✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Lee Kum Kee Premium Seasoned Soy Sauce - 500ml

Lee Kum Kee

Lee Kum Kee Premium Seasoned Soy Sauce - 500ml

500ml

53% off
$3.89 $8.39
$0.78/ 100ml
Shop uMall
Three Elephants Brand Rice Stick (Size S) - 375g

Three Elephants

Three Elephants Brand Rice Stick (Size S) - 375g

375g

53% off
$2.69 $5.79
$0.72/ 100g
Shop uMall
Haitian Steamed Fish Soy Sauce 1.75L

Haitian

Haitian Steamed Fish Soy Sauce 1.75L

1.75L

53% off
$6.29 $13.49
$3.59/ 1L
Shop uMall
Choubao Liuzhou Snail Noodles with Rich Ingredients - 487g

Choubao

Choubao Liuzhou Snail Noodles with Rich Ingredients - 487g

487g

49% off
$8.99 $17.89
$1.85/ 100g
Shop uMall
S&B Wasabi Paste - 43g

S&B

S&B Wasabi Paste - 43g

43g

49% off
$2.59 $5.09
$6.02/ 100g
Shop uMall
MaLing Chopped Pork and Ham - 340g

Merlin

MaLing Chopped Pork and Ham - 340g

340g

49% off
$5.29 $10.39
$1.56/ 100g
Shop uMall
Golden Dragon Fish Premium Refined Soybean Oil 1.8L

Golden Dragon Fish

Golden Dragon Fish Premium Refined Soybean Oil 1.8L

1.8L

48% off
$9.29 $18.09
$5.16/ 1L
Shop uMall
Golden Dragon Fish Sunflower Seed Oil 1.8L

Golden Dragon Fish

Golden Dragon Fish Sunflower Seed Oil 1.8L

1.8L

48% off
$11.99 $23.29
$6.66/ 1L
Shop uMall
MAN XIAO BAO Xi'an Style Spicy Red Oil Rice Noodles 262g

MAN XIAO BAO

MAN XIAO BAO Xi'an Style Spicy Red Oil Rice Noodles 262g

262g

47% off
$2.99 $5.69
$1.14/ 100g
Shop uMall
Jinmailang Hand-Pulled Wide Noodles - 1kg

Jinmailang

Jinmailang Hand-Pulled Wide Noodles - 1kg

1kg

47% off
$5.39 $10.19
$5.39/ 1kg
Shop uMall
McCormick Ground Szechuan Pepper - 10g

Wedome

McCormick Ground Szechuan Pepper - 10g

10g

46% off
$1.49 $2.79
$14.90/ 100g
Shop uMall
Nissin Cup Noodles Big Seafood Flavor - 108g

Nissin

Nissin Cup Noodles Big Seafood Flavor - 108g

108g

46% off
$2.09 $3.89
$1.94/ 100g
Shop uMall
Old Mule Brand Extra Spicy Skyward Chilli with Garlic 240g

Old Mule

Old Mule Brand Extra Spicy Skyward Chilli with Garlic 240g

240g

45% off
$6.39 $11.69
$2.66/ 100g
Shop uMall
Kirkland Olive Oil 3L

Kirkland

Kirkland Olive Oil 3L

3L

43% off
$34.69 $61.39
$11.56/ 1L
Shop uMall
Guyue Renjia Xiaoliaotai Spicy Hot Pot Dipping Sauce 3 x 100g – Limited Import

Guyue Renjia

Guyue Renjia Xiaoliaotai Spicy Hot Pot Dipping Sauce 3 x 100g – Limited Import

300g

43% off
$2.09 $3.69
$0.70/ 100g
Shop uMall
Shaerge Mini Liquor Peanuts - Barbecue Flavor 90g

Shaerge

Shaerge Mini Liquor Peanuts - Barbecue Flavor 90g

90g

41% off
$1.99 $3.39
$2.21/ 100g
Shop uMall
Nongshim Shin Ramyun Noodle Soup, 120g × 5 Packs [Limit 1 PP]

Nongshim

Nongshim Shin Ramyun Noodle Soup, 120g × 5 Packs [Limit 1 PP]

600g

40% off
$4.99 $8.39
$0.83/ 100g
Shop uMall
Kang Shi Fu Scallion Braised Rib Noodles - 107g x 5 Packs

Master Kong

Kang Shi Fu Scallion Braised Rib Noodles - 107g x 5 Packs

5 Packs

38% off
$4.39 $7.09
$4.10/ 100g
Shop uMall
Kang Shi Fu Seafood Flavor Instant Noodles - 98g x 5 Packs

Master Kong

Kang Shi Fu Seafood Flavor Instant Noodles - 98g x 5 Packs

5 Packs

38% off
$4.39 $7.09
$4.48/ 100g
Shop uMall
Marutai Chicken Paitan Ramen – 186g

Marutai

Marutai Chicken Paitan Ramen – 186g

186g

37% off
$4.79 $7.69
$2.58/ 100g
Shop uMall
Old Mule Brand Black Bean and Facing Heaven Super Spicy Chili 240g

Old Mule

Old Mule Brand Black Bean and Facing Heaven Super Spicy Chili 240g

240g

37% off
$4.89 $7.79
$2.04/ 100g
Shop uMall
MAN XIAO BAO Yunnan Sauerkraut Hot Pot Rice Noodles - 279g

MAN XIAO BAO

MAN XIAO BAO Yunnan Sauerkraut Hot Pot Rice Noodles - 279g

279g

36% off
$4.29 $6.79
$1.54/ 100g
Shop uMall
Good Home Spicy Aged Marinade Sauce 120g

Good Family

Good Home Spicy Aged Marinade Sauce 120g

120g

36% off
$2.99 $4.69
$2.49/ 100g
Shop uMall
Golden Dragon Fish Corn Oil 1.8L

Golden Dragon Fish

Golden Dragon Fish Corn Oil 1.8L

1.8L

34% off
$15.89 $24.39
$8.83/ 1L
Shop uMall

My Basket