✕

Stop paying full price — compare Chemist Warehouse, Priceline, Pharmacy Online & ChemistDirect

Clairol Root Touch Up Root Concealing Powder Medium Brown

Clairol

Clairol Root Touch Up Root Concealing Powder Medium Brown

57% off
Priceline
$22.00
 
$1047.62 / 100g
Buy
C.Warehouse
$10.99
$25.99
 
Buy
Clairol Nice & Easy Root Touch Up Root Concealing Powder Dark Brown

Clairol

Clairol Nice & Easy Root Touch Up Root Concealing Powder Dark Brown

57% off
Priceline
$22.00
 
$1047.62 / 100g
Buy
C.Warehouse
$10.99
$25.99
 
Buy
Clairol Nice & Easy Root Touch Up Root Concealing Powder Light Brown

Clairol

Clairol Nice & Easy Root Touch Up Root Concealing Powder Light Brown

57% off
Priceline
$22.00
 
$1047.62 / 100g
Buy
C.Warehouse
$10.99
$25.99
 
Buy
Sukin Volumising Conditioner 500ml

Sukin

Sukin Volumising Conditioner 500ml

52% off
C.Warehouse
$9.00
$18.95
$1.80 / 100mL
Buy
Priceline
$10.00
 
$2.00 / 100mL
Buy
Clairol Root Touch Up Permanent Hair Colour Extra Lift Blonde

Clairol

Clairol Root Touch Up Permanent Hair Colour Extra Lift Blonde

51% off
Priceline
$16.50
 
$9.54 / 100g
Buy
C.Warehouse
$8.24
$16.99
 
Buy
Hask Curl Care Intensive Deep Conditioner Packet 50g

Hask

Hask Curl Care Intensive Deep Conditioner Packet 50g

50% off
C.Warehouse
$2.99
$6.00
$5.98 / 100g
Buy
Priceline
$6.00
 
$12.00 / 100g
Buy
Coles
$6.00
 
$12.00/ 100g
Buy
Hask Keratin Vial 18ml

Hask

Hask Keratin Vial 18ml

50% off
C.Warehouse
$2.99
$6.00
$16.61 / 100mL
Buy
Priceline
$6.00
 
$33.33 / 100mL
Buy
Johnson's Baby Shampoo 200mL

Johnson's

Johnson's Baby Shampoo 200mL

50% off
Priceline
$3.24
$6.49
$1.62 / 100mL
Buy
Ph.Online
$5.95
 
$2.98 / 100mL
Buy
C.Warehouse
$6.39
$6.50
$3.19 / 100mL
Buy
L'Oreal Paris Elnett Extra Strong Hold Hairspray 75ml

L'Oreal Paris

L'Oreal Paris Elnett Extra Strong Hold Hairspray 75ml

50% off
C.Warehouse
$3.74
$7.49
$4.99 / 100mL
Buy
Coles
$3.75
$7.50
$5.00/ 100mL
Buy
Priceline
$7.49
 
$9.99 / 100mL
Buy
L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 75ml

L'Oreal Paris

L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 75ml

50% off
C.Warehouse
$3.74
$7.49
$4.99 / 100mL
Buy
Coles
$3.75
$7.50
$5.00/ 100mL
Buy
Priceline
$7.49
 
$9.99 / 100mL
Buy
L’Oreal Paris Elnett Flexible Hold Hairspray 75ml

L'Oreal Paris

L’Oreal Paris Elnett Flexible Hold Hairspray 75ml

50% off
C.Warehouse
$3.74
$7.49
$4.99 / 100mL
Buy
Coles
$3.75
$7.50
$5.00/ 100mL
Buy
Priceline
$7.49
 
$9.99 / 100mL
Buy
Garnier Fructis Damage Eraser Conditioner 315ml

Garnier

Garnier Fructis Damage Eraser Conditioner 315ml

50% off
C.Warehouse
$3.99
$8.00
$1.27 / 100mL
Buy
Priceline
$4.00
 
$1.27 / 100mL
Buy
Pantene Daily Moisture Renewal Conditioner 290ml

Pantene

Pantene Daily Moisture Renewal Conditioner 290ml

50% off
Coles
$5.00
$10.00
$1.72/ 100mL
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$1.72 / 100ML
Buy
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$1.72 / 100mL
Buy
Pantene Ultimate 10 Repair & Protect Conditioner 290ml

Pantene

Pantene Ultimate 10 Repair & Protect Conditioner 290ml

50% off
Coles
$5.00
$10.00
$1.72/ 100mL
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$1.72 / 100ML
Buy
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$1.72 / 100mL
Buy
Pantene Ultimate 10 Repair & Protect Shampoo 375ml

Pantene

Pantene Ultimate 10 Repair & Protect Shampoo 375ml

50% off
Coles
$5.00
$10.00
$1.33/ 100mL
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$1.33 / 100ML
Buy
Priceline
$4.99
$9.99
$1.33 / 100mL
Buy
Pantene Daily Moisture Renewal Shampoo 375ml

Pantene

Pantene Daily Moisture Renewal Shampoo 375ml

50% off
Coles
$5.00
$10.00
$1.33/ 100mL
Buy
Woolies
$5.00
$10.00
$1.33 / 100ML
Buy
C.Warehouse
$4.99
$9.99
$1.33 / 100mL
Buy
Veet Expert Hair Removal Cream 100ml

Veet

Veet Expert Hair Removal Cream 100ml

50% off
C.Warehouse
$5.49
$11.00
$5.49 / 100mL
Buy
Woolies
$7.70
$11.00
$7.70 / 100mL
Buy
Priceline
$9.99
 
$9.99 / 100mL
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 100mL · Priceline 100mL · Coles 100mL · Woolworths 100mL · ChemistDirect 150mL. Compared per 100mL.

Herbal Essences Bio Renew Hydrate Coconut Milk Conditioner 400ml

Herbal Essences

Herbal Essences Bio Renew Hydrate Coconut Milk Conditioner 400ml

50% off
C.Warehouse
$6.24
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy
Priceline
$6.25
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy
Woolies
$6.25
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy

Sizes differ: Chemist Warehouse 400mL · Priceline 400mL · Pharmacy Online 300mL · Coles 400mL · Woolworths 400mL. Compared per 100mL.

Veet Pure Cold Wax Strips Leg 20 Pack

Veet

Veet Pure Cold Wax Strips Leg 20 Pack

20

50% off
C.Warehouse
$6.24
$12.50
$0.31 / unit
Buy
Priceline
$10.00
 
$0.50 / unit
Buy
Herbal Essences Conditioner Petal Soft Rose Haircare 400ml

Herbal Essences

Herbal Essences Conditioner Petal Soft Rose Haircare 400ml

50% off
Woolies
$6.25
$12.50
$1.56 / 100ML
Buy
C.Warehouse
$6.24
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy
Priceline
$6.25
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy
Herbal Essences Shampoo Petal Soft Rose Haircare 400ml

Herbal Essences

Herbal Essences Shampoo Petal Soft Rose Haircare 400ml

50% off
Woolies
$6.25
$12.50
$1.56 / 100ML
Buy
C.Warehouse
$6.24
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy
Priceline
$6.25
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy
Herbal Essences Bio Renew Repair Argan Oil Conditioner 400ml

Herbal Essences

Herbal Essences Bio Renew Repair Argan Oil Conditioner 400ml

50% off
Woolies
$6.25
$12.50
$1.56 / 100ML
Buy
C.Warehouse
$6.24
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy
Priceline
$6.75
$13.50
$1.69 / 100mL
Buy
Herbal Essences Bio Renew White Strawberry & Mint Shampoo 400ml

Herbal Essences

Herbal Essences Bio Renew White Strawberry & Mint Shampoo 400ml

50% off
Woolies
$6.25
$12.50
$1.56 / 100ML
Buy
C.Warehouse
$6.24
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy
Priceline
$7.00
 
$1.75 / 100mL
Buy
Herbal Essences Bio:Renew Repair Shampoo Argan Oil of Morocco 400mL

Herbal Essences

Herbal Essences Bio:Renew Repair Shampoo Argan Oil of Morocco 400mL

50% off
Woolies
$6.25
$12.50
$1.56 / 100ML
Buy
C.Warehouse
$6.24
$12.50
$1.56 / 100mL
Buy
Priceline
$6.75
$13.50
$1.69 / 100mL
Buy

My Basket