✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Luhua Black Rice Vinegar 500ml

Luhua Black Rice Vinegar 500ml

500ml

71% off
$1.99 $6.99
$0.40/ 100ml
Shop eBest
[Great Deal Clearance] Fengyan Refined Non-Iodized Table Salt 400g

[Great Deal Clearance] Fengyan Refined Non-Iodized Table Salt 400g

400g

66% off
$0.99 $2.99
$0.25/ 100g
Shop eBest
Tantanxiang Refined Chopped Chili 210g

Tantanxiang Refined Chopped Chili 210g

210g

60% off
$1.99 $4.99
$0.95/ 100g
Shop eBest
Cup Noodles Curry Seafood Flavor, 101g  >

Cup Noodles Curry Seafood Flavor, 101g >

53% off
$1.99 $4.29
$1.97/ 100g
Shop eBest
Nissin Cup Noodles Rich Pork Bone Flavor, 102g  >

Nissin Cup Noodles Rich Pork Bone Flavor, 102g >

53% off
$1.99 $4.29
$1.95/ 100g
Shop eBest
McCormick Crispy Spicy Coating For Chicken 45g

McCormick Crispy Spicy Coating For Chicken 45g

45g

53% off
$1.99 $4.24
$4.42/ 100g
Shop eBest
Chongming Rice 5kg

Chongming Rice 5kg

5kg

51% off
$22.88 $47.50
$4.58/ 1kg
Shop eBest
Nissin Demae Iccho Sesame Oil Flavour Cup Noodles 71g

Nissin Demae Iccho Sesame Oil Flavour Cup Noodles 71g

71g

50% off
$1.99 $3.99
$2.80/ 100g
Shop eBest
Nissin Demae Iccho Black Garlic Oil Tonkotsu Flavour Cup Noodles 72g

Nissin Demae Iccho Black Garlic Oil Tonkotsu Flavour Cup Noodles 72g

72g

50% off
$1.99 $3.99
$2.76/ 100g
Shop eBest
Shiwei Xianpin Crispy Bean Curd Rolls 120g (10 Rolls)

Shiwei Xianpin Crispy Bean Curd Rolls 120g (10 Rolls)

50% off
$2.49 $4.99
$2.08/ 100g
Shop eBest
Yingkeyuan Winter Bamboo Shoots 260g

Yingkeyuan Winter Bamboo Shoots 260g

260g

50% off
$2.49 $4.99
$0.96/ 100g
Shop eBest
Shoo Loong Kan Hotpot Base Tomato Flavour 150g

Shoo Loong Kan Hotpot Base Tomato Flavour 150g

150g

50% off
$2.49 $4.99
$1.66/ 100g
Shop eBest
Nissin Demae Iccho Instant Noodle Five Spice Beef Flavour 100g*5

Nissin Demae Iccho Instant Noodle Five Spice Beef Flavour 100g*5

50% off
$4.29 $8.59
$4.29/ 100g
Shop eBest
Yimei Premium Dried Seaweed 40g

Yimei Premium Dried Seaweed 40g

40g

49% off
$4.50 $8.99
$11.25/ 100g
Shop eBest
Qianfen Xishi Chopped Chili Stir-Fried Rice Noodles 280g

Qianfen Xishi Chopped Chili Stir-Fried Rice Noodles 280g

280g

49% off
$3.50 $6.99
$1.25/ 100g
Shop eBest
Huanglong Hotpot Sweet Potato Noodles 240g

Huanglong Hotpot Sweet Potato Noodles 240g

240g

46% off
$1.59 $2.99
$0.66/ 100g
Shop eBest
Brother Bean Curd Sticks 250g

Brother Bean Curd Sticks 250g

250g

45% off
$2.99 $5.50
$1.20/ 100g
Shop eBest
Chubang Naturally Brewed Soybean Paste 340g

Chubang Naturally Brewed Soybean Paste 340g

340g

44% off
$2.49 $4.50
$0.73/ 100g
Shop eBest
Shoo Loong Kan Three Delicacies Hotpot Soup Base 158g

Shoo Loong Kan Three Delicacies Hotpot Soup Base 158g

158g

44% off
$2.49 $4.49
$1.58/ 100g
Shop eBest
Yingkeyuan Glutinous Bamboo Shoots 260g

Yingkeyuan Glutinous Bamboo Shoots 260g

260g

44% off
$2.79 $4.99
$1.07/ 100g
Shop eBest
Beidahuang Zhizhen  Wuchang Rice 5kg, Original Grain Daohuaxiang No. 2

Beidahuang Zhizhen Wuchang Rice 5kg, Original Grain Daohuaxiang No. 2

43% off
$44.99 $79.99
$9.00/ 1kg
Shop eBest
Squid Brand Sweet Fish Sauce 300ml

Squid Brand Sweet Fish Sauce 300ml

300ml

43% off
$2.25 $3.99
$0.75/ 100ml
Shop eBest
Longxing Spicy Sauerkraut 350g

Longxing Spicy Sauerkraut 350g

350g

43% off
$1.99 $3.50
$0.57/ 100g
Shop eBest
Chubanniang Corn Starch (Stand-Up Pouch) 220g

Chubanniang Corn Starch (Stand-Up Pouch) 220g

220g

43% off
$1.99 $3.50
$0.90/ 100g
Shop eBest

My Basket