Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online
Wang Korea
Wang Korea Crispy Pop Puffed Snack 100g (BBD: 06/08/2026)
500g
68% off
Save $6.51
$2.99
$9.50
$0.60/ 100g
Liangziyuan
Liangziyuan Chewy Hakka Rice Cakes, Taro Flavour 200g
200g
57% off
Save $1.50
$1.09
$2.59
$0.55/ 100g
Twinkle Glory
Twinkle Glory My Melody Cranberry Choco Sticks 45g (BBD: 08/07/2026)
70g
55% off
Save $2.51
$1.99
$4.50
$2.84/ 100g
Twinkle Glory
Twinkle Glory Cinnamoroll Almond Choco Sticks 45g (BBD: 15/09/2026)
70g
55% off
Save $2.51
$1.99
$4.50
$2.84/ 100g
Strong Food
Strong Food Fruit Burst Snow Pear and Loquat Drink 258ml
258ml
52% off
Save $1.40
$1.29
$2.69
$0.50/ 100ml
Katty Brother
Katty Brother Preserved Plum (Halved) 115g (BBD: 28/06/2026)
130g
45% off
Save $1.51
$1.79
$3.30
$1.38/ 100g
Peppito
Peppito Tricholoma Matsutake Chia Seed Soda Crackers - 336g
336g
45% off
Save $2.70
$3.29
$5.99
$0.98/ 100g
Shaerge
Shaerge Rice Chips Rattan Pepper 120g
120g
42% off
Save $1.69
$2.30
$3.99
$1.92/ 100g
Royal Family
Royal Family Durian Mochi 210g
210g
41% off
Save $2.49
$3.50
$5.99
$1.67/ 100g
Meiji
Meiji Rich Strawberry Chocolate Sandwich Cookies - 6 Pieces, 127g
127g
40% off
Save $4.90
$7.09
$11.99
$5.58/ 100g
Oreo
Oreo Matcha Ice Cream Flavor Sandwich Cookies - 97g
97g
40% off
Save $1.80
$2.69
$4.49
$2.77/ 100g
Oreo
Oreo Sandwich Cookies - Crystal Grape & Peach Flavor, 97g
97g
40% off
Save $1.80
$2.69
$4.49
$2.77/ 100g
Julie's
Julie's Oat 25 Ten Grains Biscuits - 200g
200g
39% off
Save $2.60
$3.99
$6.59
$2.00/ 100g
Julie's
Julie's Sugar Crackers - 10 Packs, 260g
260g
38% off
Save $2.70
$4.29
$6.99
$1.65/ 100g
Meiji
Meiji Hello Panda Chocolate Flavour 42g
42g
37% off
Save $1.70
$2.80
$4.50
$6.67/ 100g
Meiji
Meiji Hello Panda Cocoa Biscuits with Chocolate Flavoured Filling 50g
50g
37% off
Save $1.70
$2.80
$4.50
$5.60/ 100g
Bento
Bento Seafood Snack Namprik Thai
50g
37% off
Save $1.50
$2.49
$3.99
$4.98/ 100g
Big Foot
Big Foot Himalaya Salt Ginger & Lemon Flavour Candy 15g
15g
37% off
Save $10.81
$17.99
$28.80
$119.93/ 100g
Oriental
Oriental Super Ring Cheese Snack 60g
60g
37% off
Save $1.30
$2.20
$3.50
$3.67/ 100g
Julie's
Julie's Le-mond Chocolate Hazelnut Cream Puff Sandwich Biscuits - 180g
180g
37% off
Save $3.00
$5.09
$8.09
$2.83/ 100g
Miaow Miaow
Miaow Miaow Cheese Flavoured Rings 50g
50g
36% off
Save $1.20
$2.10
$3.30
$4.20/ 100g
