✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Shitogi Natto 2p 89.4g (BBD: 05/Oct/2026)

Kanasago

Shitogi Natto 2p 89.4g (BBD: 05/Oct/2026)

30% off
$3.57 $5.10
$3.99/ 100g
Shop JFC Online
JA TOKACHI Memuro Edamame Kiwami 300g

JA TOKACHI

JA TOKACHI Memuro Edamame Kiwami 300g

300g

20% off
$4.19 $5.24
$1.40/ 100g
Shop JFC Online
AU Wagyu Slice MB6-7 (1.7mm) 300g

BA

AU Wagyu Slice MB6-7 (1.7mm) 300g

300g

20% off
$12.30 $15.38
$4.10/ 100g
Shop JFC Online
Mochi Ice Green Tea 92g

MAEDAEN

Mochi Ice Green Tea 92g

92g

20% off
$5.60 $7.00
$6.09/ 100g
Shop JFC Online
Matcha Monaka 150ml

Imuraya

Matcha Monaka 150ml

150ml

19% off
$3.20 $4.00
$2.13/ 100ml
Shop JFC Online
Matcha Vanilla Soft 6pc 450ml

Futaba

Matcha Vanilla Soft 6pc 450ml

450ml

20% off
$8.24 $10.30
$1.83/ 100ml
Shop JFC Online
J&K MAX Pork Gyoza 20gx60pc 1.2kg

J&K

J&K MAX Pork Gyoza 20gx60pc 1.2kg

1.2kg

20% off
$22.40 $28.00
$18.67/ 1kg
Shop JFC Online
FUTABA Dandy Monaka 160ml

Futaba

FUTABA Dandy Monaka 160ml

160ml

19% off
$3.20 $4.00
$2.00/ 100ml
Shop JFC Online
Hokkaido Soft Cream 180ml

Taguchi

Hokkaido Soft Cream 180ml

180ml

19% off
$3.20 $4.00
$1.78/ 100ml
Shop JFC Online
IMURAYA Matcha Tsubuan 300ml

IMURAYA

IMURAYA Matcha Tsubuan 300ml

300ml

19% off
$6.96 $8.70
$2.32/ 100ml
Shop JFC Online
KOISHIYA Abura Age 45g (3pc)

KOISHIYA

KOISHIYA Abura Age 45g (3pc)

20% off
$2.08 $2.60
$4.62/ 100g
Shop JFC Online
Mango Gelato 125ml

Maedaen

Mango Gelato 125ml

125ml

19% off
$3.20 $4.00
$2.56/ 100ml
Shop JFC Online
Matcha Soft Cream 180ml

Taguchi

Matcha Soft Cream 180ml

180ml

20% off
$4.80 $6.00
$2.67/ 100ml
Shop JFC Online
Agedashi Tofu 40g 1kg 25pc

JFC

Agedashi Tofu 40g 1kg 25pc

1kg

20% off
$16.40 $20.50
$16.40/ 1kg
Shop JFC Online
Black Sesame Ice Cream 125ml

Maedaen

Black Sesame Ice Cream 125ml

125ml

19% off
$3.20 $4.00
$2.56/ 100ml
Shop JFC Online
Boba Koku Tou Milk Ice Bar 5pc

ORANGE

Boba Koku Tou Milk Ice Bar 5pc

20% off
$9.60 $12.00
Shop JFC Online
Prawn Gyoza 25g 40pc 1kg

Cape Merchant

Prawn Gyoza 25g 40pc 1kg

1kg

20% off
$22.48 $28.10
$22.48/ 1kg
Shop JFC Online
Shioyude Edamame 454g

Welpac

Shioyude Edamame 454g

454g

20% off
$2.80 $3.50
$0.62/ 100g
Shop JFC Online
Osaka Sui Gyoza 23-25g 40p

WPM

Osaka Sui Gyoza 23-25g 40p

20% off
$23.04 $28.80
$92.16/ 100g
Shop JFC Online
Maruko Gyoza 400g

WPM

Maruko Gyoza 400g

400g

20% off
$11.76 $14.70
$2.94/ 100g
Shop JFC Online
Hokaido Milk Ice Cream Cup 90ml 4pc 360ml

Imuraya

Hokaido Milk Ice Cream Cup 90ml 4pc 360ml

360ml

20% off
$6.72 $8.40
$1.87/ 100ml
Shop JFC Online
Ichigo Monaka 150ml

Imuraya

Ichigo Monaka 150ml

150ml

20% off
$3.36 $4.20
$2.24/ 100ml
Shop JFC Online
Choco Vanilla Soft 6pc 450ml

Futaba

Choco Vanilla Soft 6pc 450ml

450ml

19% off
$8.80 $11.00
$1.96/ 100ml
Shop JFC Online
Koban Age 120g 3pcs

Kibun

Koban Age 120g 3pcs

3pcs

19% off
$2.72 $3.40
$2.27/ 100g
Shop JFC Online

My Basket