✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Pocari Sweat Isotonic Supply Drink Powder (13g * 5sachets)

Pocari Sweat

Pocari Sweat Isotonic Supply Drink Powder (13g * 5sachets)

90g

72% off
$5.00 $18.00
$5.56/ 100g
Shop Asian Pantry
Ge Xian Weng Grosvenor Momordica Herbal Tea 160g

Ge Xian Weng

Ge Xian Weng Grosvenor Momordica Herbal Tea 160g

160g

49% off
$2.50 $4.99
$1.56/ 100g
Shop Asian Pantry
Nittoh Shine Muscat Drink 8P (Instant) 100g

Nittoh

Nittoh Shine Muscat Drink 8P (Instant) 100g

100g

47% off
$5.99 $11.50
$5.99/ 100g
Shop Asian Pantry
Nutri-Slim Dieters' Tea 60g

Nutri-Slim

Nutri-Slim Dieters' Tea 60g

60g

44% off
$8.79 $15.98
$14.65/ 100g
Shop Asian Pantry
Nescafe Original 240ml (USE BY: 28/10/2026)

Nescafe

Nescafe Original 240ml (USE BY: 28/10/2026)

260g

43% off
$1.99 $3.50
$0.77/ 100g
Shop Asian Pantry
Nestle Coffee Mate Creamer 1000g

Nestle

Nestle Coffee Mate Creamer 1000g

1000g

32% off
$12.90 $19.00
$1.29/ 100g
Shop Asian Pantry
Hata Ramune Drink Strawberry 200ml

Hata

Hata Ramune Drink Strawberry 200ml

200ml

30% off
$3.49 $4.99
$1.75/ 100ml
Shop Asian Pantry
Yoosh Aloe Vera Lychee Drink 500ml

Yoosh

Yoosh Aloe Vera Lychee Drink 500ml

500ml

26% off
$2.49 $3.40
$0.50/ 100ml
Shop Asian Pantry
Yoosh Aloe Vera Honey Drink 500ml

Yoosh

Yoosh Aloe Vera Honey Drink 500ml

500ml

26% off
$2.49 $3.40
$0.50/ 100ml
Shop Asian Pantry
Yeo's Tetra Pak Winter Melon

Yeo's

Yeo's Tetra Pak Winter Melon

1.64kg

26% off
$5.50 $7.50
$3.35/ 1kg
Shop Asian Pantry
Sangaria Ramu Bottle 500ml

Sangaria

Sangaria Ramu Bottle 500ml

500ml

26% off
$3.30 $4.50
$0.66/ 100ml
Shop Asian Pantry
Fanta Lychee Flavoured Drink 320ml

Fanta

Fanta Lychee Flavoured Drink 320ml

320ml

26% off
$2.20 $2.99
$0.69/ 100ml
Shop Asian Pantry
F&N Sarsi Drink 325ml

F&N

F&N Sarsi Drink 325ml

325ml

26% off
$2.20 $2.99
$0.68/ 100ml
Shop Asian Pantry
Sting Energy Berry Blast Flavour

Sting

Sting Energy Berry Blast Flavour

2.23kg

26% off
$13.99 $19.00
$6.27/ 1kg
Shop Asian Pantry
Chaokoh Coconut Juice With Pulp 520ml

Chaokoh

Chaokoh Coconut Juice With Pulp 520ml

520ml

25% off
$2.99 $3.99
$0.58/ 100ml
Shop Asian Pantry
Fanta Strawberry Flavoured Drink 250ml

Fanta

Fanta Strawberry Flavoured Drink 250ml

250ml

23% off
$1.99 $2.60
$0.80/ 100ml
Shop Asian Pantry
Oishi Green Tea Honey Lemon 500ml

Oishi

Oishi Green Tea Honey Lemon 500ml

500ml

23% off
$2.30 $3.00
$0.46/ 100ml
Shop Asian Pantry
Hata Ramune Drink Watermelon  200ml

Hata

Hata Ramune Drink Watermelon 200ml

200ml

22% off
$3.49 $4.50
$1.75/ 100ml
Shop Asian Pantry
Hata Ramune Drink Melon 200ml

Hata

Hata Ramune Drink Melon 200ml

200ml

22% off
$3.49 $4.50
$1.75/ 100ml
Shop Asian Pantry
Hata Ramune Drink Lychee 200ml

Hata

Hata Ramune Drink Lychee 200ml

200ml

22% off
$3.49 $4.50
$1.75/ 100ml
Shop Asian Pantry
Hata Ramune Drink Original 200ml

Hata

Hata Ramune Drink Original 200ml

200ml

22% off
$3.49 $4.50
$1.75/ 100ml
Shop Asian Pantry
Hata Ramune Drink Yuzu  200ml

Hata

Hata Ramune Drink Yuzu 200ml

200ml

22% off
$3.49 $4.50
$1.75/ 100ml
Shop Asian Pantry
Hata Ramune Drink Blueberry 200ml

Hata

Hata Ramune Drink Blueberry 200ml

200ml

22% off
$3.49 $4.50
$1.75/ 100ml
Shop Asian Pantry
Pokka Premium Milk Tea 500m

Pokka

Pokka Premium Milk Tea 500m

550g

20% off
$2.79 $3.50
$0.51/ 100g
Shop Asian Pantry

My Basket