✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Huaseed Sweet Potato Starch - 300g

Huaseed

Huaseed Sweet Potato Starch - 300g

300g

47% off
$2.69 $5.09
$0.90/ 100g
Shop uMall
Huaxiaocheng Frozen Oatmeal Steamed Buns 480g (6 Pieces)

Huaxiaocheng

Huaxiaocheng Frozen Oatmeal Steamed Buns 480g (6 Pieces)

480g

43% off
$3.69 $6.49
$0.77/ 100g
Shop uMall
Ruyee Frozen Chive Dumplings - 5 Pieces, 350g

Ruyee

Ruyee Frozen Chive Dumplings - 5 Pieces, 350g

350g

35% off
$5.39 $8.39
$1.54/ 100g
Shop uMall
Besta Handmade Coconut Latte Lava Buns 300g (6 Pieces) - Frozen Chinese Steamed Dessert Buns

Besta

Besta Handmade Coconut Latte Lava Buns 300g (6 Pieces) - Frozen Chinese Steamed Dessert Buns

300g

35% off
$6.79 $10.49
$2.26/ 100g
Shop uMall
Daliyuan Breakfast Buns, Pack of 10, 400g

Daliyuan

Daliyuan Breakfast Buns, Pack of 10, 400g

400g

35% off
$4.59 $7.09
$1.15/ 100g
Shop uMall
Lejinji Butter-Filled Bread - 320g

Lecker's

Lejinji Butter-Filled Bread - 320g

320g

35% off
$4.79 $7.39
$1.50/ 100g
Shop uMall
Mingjia Frozen Tomato Braised Beef Brisket Soup 700g – Chinese Home-Style Stew

Mingjia

Mingjia Frozen Tomato Braised Beef Brisket Soup 700g – Chinese Home-Style Stew

700g

33% off
$9.49 $14.29
$1.36/ 100g
Shop uMall
Myeongga Braised Beef Brisket Soup in Savory Doenjang Broth - 700g (Frozen)

Myeongga

Myeongga Braised Beef Brisket Soup in Savory Doenjang Broth - 700g (Frozen)

700g

33% off
$9.49 $14.29
$1.36/ 100g
Shop uMall
Myeongga Traditional Slow-Simmered Cantonese-Style Beef Offal Soup (Frozen) – 700g

Myeongga

Myeongga Traditional Slow-Simmered Cantonese-Style Beef Offal Soup (Frozen) – 700g

700g

33% off
$9.49 $14.29
$1.36/ 100g
Shop uMall
Anjoy Frozen Custard Buns - 360g

Anyo

Anjoy Frozen Custard Buns - 360g

360g

32% off
$3.49 $5.19
$0.97/ 100g
Shop uMall
Ruyee Frozen Paper-Wrapped Buns with Shepherd's Purse and Egg - 500g

Ruyee

Ruyee Frozen Paper-Wrapped Buns with Shepherd's Purse and Egg - 500g

500g

32% off
$6.19 $9.19
$1.24/ 100g
Shop uMall
Ruyee Frozen Paper-Wrapped Buns with Mushroom and Vegetable Filling - 500g

Ruyee

Ruyee Frozen Paper-Wrapped Buns with Mushroom and Vegetable Filling - 500g

500g

32% off
$6.19 $9.19
$1.24/ 100g
Shop uMall
Canyuyan Frozen Original Steamed Buns - 6 Pieces, 720g

Canyuyan

Canyuyan Frozen Original Steamed Buns - 6 Pieces, 720g

720g

31% off
$9.29 $13.59
$1.29/ 100g
Shop uMall
Canyuyan Frozen Brown Sugar Longan Steamed Buns - 6 Pieces, 540g

Canyuyan

Canyuyan Frozen Brown Sugar Longan Steamed Buns - 6 Pieces, 540g

540g

31% off
$9.29 $13.59
$1.72/ 100g
Shop uMall
FUFUBAO Kumo Cake 110g

FUFUBAO

FUFUBAO Kumo Cake 110g

110g

30% off
$2.09 $2.99
$1.90/ 100g
Shop uMall
Myeonga Korean Spicy Pork Bone Soup - 950g

Myeonga

Myeonga Korean Spicy Pork Bone Soup - 950g

950g

29% off
$10.99 $15.49
$1.16/ 100g
Shop uMall
Aji Buffalo Milk Chiffon Cake – Pistachio Flavour 210g

Aji

Aji Buffalo Milk Chiffon Cake – Pistachio Flavour 210g

210g

28% off
$3.19 $4.49
$1.52/ 100g
Shop uMall
Frozen Pork & Spring Onion Stuffed Pancakes - 4 Pieces, 500g - Chinese Pork Meat Pies

Umall Fresh

Frozen Pork & Spring Onion Stuffed Pancakes - 4 Pieces, 500g - Chinese Pork Meat Pies

500g

28% off
$12.29 $17.29
$2.46/ 100g
Shop uMall
Frozen Chinese Beef & Onion Meat Pies - 4 Pieces, 500g

Umall Fresh

Frozen Chinese Beef & Onion Meat Pies - 4 Pieces, 500g

500g

28% off
$12.29 $17.29
$2.46/ 100g
Shop uMall
gourmetbreak BBQ Pork Hokkien Noodles 360g

gourmetbreak

gourmetbreak BBQ Pork Hokkien Noodles 360g

360g

28% off
$13.29 $18.69
$3.69/ 100g
Shop uMall
gourmetbreak Chicken Miso Ramen 350g

gourmetbreak

gourmetbreak Chicken Miso Ramen 350g

350g

28% off
$13.29 $18.69
$3.80/ 100g
Shop uMall
Man Wah Restaurant Frozen Glutinous Rice Rolls - 4 Pieces

Man Wah Restaurant

Man Wah Restaurant Frozen Glutinous Rice Rolls - 4 Pieces

4 Pieces

28% off
$13.29 $18.69
Shop uMall
gourmetbreak Frozen Singapore-Style Fried Rice Vermicelli 360g

gourmetbreak

gourmetbreak Frozen Singapore-Style Fried Rice Vermicelli 360g

360g

28% off
$13.29 $18.69
$3.69/ 100g
Shop uMall
gourmetbreak Frozen Chicken Laksa 400g

gourmetbreak

gourmetbreak Frozen Chicken Laksa 400g

400g

28% off
$13.29 $18.69
$3.32/ 100g
Shop uMall

My Basket