✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

EYS Premium Concentrated Bird's Nest With Rock Sugar 150ml (BBD: 3/Nov/2026)

EYS

EYS Premium Concentrated Bird's Nest With Rock Sugar 150ml (BBD: 3/Nov/2026)

300g

45% off
$66.91 $122.00
$22.30/ 100g
Shop JFC Online
EYS Premium Concentrated Bird's Nest Sugar Free 150ml (BBD: 3/Nov/2026)

EYS

EYS Premium Concentrated Bird's Nest Sugar Free 150ml (BBD: 3/Nov/2026)

300g

44% off
$67.57 $122.00
$22.52/ 100g
Shop JFC Online
EYS Premium Concentrated Bird's Nest With Rock Reduced Sugar 150ml (BBD: 3/Nov/2026)

EYS

EYS Premium Concentrated Bird's Nest With Rock Reduced Sugar 150ml (BBD: 3/Nov/2026)

300g

43% off
$68.71 $122.00
$22.90/ 100g
Shop JFC Online
EYS Superior Bird's Nest Elderberry 70ml x 6 (BBD: 20/Nov/2026)

EYS

EYS Superior Bird's Nest Elderberry 70ml x 6 (BBD: 20/Nov/2026)

420g

39% off
$53.33 $88.00
$12.70/ 100g
Shop JFC Online
EYS Superior Bird's Nest Sakura (70ml×6ea) (BBD: 20/Nov/2026)

EYS

EYS Superior Bird's Nest Sakura (70ml×6ea) (BBD: 20/Nov/2026)

420g

39% off
$53.33 $88.00
$12.70/ 100g
Shop JFC Online
EYS Superior Bird's Nest Orchid 70ml x 6ea (BBD: 21/Nov/2026)

EYS

EYS Superior Bird's Nest Orchid 70ml x 6ea (BBD: 21/Nov/2026)

80g

39% off
$53.33 $88.00
$66.66/ 100g
Shop JFC Online
EYS Superior Bird's Nest With Reduced Sugar 70ml x 6ea (BBD: 20/Nov/2026)

EYS

EYS Superior Bird's Nest With Reduced Sugar 70ml x 6ea (BBD: 20/Nov/2026)

300g

37% off
$46.45 $74.00
$15.48/ 100g
Shop JFC Online
EYS Superior Bird's Nest With Rock Sugar 70ml x 6ea (BBD: 19/Nov/2026)

EYS

EYS Superior Bird's Nest With Rock Sugar 70ml x 6ea (BBD: 19/Nov/2026)

300g

37% off
$46.45 $74.00
$15.48/ 100g
Shop JFC Online
EYS Superior Bird's Nest Sugar Free 70ml x 6ea (BBD: 21/Nov/2026)

EYS

EYS Superior Bird's Nest Sugar Free 70ml x 6ea (BBD: 21/Nov/2026)

500g

36% off
$46.93 $74.00
$9.39/ 100g
Shop JFC Online
Deep Cleansing Lotion Moist 99ml

Hanajirushi

Deep Cleansing Lotion Moist 99ml

99ml

35% off
$3.90 $6.00
$3.94/ 100ml
Shop JFC Online
MediQtto Fluffy Pajama Leggings Navy Gray Size M

MediQttO

MediQtto Fluffy Pajama Leggings Navy Gray Size M

35% off
$43.55 $67.00
Shop JFC Online
Outdoor Insect Repellent Paper

Welco

Outdoor Insect Repellent Paper

35% off
$5.85 $9.00
Shop JFC Online
MediQtto Fluffy Pajama Leggings Navy Gray Size L

MediQttO

MediQtto Fluffy Pajama Leggings Navy Gray Size L

35% off
$43.55 $67.00
Shop JFC Online
MediQtto Spats Type Lavender Size M

MediQttO

MediQtto Spats Type Lavender Size M

34% off
$39.20 $60.30
Shop JFC Online
MediQtto Spats Type Lavender Size L

MediQttO

MediQtto Spats Type Lavender Size L

34% off
$39.20 $60.30
Shop JFC Online
FUNWARI Gomadare Mochi 60g (BBD: 31/Oct/2026)

Echigo Seika

FUNWARI Gomadare Mochi 60g (BBD: 31/Oct/2026)

30% off
$4.16 $5.95
$6.93/ 100g
Shop JFC Online
Shiro Umezu 500ml (BBD: 31/Oct/2026) + FREE DRIED SEAWEED

Shiro

Shiro Umezu 500ml (BBD: 31/Oct/2026) + FREE DRIED SEAWEED

29% off
$5.11 $7.30
$1.02/ 100ml
Shop JFC Online
HAKATA Hakata no Shio Ume 25g (50pc) (BBD: 07/Nov/2026)

Hakata

HAKATA Hakata no Shio Ume 25g (50pc) (BBD: 07/Nov/2026)

30g

30% off
$6.16 $8.80
$20.53/ 100g
Shop JFC Online
TSUJI SEIYU Flavor Oil Wasabi 65g (BBD: 11/Nov/2026) + FREE DRIED SEAWEED

TSUJI SEIYU

TSUJI SEIYU Flavor Oil Wasabi 65g (BBD: 11/Nov/2026) + FREE DRIED SEAWEED

65g

30% off
$4.27 $6.10
$6.57/ 100g
Shop JFC Online
MISHIMA Pirikara Ninniku Furikake 200g (BBD: 10/Oct/2026)

Mishima

MISHIMA Pirikara Ninniku Furikake 200g (BBD: 10/Oct/2026)

205g

30% off
$10.57 $15.10
$5.16/ 100g
Shop JFC Online
Crunchy Soy Sauce with Crushed Almond (Pouch) 270g (BBD: 26/Nov/2026)

Kikkoman

Crunchy Soy Sauce with Crushed Almond (Pouch) 270g (BBD: 26/Nov/2026)

300g

30% off
$33.67 $48.10
$11.22/ 100g
Shop JFC Online
HANAMARUKI Classic Miso Soup 740g (BBD: 27/Oct/2026) + FREE DRIED SEAWEED

Hanamaruki

HANAMARUKI Classic Miso Soup 740g (BBD: 27/Oct/2026) + FREE DRIED SEAWEED

740g

30% off
$28.35 $40.50
$3.83/ 100g
Shop JFC Online
Shirataki 350g (BBD: 26/Oct/2026)

KOGANE

Shirataki 350g (BBD: 26/Oct/2026)

30% off
$2.80 $4.00
$0.80/ 100g
Shop JFC Online
MISHIMA 5 Grain Sesame Salt 36g (BBD: 28/Oct/2026)

Mishima

MISHIMA 5 Grain Sesame Salt 36g (BBD: 28/Oct/2026)

36g

25% off
$1.72 $2.30
$4.78/ 100g
Shop JFC Online

My Basket