✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Bundle of Asparagus

Umall Fresh

Bundle of Asparagus

77% off
$1.59 $7.19
Shop uMall
Broccoli 900g

Umall Fresh

Broccoli 900g

900g

67% off
$3.69 $11.19
$0.41/ 100g
Shop uMall
Purple Cabbage - 1 Whole Piece

Umall Fresh

Purple Cabbage - 1 Whole Piece

1kg

66% off
$3.19 $9.49
$3.19/ 1kg
Shop uMall
Betty Blues Blueberries - 125g

Betty Blues

Betty Blues Blueberries - 125g

125g

62% off
$5.79 $15.39
$4.63/ 100g
Shop uMall
Driscoll's Jumbo Blueberries - 125g

Driscoll's

Driscoll's Jumbo Blueberries - 125g

125g

62% off
$6.19 $16.39
$4.95/ 100g
Shop uMall
Lemons - 3 pieces

Umall Fresh

Lemons - 3 pieces

3 pieces

59% off
$2.49 $6.09
Shop uMall
Light Green Zucchini - 1kg

Umall Fresh

Light Green Zucchini - 1kg

1kg

57% off
$8.19 $19.49
$8.19/ 1kg
Shop uMall
Iceberg Lettuce - 1 Head

Umall Fresh

Iceberg Lettuce - 1 Head

1 Head

56% off
$2.69 $6.19
Shop uMall
Sweek Corns, 3-Pack (500g)

Umall Fresh

Sweek Corns, 3-Pack (500g)

56% off
$5.79 $13.29
$1.16/ 100g
Shop uMall
Shanghai Bok Choy - 1 Bunch

Umall Fresh

Shanghai Bok Choy - 1 Bunch

1 Bunch

54% off
$0.99 $2.19
Shop uMall
Cauliflower - 1 Piece

Umall Fresh

Cauliflower - 1 Piece

1 Piece

52% off
$4.59 $9.59
Shop uMall
Bundle of Garlic Scapes

Umall Fresh

Bundle of Garlic Scapes

51% off
$2.29 $4.69
Shop uMall
Organic Chinese Cauliflower (Leafless) - 900g

Umall Fresh

Organic Chinese Cauliflower (Leafless) - 900g

900g

50% off
$5.69 $11.59
$0.63/ 100g
Shop uMall
Cara Cara Blood Oranges - 0.9kg

Umall Fresh

Cara Cara Blood Oranges - 0.9kg

0.9kg

50% off
$3.09 $6.29
$3.43/ 1kg
Shop uMall
Grapefruit - 1 Piece

Umall Fresh

Grapefruit - 1 Piece

1 Piece

50% off
$1.59 $3.19
Shop uMall
Baby Bok Choy, Pack of 2

Umall Fresh

Baby Bok Choy, Pack of 2

50% off
$4.79 $9.59
Shop uMall
Hydroponically Grown Shanghai Bok Choy - 1 Bundle

Umall Fresh

Hydroponically Grown Shanghai Bok Choy - 1 Bundle

1g

46% off
$1.49 $2.79
$149.00/ 100g
Shop uMall
Ruby Gold Sweet Crisp Apples - 1kg

Umall Fresh

Ruby Gold Sweet Crisp Apples - 1kg

1kg

46% off
$5.79 $10.79
$5.79/ 1kg
Shop uMall
Red Potatoes 1kg

Umall Fresh

Red Potatoes 1kg

1kg

42% off
$4.59 $7.99
$4.59/ 1kg
Shop uMall
Sweet Potatoes 1kg

Umall Fresh

Sweet Potatoes 1kg

1kg

41% off
$4.19 $7.19
$4.19/ 1kg
Shop uMall
Fresh Kale - 1 Bunch

Umall Fresh

Fresh Kale - 1 Bunch

1 Bunch

40% off
$1.89 $3.19
Shop uMall
Fresh Radishes - 1 Bunch

Umall Fresh

Fresh Radishes - 1 Bunch

1 Bunch

40% off
$2.49 $4.19
Shop uMall
Navel Oranges 3kg

Umall Fresh

Navel Oranges 3kg

3kg

38% off
$5.19 $8.49
$1.73/ 1kg
Shop uMall
Fresh Chinese Lettuce - 1 Bundle

Umall Fresh

Fresh Chinese Lettuce - 1 Bundle

1g

38% off
$1.89 $3.09
$189.00/ 100g
Shop uMall

My Basket