✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Liangziyuan Chewy Hakka Rice Cakes, Taro Flavour 200g

Liangziyuan

Liangziyuan Chewy Hakka Rice Cakes, Taro Flavour 200g

200g

57% off
$1.09 $2.59
$0.55/ 100g
Shop uMall
Strong Food Fruit Burst Snow Pear and Loquat Drink 258ml

Strong Food

Strong Food Fruit Burst Snow Pear and Loquat Drink 258ml

258ml

52% off
$1.29 $2.69
$0.50/ 100ml
Shop uMall
Peppito Tricholoma Matsutake Chia Seed Soda Crackers - 336g

Peppito

Peppito Tricholoma Matsutake Chia Seed Soda Crackers - 336g

336g

45% off
$3.29 $5.99
$0.98/ 100g
Shop uMall
Oishi Cheese Sticks 80g

Oishi

Oishi Cheese Sticks 80g

80g

42% off
$2.59 $4.49
$3.24/ 100g
Shop uMall
Meiji Rich Strawberry Chocolate Sandwich Cookies - 6 Pieces, 127g

Meiji

Meiji Rich Strawberry Chocolate Sandwich Cookies - 6 Pieces, 127g

127g

40% off
$7.09 $11.99
$5.58/ 100g
Shop uMall
Oreo Sandwich Cookies - Crystal Grape & Peach Flavor, 97g

Oreo

Oreo Sandwich Cookies - Crystal Grape & Peach Flavor, 97g

97g

40% off
$2.69 $4.49
$2.77/ 100g
Shop uMall
Oreo Matcha Ice Cream Flavor Sandwich Cookies - 97g

Oreo

Oreo Matcha Ice Cream Flavor Sandwich Cookies - 97g

97g

40% off
$2.69 $4.49
$2.77/ 100g
Shop uMall
Julie's Oat 25 Ten Grains Biscuits - 200g

Julie's

Julie's Oat 25 Ten Grains Biscuits - 200g

200g

39% off
$3.99 $6.59
$2.00/ 100g
Shop uMall
Julie's Sugar Crackers - 10 Packs, 260g

Julie's

Julie's Sugar Crackers - 10 Packs, 260g

260g

38% off
$4.29 $6.99
$1.65/ 100g
Shop uMall
Julie's Le-mond Chocolate Hazelnut Cream Puff Sandwich Biscuits - 180g

Julie's

Julie's Le-mond Chocolate Hazelnut Cream Puff Sandwich Biscuits - 180g

180g

37% off
$5.09 $8.09
$2.83/ 100g
Shop uMall
Orion YeGam Non-Fried Potato Chips Original 64g

Orion

Orion YeGam Non-Fried Potato Chips Original 64g

64g

35% off
$2.39 $3.69
$3.73/ 100g
Shop uMall
Oishi Tomato Flavoured Potato Chips 80g

Oishi

Oishi Tomato Flavoured Potato Chips 80g

80g

34% off
$2.69 $4.09
$3.36/ 100g
Shop uMall
Oishi Corn Rolls 80g

Oishi

Oishi Corn Rolls 80g

80g

33% off
$2.59 $3.89
$3.24/ 100g
Shop uMall
Oreo Strawberry Cream Sandwich Cookies - 97g

Oreo

Oreo Strawberry Cream Sandwich Cookies - 97g

97g

32% off
$2.69 $3.99
$2.77/ 100g
Shop uMall
Lejinji Shredded Meat Filled Sticks - 380g

Lecker's

Lejinji Shredded Meat Filled Sticks - 380g

380g

32% off
$5.39 $7.99
$1.42/ 100g
Shop uMall
Lejinji Milk Flavor Hand-Torn Bread Sticks - 380g

Lecker's

Lejinji Milk Flavor Hand-Torn Bread Sticks - 380g

380g

31% off
$4.89 $7.19
$1.29/ 100g
Shop uMall
Lejinji Cheese Flavor Tear Bread Sticks - 380g

Lecker's

Lejinji Cheese Flavor Tear Bread Sticks - 380g

380g

31% off
$4.89 $7.19
$1.29/ 100g
Shop uMall
Shun Nam Red Bean Dessert with Tangerine Peel 150g – Hong Kong Sweet Red Bean Soup

Shun Nam

Shun Nam Red Bean Dessert with Tangerine Peel 150g – Hong Kong Sweet Red Bean Soup

150g

31% off
$1.49 $2.19
$0.99/ 100g
Shop uMall
Mamee Monster Snek Mi Chicken Flavour Noodle Snack 25g x 10 Packs - Crunchy Instant Noodles

Mamee Monster

Mamee Monster Snek Mi Chicken Flavour Noodle Snack 25g x 10 Packs - Crunchy Instant Noodles

250g

31% off
$2.79 $4.09
$1.12/ 100g
Shop uMall
Mix Smoked Bacon Biscuit Sticks 20g

Mix

Mix Smoked Bacon Biscuit Sticks 20g

20g

31% off
$0.89 $1.29
$4.45/ 100g
Shop uMall
Julie's Cheese Sandwich Biscuits - 168g

Julie's

Julie's Cheese Sandwich Biscuits - 168g

168g

30% off
$4.69 $6.79
$2.79/ 100g
Shop uMall
Mr Pony Mala Spicy Snack Sticks 70g

Mr Pony Mala

Mr Pony Mala Spicy Snack Sticks 70g

70g

30% off
$1.79 $2.59
$2.56/ 100g
Shop uMall
Jelly Joy Lychee Jelly Drink - 150g

Jelly Joy

Jelly Joy Lychee Jelly Drink - 150g

150g

30% off
$2.69 $3.89
$1.79/ 100g
Shop uMall
Seven Premium Chocolate Langue de Chat Biscuits – 8 Pieces, 120g - Japanese Chocolate Sandwich Cookies

Seven Premium

Seven Premium Chocolate Langue de Chat Biscuits – 8 Pieces, 120g - Japanese Chocolate Sandwich Cookies

120g

30% off
$6.79 $9.79
$5.66/ 100g
Shop uMall

My Basket