✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Tassal Tasmanian Salmon Portions - 2 Pieces, 360g [Limit 1 PP]

Tassal

Tassal Tasmanian Salmon Portions - 2 Pieces, 360g [Limit 1 PP]

360g

53% off
$11.99 $25.69
$3.33/ 100g
Shop uMall
Hanabi Golden Pomfret 500g

Hanabi

Hanabi Golden Pomfret 500g

500g

51% off
$8.39 $17.19
$1.68/ 100g
Shop uMall
Frozen Angus Grain-Fed Beef Brisket Dice 500g – Export Grade

Umall Fresh

Frozen Angus Grain-Fed Beef Brisket Dice 500g – Export Grade

500g

41% off
$8.39 $14.29
$1.68/ 100g
Shop uMall
Frozen Whelk Meat - Large Size 1kg

Umall Fresh

Frozen Whelk Meat - Large Size 1kg

1kg

33% off
$31.49 $47.09
$31.49/ 1kg
Shop uMall
Ge Liang Hao Jellyfish Head Salad with Enoki Mushrooms, Bamboo Shoots & Peanuts 500g

Ge Liang Hao

Ge Liang Hao Jellyfish Head Salad with Enoki Mushrooms, Bamboo Shoots & Peanuts 500g

500g

30% off
$7.50 $10.79
$1.50/ 100g
Shop uMall
Jiujiuya Shredded Duck Neck, BBQ Flavour 60g

Jiujiuya

Jiujiuya Shredded Duck Neck, BBQ Flavour 60g

60g

29% off
$2.59 $3.69
$4.32/ 100g
Shop uMall
Jiujiuya Spicy Shredded Duck Neck 60g

Jiujiuya

Jiujiuya Spicy Shredded Duck Neck 60g

60g

29% off
$2.59 $3.69
$4.32/ 100g
Shop uMall
Neighbor Wang Frozen Taiwanese Garlic Sausages - 400g

Neighbor Wang

Neighbor Wang Frozen Taiwanese Garlic Sausages - 400g

400g

29% off
$11.39 $16.19
$2.85/ 100g
Shop uMall
ama Frozen Cooked Peeled Tail-On Prawns with Dipping Sauce, Size 26/30 313.4g

ama

ama Frozen Cooked Peeled Tail-On Prawns with Dipping Sauce, Size 26/30 313.4g

313.4g

28% off
$13.79 $19.39
$4.40/ 100g
Shop uMall
Frozen Sashimi-Grade Tuna Block 300g

Umall Fresh

Frozen Sashimi-Grade Tuna Block 300g

300g

28% off
$14.29 $20.09
$4.76/ 100g
Shop uMall
Frozen Pork Belly Slice Rolls for Hot Pot 250g

Umall Fresh

Frozen Pork Belly Slice Rolls for Hot Pot 250g

250g

28% off
$7.19 $10.09
$2.88/ 100g
Shop uMall
Five-Spice Braised Pork Head Slices 200g - Ready to Eat

Umall Fresh

Five-Spice Braised Pork Head Slices 200g - Ready to Eat

200g

28% off
$8.69 $12.19
$4.34/ 100g
Shop uMall
Frozen Angus Grain-Fed Gravy Beef 1kg - Beef Shank for Slow Cooking

Umall Fresh

Frozen Angus Grain-Fed Gravy Beef 1kg - Beef Shank for Slow Cooking

1kg

28% off
$20.39 $28.59
$20.39/ 1kg
Shop uMall
Australian Cooked Frozen Western Rock Lobster – Whole 740g

Umall Fresh

Australian Cooked Frozen Western Rock Lobster – Whole 740g

740g

28% off
$78.59 $110.09
$10.62/ 100g
Shop uMall
Tarni Sashimi Grade Frozen Wild Tiger Prawns Size 13/15 - 1kg

Tarni

Tarni Sashimi Grade Frozen Wild Tiger Prawns Size 13/15 - 1kg

1kg

28% off
$32.19 $45.09
$32.19/ 1kg
Shop uMall
BESTORE Sichuan-Style Mala Pork Jerky 100g - Spicy Pork Slices Snack

BESTORE

BESTORE Sichuan-Style Mala Pork Jerky 100g - Spicy Pork Slices Snack

100g

28% off
$7.49 $10.49
$7.49/ 100g
Shop uMall
Prime Catch Frozen Australian Deep Sea Red Prawns 2.5kg

Prime Catch

Prime Catch Frozen Australian Deep Sea Red Prawns 2.5kg

2.5kg

28% off
$61.19 $85.69
$24.48/ 1kg
Shop uMall
Frozen Angus Grain-Fed Beef Conical C Shank 1kg - Beef Shin for Braising & Slow Cooking

Umall Fresh

Frozen Angus Grain-Fed Beef Conical C Shank 1kg - Beef Shin for Braising & Slow Cooking

1kg

28% off
$24.49 $34.29
$24.49/ 1kg
Shop uMall
Tarni Sashimi-Grade Frozen Wild-Caught Australian Banana Prawns 16/20 – 1kg

Tarni

Tarni Sashimi-Grade Frozen Wild-Caught Australian Banana Prawns 16/20 – 1kg

1kg

28% off
$25.49 $35.69
$25.49/ 1kg
Shop uMall
AUSTRAL Raw Banana Prawn Cutlets 26/30 1kg

AUSTRAL

AUSTRAL Raw Banana Prawn Cutlets 26/30 1kg

1kg

28% off
$45.99 $64.39
$45.99/ 1kg
Shop uMall
Japanese Roe-Off Scallops (Frozen) 1kg – B Grade

Umall Fresh

Japanese Roe-Off Scallops (Frozen) 1kg – B Grade

1kg

28% off
$50.99 $71.39
$50.99/ 1kg
Shop uMall
Premium Wagyu Beef Dice 500g – Diced Wagyu Cubes for Stir-Fry & Skewers

Umall Fresh

Premium Wagyu Beef Dice 500g – Diced Wagyu Cubes for Stir-Fry & Skewers

500g

26% off
$14.19 $19.39
$2.84/ 100g
Shop uMall
M7+ Wagyu Karubi Boneless Short Rib Slices (Charcoal Grill Ready) – 150g

Umall Fresh

M7+ Wagyu Karubi Boneless Short Rib Slices (Charcoal Grill Ready) – 150g

150g

26% off
$13.19 $17.99
$8.79/ 100g
Shop uMall
Ribeye Steak (Cube Roll) M5+ 230g - Scotch Fillet

Umall Fresh

Ribeye Steak (Cube Roll) M5+ 230g - Scotch Fillet

230g

26% off
$31.19 $42.49
$13.56/ 100g
Shop uMall

My Basket