✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Samyang Buldak 2x Hot Chicken Flavour Ramen Cup 70g

Samyang

Samyang Buldak 2x Hot Chicken Flavour Ramen Cup 70g

70g

81% off
$3.99 $21.00
$5.70/ 100g
Shop Asian Pantry
Lobo Roast Red Pork Seasoning Mix 100g

Lobo

Lobo Roast Red Pork Seasoning Mix 100g

100g

50% off
$2.99 $5.99
$2.99/ 100g
Shop Asian Pantry
S&B Wasabi Tube 43g

S&B

S&B Wasabi Tube 43g

43g

45% off
$2.99 $5.50
$6.95/ 100g
Shop Asian Pantry
Huy Fong Sriracha Hot Chilli Sauce 793g

Huy Fong

Huy Fong Sriracha Hot Chilli Sauce 793g

793g

45% off
$11.99 $22.00
$1.51/ 100g
Shop Asian Pantry
Perfect Fine Foods Yellow Colour 20g

Perfect Fine Foods

Perfect Fine Foods Yellow Colour 20g

20g

43% off
$1.99 $3.50
$9.95/ 100g
Shop Asian Pantry
Nongshim Soon Veggie Ramyun

Nongshim

Nongshim Soon Veggie Ramyun

600g

42% off
$9.49 $16.49
$1.58/ 100g
Shop Asian Pantry
Yamaki Steamed Egg Custard Seasoning 3P 45ml

Yamaki

Yamaki Steamed Egg Custard Seasoning 3P 45ml

45ml

40% off
$2.99 $5.00
$6.64/ 100ml
Shop Asian Pantry
Chef's Choice Banana Blossom in Brine (Vegan) 510g

Chef's Choice

Chef's Choice Banana Blossom in Brine (Vegan) 510g

510g

40% off
$2.99 $4.99
$0.59/ 100g
Shop Asian Pantry
Huy Fong Chilli Garlic Sauce 510g

Huy Fong

Huy Fong Chilli Garlic Sauce 510g

510g

40% off
$11.99 $20.00
$2.35/ 100g
Shop Asian Pantry
Obento Sushi Rice 1kg

Obento

Obento Sushi Rice 1kg

1kg

37% off
$4.99 $7.99
$4.99/ 1kg
Shop Asian Pantry
Perfect Fine Foods Sweet Paprika 50g

Perfect Fine Foods

Perfect Fine Foods Sweet Paprika 50g

50g

35% off
$1.99 $3.10
$3.98/ 100g
Shop Asian Pantry
Perfect Fine Foods Green Cardamon Pods 15g

Perfect Fine Foods

Perfect Fine Foods Green Cardamon Pods 15g

15g

35% off
$4.50 $7.00
$30.00/ 100g
Shop Asian Pantry
Mama Minced Pork Noodles 60g

Mama

Mama Minced Pork Noodles 60g

60g

34% off
$0.99 $1.50
$1.65/ 100g
Shop Asian Pantry
Perfect Fine Foods White Sesame Seeds 100g

Perfect Fine Foods

Perfect Fine Foods White Sesame Seeds 100g

100g

33% off
$2.99 $4.50
$2.99/ 100g
Shop Asian Pantry
Kewpie Mayonnaise 1kg

Kewpie

Kewpie Mayonnaise 1kg

1kg

33% off
$20.99 $31.49
$20.99/ 1kg
Shop Asian Pantry
Perfect Fine Foods Black Eye Beans 375g

Perfect Fine Foods

Perfect Fine Foods Black Eye Beans 375g

375g

32% off
$3.99 $5.90
$1.06/ 100g
Shop Asian Pantry
Perfect Fine Foods Five Spice Powder 500g

Perfect Fine Foods

Perfect Fine Foods Five Spice Powder 500g

500g

32% off
$8.80 $13.00
$1.76/ 100g
Shop Asian Pantry
JHL Superior Quality Tapioca Pearl 400g

JHL

JHL Superior Quality Tapioca Pearl 400g

400g

31% off
$2.69 $3.95
$0.67/ 100g
Shop Asian Pantry
Goldfish Brand Dried Red Annatto Seed 100g

Goldfish Brand

Goldfish Brand Dried Red Annatto Seed 100g

100g

31% off
$4.80 $7.00
$4.80/ 100g
Shop Asian Pantry
Maggi Oyster Sauce 500g

Maggi

Maggi Oyster Sauce 500g

500g

31% off
$5.49 $8.00
$1.10/ 100g
Shop Asian Pantry
Gold Diamond Tusino Curing Powder 350g

Gold Diamond

Gold Diamond Tusino Curing Powder 350g

350g

31% off
$5.50 $7.99
$1.57/ 100g
Shop Asian Pantry
Penta Tom Yum Paste 908g

Penta

Penta Tom Yum Paste 908g

908g

30% off
$12.49 $18.00
$1.38/ 100g
Shop Asian Pantry
Goldfish Brand Lychee In Syrup 565g

Goldfish Brand

Goldfish Brand Lychee In Syrup 565g

565g

30% off
$4.29 $6.15
$0.76/ 100g
Shop Asian Pantry
Double Phoenix Shao Xing Cooking Wine 640ml

Double Phoenix

Double Phoenix Shao Xing Cooking Wine 640ml

640ml

30% off
$3.49 $4.99
$0.55/ 100ml
Shop Asian Pantry

My Basket