g
Buy
Coles
$7.70
$11.00
$3.85/ 100g
Buy
Colgate Toothpaste Optic White Luminous High Impact Teeth Whitening 85g

Colgate

Colgate Toothpaste Optic White Luminous High Impact Teeth Whitening 85g

50% off
C.Warehouse
$5.99
$11.99
$7.05 / 100g
Buy
Woolies
$6.00
$12.00
$7.06 / 100G
Buy
Coles
$8.40
$12.00
$9.88/ 100g
Buy
Colgate Toothpaste Optic White Stain Fighter Teeth Whitening Enamel Care 140g

Colgate

Colgate Toothpaste Optic White Stain Fighter Teeth Whitening Enamel Care 140g

50% off
Priceline
$5.99
$11.99
$4.28 / 100g
Buy
Woolies
$6.00
$12.00
$4.29 / 100G
Buy
C.Warehouse
$10.99
$11.99
$7.85 / 100g
Buy
Colgate Mouthwash Max Fresh Mint Fusion 1L

Colgate

Colgate Mouthwash Max Fresh Mint Fusion 1L

50% off
C.Warehouse
$7.00
$14.00
$0.70 / 100mL
Buy
Woolies
$9.00
 
$0.90 / 100mL
Buy
Coles
$7.00
 
$1.40 / 100mL
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 1L · Coles 500mL · Woolworths 1L · ChemistDirect 1L. Compared per 100mL.

Colgate Optic White Power Toothbrush Soft

Colgate

Colgate Optic White Power Toothbrush Soft

50% off
Woolies
$9.80
$14.00
$3.27 / 1EA
Buy
Coles
$14.00
 
$4.67/ 1ea
Buy
C.Warehouse
$15.00
$30.00
 
Buy
Piksters HydroPik Ultra Water Flosser White

Piksters

Piksters HydroPik Ultra Water Flosser White

50% off
C.Warehouse
$49.97
$99.95
 
Buy
Woolies
$99.00
 
$99.00 / 1EA
Buy
Sensodyne Toothpaste Sensitivity & Enamel Fresh Mint 100g

Sensodyne

Sensodyne Toothpaste Sensitivity & Enamel Fresh Mint 100g

40% off
Coles
$3.50
$3.69
$3.50/ 100g
Buy
C.Warehouse
$7.99
$13.50
$7.99 / 100g
Buy
Sensodyne Sensitive Teeth Pain Repair & Protect Whitening Toothpaste 100g

Sensodyne

Sensodyne Sensitive Teeth Pain Repair & Protect Whitening Toothpaste 100g

40% off
C.Warehouse
$7.99
$13.50
$7.99 / 100g
Buy
Coles
$8.10
$13.50
$8.10/ 100g
Buy
Priceline
$13.49
 
$13.49 / 100g
Buy
Sensodyne Sensitive Teeth Pain Repair & Protect Extra Fresh Toothpaste 100g

Sensodyne

Sensodyne Sensitive Teeth Pain Repair & Protect Extra Fresh Toothpaste 100g

40% off
C.Warehouse
$7.99
$13.50
$7.99 / 100g
Buy
Coles
$8.10
$13.50
$8.10/ 100g
Buy
Priceline
$13.49
 
$13.49 / 100g
Buy

My Basket