✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Wang Korea Crispy Pop Puffed Snack 100g (BBD: 06/08/2026)

Wang Korea

Wang Korea Crispy Pop Puffed Snack 100g (BBD: 06/08/2026)

500g

68% off
$2.99 $9.50
$0.60/ 100g
Shop Asian Pantry
Twinkle Glory My Melody Cranberry Choco Sticks 45g (BBD: 08/07/2026)

Twinkle Glory

Twinkle Glory My Melody Cranberry Choco Sticks 45g (BBD: 08/07/2026)

70g

55% off
$1.99 $4.50
$2.84/ 100g
Shop Asian Pantry
Twinkle Glory Cinnamoroll Almond Choco Sticks 45g (BBD: 15/09/2026)

Twinkle Glory

Twinkle Glory Cinnamoroll Almond Choco Sticks 45g (BBD: 15/09/2026)

70g

55% off
$1.99 $4.50
$2.84/ 100g
Shop Asian Pantry
Katty Brother Preserved Plum (Halved) 115g (BBD: 28/06/2026)

Katty Brother

Katty Brother Preserved Plum (Halved) 115g (BBD: 28/06/2026)

130g

45% off
$1.79 $3.30
$1.38/ 100g
Shop Asian Pantry
Shaerge Rice Chips Rattan Pepper 120g

Shaerge

Shaerge Rice Chips Rattan Pepper 120g

120g

42% off
$2.30 $3.99
$1.92/ 100g
Shop Asian Pantry
Royal Family Durian Mochi 210g

Royal Family

Royal Family Durian Mochi 210g

210g

41% off
$3.50 $5.99
$1.67/ 100g
Shop Asian Pantry
Meiji Hello Panda Cocoa Biscuits with Chocolate Flavoured Filling 50g

Meiji

Meiji Hello Panda Cocoa Biscuits with Chocolate Flavoured Filling 50g

50g

37% off
$2.80 $4.50
$5.60/ 100g
Shop Asian Pantry
Meiji Hello Panda Chocolate Flavour 42g

Meiji

Meiji Hello Panda Chocolate Flavour 42g

42g

37% off
$2.80 $4.50
$6.67/ 100g
Shop Asian Pantry
Bento Seafood Snack Namprik Thai

Bento

Bento Seafood Snack Namprik Thai

50g

37% off
$2.49 $3.99
$4.98/ 100g
Shop Asian Pantry
Big Foot Himalaya Salt Ginger & Lemon Flavour Candy 15g

Big Foot

Big Foot Himalaya Salt Ginger & Lemon Flavour Candy 15g

15g

37% off
$17.99 $28.80
$119.93/ 100g
Shop Asian Pantry
Oriental Super Ring Cheese Snack 60g

Oriental

Oriental Super Ring Cheese Snack 60g

60g

37% off
$2.20 $3.50
$3.67/ 100g
Shop Asian Pantry
Sunflower Haw Flakes 90g

Sunflower

Sunflower Haw Flakes 90g

90g

36% off
$1.59 $2.50
$1.77/ 100g
Shop Asian Pantry
Miaow Miaow Cheese Flavoured Rings 50g

Miaow Miaow

Miaow Miaow Cheese Flavoured Rings 50g

50g

36% off
$2.10 $3.30
$4.20/ 100g
Shop Asian Pantry
Big Foot Himalaya Salt Mint Lemon Flavour Candy 15g

Big Foot

Big Foot Himalaya Salt Mint Lemon Flavour Candy 15g

15g

34% off
$18.99 $28.80
$126.60/ 100g
Shop Asian Pantry
Gery Saluut Matcha Latte Crackers 100g

Gery

Gery Saluut Matcha Latte Crackers 100g

100g

33% off
$1.80 $2.70
$1.80/ 100g
Shop Asian Pantry
Hong Yuan Guava Candy 350g

Hong Yuan

Hong Yuan Guava Candy 350g

350g

31% off
$5.99 $8.75
$1.71/ 100g
Shop Asian Pantry
Meiji Black Chocolate 50g

Meiji

Meiji Black Chocolate 50g

50g

31% off
$4.80 $6.99
$9.60/ 100g
Shop Asian Pantry
Royal Family Mix Mochi Gift Set  900g

Royal Family

Royal Family Mix Mochi Gift Set 900g

900g

31% off
$19.99 $29.00
$2.22/ 100g
Shop Asian Pantry
Jumbo Red Prawn Crackers (S) 200g

Jumbo

Jumbo Red Prawn Crackers (S) 200g

200g

30% off
$2.79 $3.99
$1.40/ 100g
Shop Asian Pantry
Garuda Pilus Snack Spicy 80g

Garuda

Garuda Pilus Snack Spicy 80g

80g

30% off
$2.10 $3.00
$2.63/ 100g
Shop Asian Pantry
Miaow Miaow Green Peas Flavour 50g

Miaow Miaow

Miaow Miaow Green Peas Flavour 50g

50g

27% off
$1.80 $2.50
$3.60/ 100g
Shop Asian Pantry
7D Dried Mangoes 100g

7D

7D Dried Mangoes 100g

100g

25% off
$5.99 $7.99
$5.99/ 100g
Shop Asian Pantry
Hacks Gula Gula Original 100g

Hacks

Hacks Gula Gula Original 100g

100g

24% off
$2.49 $3.30
$2.49/ 100g
Shop Asian Pantry
Jin Jin Assorted Jelly Strip 470g

Jin Jin

Jin Jin Assorted Jelly Strip 470g

470g

23% off
$5.29 $6.95
$1.13/ 100g
Shop Asian Pantry

My Basket