✕

Stop paying full price — compare uMall, Asian Pantry, eBest & JFC Online

Apollo Chocolate Layer Cake 24pk

Apollo

Apollo Chocolate Layer Cake 24pk

24pk

19% off
$8.49 $10.50
Shop Asian Pantry
Apollo Banana Layer Cake 24pk

Apollo

Apollo Banana Layer Cake 24pk

24pk

19% off
$8.49 $10.50
Shop Asian Pantry
Lotte Choco Pie (12 pack) 336g

Lotte

Lotte Choco Pie (12 pack) 336g

336g

14% off
$8.99 $10.50
$2.68/ 100g
Shop Asian Pantry
Lotte Choco Pie Green Tea Flavour 12pcs 336g

Lotte

Lotte Choco Pie Green Tea Flavour 12pcs 336g

336g

14% off
$8.99 $10.50
$2.68/ 100g
Shop Asian Pantry
Lotte Choco Pie Black Sugar Milk Tea 12pcs 336g

Lotte

Lotte Choco Pie Black Sugar Milk Tea 12pcs 336g

336g

9% off
$9.49 $10.50
$2.82/ 100g
Shop Asian Pantry
Fudo Swiss Roll Strawberry 24pk

Fudo

Fudo Swiss Roll Strawberry 24pk

24pk

SALE
Fudo Fluffy Tiramisu Layer Cake 24pk 432g

Fudo

Fudo Fluffy Tiramisu Layer Cake 24pk 432g

432g

SALE
$6.49
$1.50/ 100g
Shop Asian Pantry
Fudo Swiss Roll Pandan 24pk

Fudo

Fudo Swiss Roll Pandan 24pk

24pk

SALE
Fudo Swiss Roll Tiramisu 24pk

Fudo

Fudo Swiss Roll Tiramisu 24pk

24pk

SALE
Haoxiangni Red Date & Walnut Pie 69g

Haoxiangni

Haoxiangni Red Date & Walnut Pie 69g

69g

SALE
$3.99
$5.78/ 100g
Shop Asian Pantry
Loke Kee Musang King Durian Biscuit 240g

Loke Kee

Loke Kee Musang King Durian Biscuit 240g

240g

SALE
$8.99
$3.75/ 100g
Shop Asian Pantry
Wang Snack Yakgwa (Round Case) 320g

Wang

Wang Snack Yakgwa (Round Case) 320g

320g

SALE
$11.99
$3.75/ 100g
Shop Asian Pantry
Apollo Checker Pandan Flavour Layer Cake 24pk

Apollo

Apollo Checker Pandan Flavour Layer Cake 24pk

24pk

SALE
Delyco Mixed Nut Mooncake 480g

Delyco

Delyco Mixed Nut Mooncake 480g

480g

SALE
$13.99
$2.91/ 100g
Shop Asian Pantry
Euro Custard Cake 12pc 204g

Euro

Euro Custard Cake 12pc 204g

204g

SALE
$7.49
$3.67/ 100g
Shop Asian Pantry
Euro Pandan Cake 12pc 204g

Euro

Euro Pandan Cake 12pc 204g

204g

SALE
$7.49
$3.67/ 100g
Shop Asian Pantry

My Basket