✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Dried Shiitake Mushroom 100g

Dynasty

Dried Shiitake Mushroom 100g

100g

20% off
$4.32 $5.40
$4.32/ 100g
Shop JFC Online
Dried Shiitake Mushroom 500g

J-Basket

Dried Shiitake Mushroom 500g

500g

20% off
$21.04 $26.30
$4.21/ 100g
Shop JFC Online
Dried Sliced Kikurage Fungus 2mm 1kg

J-Basket

Dried Sliced Kikurage Fungus 2mm 1kg

1kg

20% off
$21.36 $26.70
$21.36/ 1kg
Shop JFC Online
SHINSHIN Karami Hato Kyuri 90g

SHINSHIN

SHINSHIN Karami Hato Kyuri 90g

90g

20% off
$2.48 $3.10
$2.76/ 100g
Shop JFC Online
OBANEYA Assari Ume Gobo 150g

OBANEYA

OBANEYA Assari Ume Gobo 150g

150g

20% off
$4.96 $6.20
$3.31/ 100g
Shop JFC Online
Dried Sliced Shiitake Mushroom 60g

Dynasty

Dried Sliced Shiitake Mushroom 60g

60g

20% off
$3.36 $4.20
$5.60/ 100g
Shop JFC Online
Dried Kikurage Black Fungus 100g

Dynasty

Dried Kikurage Black Fungus 100g

100g

20% off
$4.56 $5.70
$4.56/ 100g
Shop JFC Online
YAMAFUKU Junsai Mizuni 300g

Yamafuku

YAMAFUKU Junsai Mizuni 300g

300g

$21.40
$7.13/ 100g
Shop JFC Online
HANA Nameko Mizuni 500g

Hanamaruki

HANA Nameko Mizuni 500g

500g

$16.40
$3.28/ 100g
Shop JFC Online
Nametake 200g

Kobayashi

Nametake 200g

200g

$5.30
$2.65/ 100g
Shop JFC Online
Sansai Fumi 1kg

Ohori

Sansai Fumi 1kg

1kg

$17.60
$17.60/ 1kg
Shop JFC Online
SHINANO Nametake 200g

Shinano

SHINANO Nametake 200g

200g

$5.50
$2.75/ 100g
Shop JFC Online

My Basket