✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Yili Chocolate Ice Cream Bar 375g 5pc

Yili Chocolate Ice Cream Bar 375g 5pc

36% off
$9.99 $15.69
$2.66/ 100g
Shop eBest
Quanfude Yogurt Quinoa Candied Hawthorn 60g

Quanfude Yogurt Quinoa Candied Hawthorn 60g

60g

36% off
$2.49 $3.90
$4.15/ 100g
Shop eBest
Hazelnut Chocolate Roll Cake 70g*4

Hazelnut Chocolate Roll Cake 70g*4

34% off
$12.99 $19.69
$18.56/ 100g
Shop eBest
Dongbei Daban Ice Cream Melon Flavour 95g

Dongbei Daban Ice Cream Melon Flavour 95g

95g

33% off
$2.99 $4.50
$3.15/ 100g
Shop eBest
Quanfude Classic Hawthorn Candied Hawthorn 60g

Quanfude Classic Hawthorn Candied Hawthorn 60g

60g

33% off
$1.99 $2.99
$3.32/ 100g
Shop eBest
Sunday Northeast-style Rice Cake (Red Bean and Glutinous Rice) 80g

Sunday Northeast-style Rice Cake (Red Bean and Glutinous Rice) 80g

80g

33% off
$1.99 $2.99
$2.49/ 100g
Shop eBest
Sunday Northeastern Cake (Guava Flavor) 70g

Sunday Northeastern Cake (Guava Flavor) 70g

70g

33% off
$1.99 $2.99
$2.84/ 100g
Shop eBest
Sunday Northeastern Cake (Coffee Flavor) 80g

Sunday Northeastern Cake (Coffee Flavor) 80g

80g

33% off
$1.99 $2.99
$2.49/ 100g
Shop eBest
Quanfude yam and bean candied hawthorn 45g

Quanfude yam and bean candied hawthorn 45g

45g

30% off
$1.39 $1.99
$3.09/ 100g
Shop eBest
Libaitian Northeast Ice Cream Bar White Peach Flavour 70g

Libaitian Northeast Ice Cream Bar White Peach Flavour 70g

70g

28% off
$1.99 $2.80
$2.84/ 100g
Shop eBest
Bright Brick White Snow Brick Vanilla Ice Cream 4 servings 460g 115g*4

Bright Brick White Snow Brick Vanilla Ice Cream 4 servings 460g 115g*4

28% off
$7.99 $11.24
$1.74/ 100g
Shop eBest
Chewy Sea Salt Cheese Ice Bread 320g

Chewy Sea Salt Cheese Ice Bread 320g

320g

28% off
$13.99 $19.50
$4.37/ 100g
Shop eBest
Hema Workshop Fermented Rice Cake 300g

Hema Workshop Fermented Rice Cake 300g

300g

27% off
$3.99 $5.50
$1.33/ 100g
Shop eBest
Buono Mochi Ice Taro 8 Packs 208g

Buono Mochi Ice Taro 8 Packs 208g

208g

27% off
$7.99 $10.99
$3.84/ 100g
Shop eBest
Buono Mochi Ice Thai Tea 8 Packs 208g

Buono Mochi Ice Thai Tea 8 Packs 208g

208g

27% off
$7.99 $10.99
$3.84/ 100g
Shop eBest
Buono Mochi Ice Coconut 156g

Buono Mochi Ice Coconut 156g

156g

26% off
$6.99 $9.50
$4.48/ 100g
Shop eBest
Buono Mochi Ice Green Tea 156g

Buono Mochi Ice Green Tea 156g

156g

26% off
$6.99 $9.50
$4.48/ 100g
Shop eBest
Wall‘s Ice Tube Apple Flavour 5pc 270g

Wall‘s Ice Tube Apple Flavour 5pc 270g

270g

25% off
$8.99 $11.99
$3.33/ 100g
Shop eBest
Hema Baked Blueberry Cheese Bagel Bread 70g

Hema Baked Blueberry Cheese Bagel Bread 70g

70g

23% off
$4.99 $6.50
$7.13/ 100g
Shop eBest
Hema Baking Almond Cheese Bagel Bread 80g

Hema Baking Almond Cheese Bagel Bread 80g

80g

23% off
$4.99 $6.50
$6.24/ 100g
Shop eBest
Wall's Ice Cream Vanilla Flavour 62g*4

Wall's Ice Cream Vanilla Flavour 62g*4

23% off
$9.99 $12.99
$16.11/ 100g
Shop eBest
Buono Mochi Ice Cream Golden Sweet Corn Flavour 156g

Buono Mochi Ice Cream Golden Sweet Corn Flavour 156g

156g

20% off
$5.50 $6.90
$3.53/ 100g
Shop eBest
Hachiten Red Bean Bun (One) (A super popular must-buy in Japan)

Hachiten Red Bean Bun (One) (A super popular must-buy in Japan)

20% off
$7.99 $9.99
Shop eBest
Hachiten Fukuoka Strawberry Flavored Cream Ice Bread (1 piece)

Hachiten Fukuoka Strawberry Flavored Cream Ice Bread (1 piece)

20% off
$7.99 $9.99
Shop eBest

My Basket