✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

MORINAGA Ramune 29g x 5ea (BBD: 30/Sep/2026)

Morinaga

MORINAGA Ramune 29g x 5ea (BBD: 30/Sep/2026)

30g

29% off
$4.73 $6.75
$15.77/ 100g
Shop JFC Online
BabyStar Garlic 70g

Oyatsu Company

BabyStar Garlic 70g

70g

19% off
$2.24 $2.80
$3.20/ 100g
Shop JFC Online
BabyStar Original 75g

Oyatsu Company

BabyStar Original 75g

75g

19% off
$2.24 $2.80
$2.99/ 100g
Shop JFC Online
BOURBON Jaga Choco 40g

Bourbon

BOURBON Jaga Choco 40g

40g

20% off
$2.48 $3.10
$6.20/ 100g
Shop JFC Online
BabyStar Original Wide 75g

Oyatsu Company

BabyStar Original Wide 75g

75g

20% off
$2.32 $2.90
$3.09/ 100g
Shop JFC Online
BabyStar Original 75g

Oyatsu Company

BabyStar Original 75g

75g

19% off
$3.20 $4.00
$4.27/ 100g
Shop JFC Online
BabyStar Tonkotsu Wide 170g

Oyatsu Company

BabyStar Tonkotsu Wide 170g

170g

20% off
$5.36 $6.70
$3.15/ 100g
Shop JFC Online
BabyStar Tonkotsu 70g

Oyatsu Company

BabyStar Tonkotsu 70g

70g

19% off
$2.24 $2.80
$3.20/ 100g
Shop JFC Online
BabyStar Tonkotsu Wide 70g

Oyatsu Company

BabyStar Tonkotsu Wide 70g

70g

20% off
$2.56 $3.20
$3.66/ 100g
Shop JFC Online
UHA Nagai Sakeru Gummy Kyoho(Grape)  32.9g x 5ea (BBD: 08/Oct/2026)

UHA

UHA Nagai Sakeru Gummy Kyoho(Grape) 32.9g x 5ea (BBD: 08/Oct/2026)

34g

20% off
$9.36 $11.70
$27.53/ 100g
Shop JFC Online
BabyStar Yakisoba 75g

Oyatsu Company

BabyStar Yakisoba 75g

75g

19% off
$2.24 $2.80
$2.99/ 100g
Shop JFC Online
Roasted Edamame 100g

HAPI

Roasted Edamame 100g

100g

20% off
$1.76 $2.20
$1.76/ 100g
Shop JFC Online
BabyStar Original Wide 185g

Oyatsu Company

BabyStar Original Wide 185g

185g

19% off
$5.28 $6.60
$2.85/ 100g
Shop JFC Online
MEIJI Hello Panda L Chocolate 234g

Meiji

MEIJI Hello Panda L Chocolate 234g

234g

$8.50
$3.63/ 100g
Shop JFC Online
MEIJI Hello Panda L Assorted 234g

Meiji

MEIJI Hello Panda L Assorted 234g

234g

$8.00
$3.42/ 100g
Shop JFC Online
Gummy Muscat 107g

Kasugai

Gummy Muscat 107g

107g

$4.40
$4.11/ 100g
Shop JFC Online
Hello Panda Milk 47g

Meiji

Hello Panda Milk 47g

47g

$1.70
$3.62/ 100g
Shop JFC Online
Hello Panda L Milk 234g

Meiji

Hello Panda L Milk 234g

234g

$8.90
$3.80/ 100g
Shop JFC Online
Gummy Mango 102g

Kasugai

Gummy Mango 102g

102g

$5.00
$4.90/ 100g
Shop JFC Online
MEIJI Black Chocolate 120g

Meiji

MEIJI Black Chocolate 120g

120g

$7.90
$6.58/ 100g
Shop JFC Online
Pocky Cookie & Cream 40g

Glico

Pocky Cookie & Cream 40g

40g

$2.00
$5.00/ 100g
Shop JFC Online
Pocky Chocolate Value Pack 176g

Glico

Pocky Chocolate Value Pack 176g

176g

$6.80
$3.86/ 100g
Shop JFC Online
Pocky Cookie & Cream Value Pack 160g

Glico

Pocky Cookie & Cream Value Pack 160g

160g

$6.50
$4.06/ 100g
Shop JFC Online
Pocky Green Tea 35g

Glico

Pocky Green Tea 35g

35g

$2.00
$5.71/ 100g
Shop JFC Online

My Basket