✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Emerald Whole Spotted Babylon Whelks (Frozen) 1kg

Emerald

Emerald Whole Spotted Babylon Whelks (Frozen) 1kg

1kg

55% off
$14.19 $32.19
$14.19/ 1kg
Shop uMall
Frozen Pork & Cabbage Dumplings - 1kg

Umall Fresh

Frozen Pork & Cabbage Dumplings - 1kg

1kg

46% off
$9.99 $18.69
$9.99/ 1kg
Shop uMall
Haifusheng Chaozhou Beef Hotpot Porridge - 40g

Haifusheng

Haifusheng Chaozhou Beef Hotpot Porridge - 40g

40g

42% off
$2.19 $3.79
$5.47/ 100g
Shop uMall
Happy Family Kitchen Frozen Chive and Pork Dumplings - 15 Pieces

Happy Family Kitchen (Hejiahuan)

Happy Family Kitchen Frozen Chive and Pork Dumplings - 15 Pieces

15 Pieces

41% off
$9.59 $16.29
Shop uMall
Premium Basa Fish Fillets - 800g

Baiweixian

Premium Basa Fish Fillets - 800g

800g

39% off
$7.39 $12.29
$0.92/ 100g
Shop uMall
Li Hailong Mild Spicy Malatang - 387g

Li Hailong

Li Hailong Mild Spicy Malatang - 387g

387g

39% off
$4.59 $7.59
$1.19/ 100g
Shop uMall
COOK-TOK K-Pop Super Spicy Korean Tteokbokki Rice Cake Balls 108g

COOK-TOK

COOK-TOK K-Pop Super Spicy Korean Tteokbokki Rice Cake Balls 108g

108g

37% off
$3.59 $5.79
$3.32/ 100g
Shop uMall
Likoufu Frozen Black Glutinous Rice Dumplings - 10 Pieces, 200g

Lee Kum Kee

Likoufu Frozen Black Glutinous Rice Dumplings - 10 Pieces, 200g

200g

36% off
$2.59 $4.09
$1.29/ 100g
Shop uMall
Frozen Ruyi Spanish Mackerel Dumplings 22pcs 396g

Ruyi

Frozen Ruyi Spanish Mackerel Dumplings 22pcs 396g

396g

35% off
$6.69 $10.39
$1.69/ 100g
Shop uMall
Da Hong Pao Red Soup Hot Pot Base - 400g

Da Hong Pao

Da Hong Pao Red Soup Hot Pot Base - 400g

400g

34% off
$4.19 $6.39
$1.05/ 100g
Shop uMall
Shibaxiang Frozen Garlic Sausage - 600g

Shibaxiang

Shibaxiang Frozen Garlic Sausage - 600g

600g

32% off
$12.99 $19.29
$2.17/ 100g
Shop uMall
Synear Frozen Hand-Made Chive and Egg Dumplings - 400g

Synear

Synear Frozen Hand-Made Chive and Egg Dumplings - 400g

400g

32% off
$4.19 $6.19
$1.05/ 100g
Shop uMall
Old Chef Frozen Celery & Pork Dumplings - 600g

Old Chef

Old Chef Frozen Celery & Pork Dumplings - 600g

600g

30% off
$6.69 $9.69
$1.11/ 100g
Shop uMall
Haidilao Magic Cook Frozen Savory Fish Cakes – 500g - Fish Patties for Hot Pot & Stir-Fry

Haidilao Magic Cook

Haidilao Magic Cook Frozen Savory Fish Cakes – 500g - Fish Patties for Hot Pot & Stir-Fry

500g

30% off
$12.49 $17.89
$2.50/ 100g
Shop uMall
Frozen Northeastern-Style Pork and Pickled Cabbage Dumplings 1kg

Umall Fresh

Frozen Northeastern-Style Pork and Pickled Cabbage Dumplings 1kg

1kg

30% off
$9.99 $14.29
$9.99/ 1kg
Shop uMall
Surasang Bulgogi Flavour Gyoza 454g

Surasang

Surasang Bulgogi Flavour Gyoza 454g

454g

29% off
$5.09 $7.19
$1.12/ 100g
Shop uMall
Aojia Taishan Frozen Shredded Dried Tofu 300g

Aojia

Aojia Taishan Frozen Shredded Dried Tofu 300g

300g

29% off
$4.39 $6.19
$1.46/ 100g
Shop uMall
Frozen Ruyi Mini Goldfish Yellow Croaker Wontons, 20 Pieces, 175g

Ruyi

Frozen Ruyi Mini Goldfish Yellow Croaker Wontons, 20 Pieces, 175g

175g

29% off
$4.89 $6.89
$2.79/ 100g
Shop uMall
Azijia Seaweed & Pork Mini Wontons (Frozen) - 15 Pieces

Azijia

Azijia Seaweed & Pork Mini Wontons (Frozen) - 15 Pieces

15 Pieces

28% off
$10.29 $14.49
Shop uMall
Fresh Choice Frozen Whole Squid 700g

Fresh Choice

Fresh Choice Frozen Whole Squid 700g

700g

28% off
$12.29 $17.29
$1.76/ 100g
Shop uMall
Frozen Sea Urchin & Prawn Har Gow 480g - Dim Sum Dumplings

Umall Fresh

Frozen Sea Urchin & Prawn Har Gow 480g - Dim Sum Dumplings

480g

28% off
$14.79 $20.79
$3.08/ 100g
Shop uMall
Frozen Chinese Dim Sum Prawn Har Gow Dumplings 480g

Umall Fresh

Frozen Chinese Dim Sum Prawn Har Gow Dumplings 480g

480g

28% off
$14.79 $20.79
$3.08/ 100g
Shop uMall
Frozen Black Truffle Prawn Har Gow 480g - Cantonese Prawn Dumplings

Umall Fresh

Frozen Black Truffle Prawn Har Gow 480g - Cantonese Prawn Dumplings

480g

28% off
$14.79 $20.79
$3.08/ 100g
Shop uMall
Beifang Frozen Spicy Hot Pot Beef 250g

Beifang

Beifang Frozen Spicy Hot Pot Beef 250g

250g

28% off
$9.39 $13.19
$3.76/ 100g
Shop uMall

My Basket